Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak w miejsce XXXX podałem mój kod. Sposobem przez ustawiona Turcje na VPN i Polska w aplikacji po wpisaniu wyskakuje info że kod jiż wykorzystany, już niewiem o co chodzi. Wpisywałem go wczoraj na konsoli ale w historii zamówień nic nie mam.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdzałeś czy możesz grać po sieci ?

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdze wieczorkiem jak będe miał dostęp do konsoli, choć na końce jak spradzam to pisze że nie mam aktywnych żadnych subskrypcji.

P.S. Sprawdzałem teraz tak z ciekawości w store jaką cenę mi poda do zapłaty jak będe chciał kupić jakąś gre co jest w większej promocji z goldem i tak dodałem do koszyka The Division 2, wyskoczyła cena 144zl zamiast 170, czyli wychodziło by na to że Gold jest aktywny

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możliwe że trial nie zapisuje się w historii, patrząc po zapasowym koncie też nie mam takiej pozycji a kiedyś na 100% użyłem.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dajcie poradę.Mam kartę revolut na adres Turecki, wchodzę na aplikację xbox na smartfonie, ustawiam region na Turecki i nie mogę zakupić gry przez kartę revolut, piszę nie możemy przetworzyć transakcji i żeby skontaktować się z microsoft.

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Dajcie poradę.Mam kartę revolut na adres Turecki, wchodzę na aplikację xbox na smartfonie, ustawiam region na Turecki i nie mogę zakupić gry przez kartę revolut, piszę nie możemy przetworzyć transakcji i żeby skontaktować się z microsoft.
To już nie działa

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zablokowali ten sposób miesiące temu. Kupować można przez zdrapki dodane poprzez VPN.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zablokowali ten sposób miesiące temu. Kupować można przez zdrapki dodane poprzez VPN.
Czyli nawet przez vpn już nie zapłacę ani revolut ani zwykłą kartą przez przewalutowanie? Na jakie regiony to poblokowali???

Kupiłem nordvpn zmieniłem na region turcja, kupiłem zdrapki TRY i pomimo gdy wejde na turecki microsoft nie mogę kupić gier kodem zdrapką, wiec co to jest bo juz nie czaje? VPN działa prawidłowo gdyż w geolokalizacji jak sprawdzam pokazuje Turcję. Zdrakpi też dodały się do konta microsoft tureckiego a pomimo tego dalej widnieje napis ,,nie możemy przetworzyć twojej płatności.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Doładowujesz konto saldem na dany region poprzez VPN, kupujesz saldem w aplikacji xbox na smartphone jedynie zmieniając region sklepu. W chrome na PC podobno niektórym też działa, mi nie. Jak będziesz miał wiele błędnych prób to dostaniesz kilkudniową blokadę.

Lekko ponad tydzień temu kupowałem na BR, TR i AR.

Do góry Bottom