Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
możesz napisać dokładnie o zmianie regionu konta?
zmieniałem dość często region na konsoli, tak samo na www (dół strony po lewej - zmiana kraju)
By wiedzieć dokładnie czego nie tykać, bo już się pogubiłem :)
z góry dziękuję
To co zmieniałeś to region konsoli/strony. Konta się nie tykaj. To żeby dojść do zmiany regionu konta to się trzeba dobrze naszukać na szczęście. Zwie się to migracja konta. Nie chce mi sie tego nawet szukać. W każdym razie to co wymieniłeś to wszystko jest okej :)

A swoją drogą mógłby się ktoś pochwalić czy próbował albo płacił przez yandex?
Płaciłam przez yandexa jak na plati coś namieszali i nie było opcji płacenia kartą płatniczą. Korzystałam do czasu, aż mi z niewiadomych przyczyn zbanowali tam kartę. Nie mam pojęcia za co, bo normalnie płaciłam za transakcje. Mniejsza z tym, ważne, że wróciła opcja płacenia normalnie kartą ;)
 
Ostatnia edycja:

bartyi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Płaciłam przez yandexa jak na plati coś namieszali i nie było opcji płacenia kartą płatniczą. Korzystałam do czasu, aż mi z niewiadomych przyczyn zbanowali tam kartę. Nie mam pojęcia za co, bo normalnie płaciłam za transakcje. Mniejsza z tym, ważne, że wróciła opcja płacenia normalnie kartą ;)
Z tego co mi wiadomo to nie można podpiąć polskiej karty przez yandexa i nie planują takiej możliwości. Stąd pewnie ban na kartę.Ja za to jestem ciekaw opcji doładowania przelewem planuje zbadać tę możliwość dogłębniej.Jak będę miał czas dowiem się więcej
 

???

Świeżak
Świeżak
Jeśli ustawię region na np niemcy(albo inny w którym walutą jest euro) a mieszkam w polsce to nie będzie problemu z używanie kodów xbox live card w euro? Będzie można doładować nimi konto poprzez stronę microsoftu lub z poziomu konsoli a potem kupić za nie np fifa points lub gry?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli ustawię region na np niemcy(albo inny w którym walutą jest euro) a mieszkam w polsce to nie będzie problemu z używanie kodów xbox live card w euro? Będzie można doładować nimi konto poprzez stronę microsoftu lub z poziomu konsoli a potem kupić za nie np fifa points lub gry?
Nie będzie problemu o ile to Xbox One, a nie x360. Musisz to zrobić z poziomu konsoli, z poziomu kompa Ci nie wejdzie. Później po zakupach możesz normalnie wrócić na Polskę ;)
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ta sama metoda działa na USA, więc śmiało można kupować. Na Amazon dziś kupiłem kod na $30 za $27 więc fajna cena :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta sama metoda działa na USA, więc śmiało można kupować. Na Amazon dziś kupiłem kod na $30 za $27 więc fajna cena :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Przecież w pierwszym wpisie jest info o tym i nawet jak kupić na USA ;). Ogólnie to działa na wszystkie kraje, na które jesteśmy w stanie zdobyć zdrapki.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Na PC już nie działa? Parę miesięcy temu tak kupowałem dodatki do FH3 i się zastanawiam czy kupić FM7 z anglii używając zdrapek.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na PC już nie działa? Parę miesięcy temu tak kupowałem dodatki do FH3 i się zastanawiam czy kupić FM7 z anglii używając zdrapek.
Musisz sie srać z VPNami. Ja nie mam zamiaru ;p Jeszcze coś było, że sie zmieniało region w ustawieniach komputera i wtedy zaskoczyło przez www bez VPNu, ale ja tego nie sprawdzałam nigdy.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
To pewnie dalej działa. Zmieniałem region w Windowsie i przez sklep kupowałem nie przez stronę.
180 zł wychodzi jak kupię 2x 25gbp na g2a. Całkiem dobra cena.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To pewnie dalej działa. Zmieniałem region w Windowsie i przez sklep kupowałem nie przez stronę.
180 zł wychodzi jak kupię 2x 25gbp na g2a. Całkiem dobra cena.
No o tą opcję właśnie mi chodziło :)
 

Ryniu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kuleczka, powiedz mi czy jest jakiś stan w USA aby przy kupowaniu gier z amerykańskiego store nie naliczali podatku?.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
:smuggrin:
Kuleczka, powiedz mi czy jest jakiś stan w USA aby przy kupowaniu gier z amerykańskiego store nie naliczali podatku?.
Na 1 stronie tego tematu masz podane. Kupowałem ostatnio zdrapki na Amazonie i potem NBA2K18 i poszło ładnie.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Kuleczka, powiedz mi czy jest jakiś stan w USA aby przy kupowaniu gier z amerykańskiego store nie naliczali podatku?.
Oregon virginia Waszyngton jak dobrze pamiętam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kuleczka, powiedz mi czy jest jakiś stan w USA aby przy kupowaniu gier z amerykańskiego store nie naliczali podatku?.
Jak już Ci kolega wcześniej podał, masz informacje na 1 stronie tego poradnika gdzie nie ma podatków ;)
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja polecam http://xbox-store-checker.com/en/how-buy/ ten poradnik ;) Ja właśnie kupiłem Season pass do FF XV za 80 zł. ;)
 
Ostatnia edycja:

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Kupowanie na PC dalej działa. Wystarczy region dać na USA. Przez sklep win 10 kupowałem Forze 7.
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie tylko intryguje czy można płacić jakoś PayPalem aby nie tracić kasy na tych zdrapkach. ktoś ma jakiś pomysł?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mnie tylko intryguje czy można płacić jakoś PayPalem aby nie tracić kasy na tych zdrapkach. ktoś ma jakiś pomysł?
Co rozumiesz pod pojęciem nie tracić kasy?
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co rozumiesz pod pojęciem nie tracić kasy?
Załóżmy więc, że na przykładzie Destiny 2 w HKD kosztuje 768 (chyba deluxe): jeśli kupujesz zdrapki to masz kupić 150,300,600(gdzie 600 jest słabo dostępne).
Jeśli wymieniasz po prostu kwotę za pomocą karty to zapłacisz po prostu 768 HKD co daje 350 złotych. Jeśli masz zdrapki to potrzebujesz 900 HKD czyli 3 * 35,48 Eur = 106,44 eur (451,859253 zł) i zostaje Ci 132 z którymi nie wiadomo co zrobić.

Jeśli nawet kupujesz grę za 750 HKD (ok 341.226115 pln). 2 * 35,48 euro + 18,58 euro =89,54 eur (380zł)

Dlatego wolę płacić kartą bądź paypalem :) Rozumiecie teraz. Ktoś ma pomysł jak to ogarnąć?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Załóżmy więc, że na przykładzie Destiny 2 w HKD kosztuje 768 (chyba deluxe): jeśli kupujesz zdrapki to masz kupić 150,300,600(gdzie 600 jest słabo dostępne).
Jeśli wymieniasz po prostu kwotę za pomocą karty to zapłacisz po prostu 768 HKD co daje 350 złotych. Jeśli masz zdrapki to potrzebujesz 900 HKD czyli 3 * 35,48 Eur = 106,44 eur (451,859253 zł) i zostaje Ci 132 z którymi nie wiadomo co zrobić.

Jeśli nawet kupujesz grę za 750 HKD (ok 341.226115 pln). 2 * 35,48 euro + 18,58 euro =89,54 eur (380zł)

Dlatego wolę płacić kartą bądź paypalem :) Rozumiecie teraz. Ktoś ma pomysł jak to ogarnąć?
A nie lepiej kupić zdrapkę na amazonie 100 USD za 90 USD? Destiny Deluxe kosztuje 99,99 USD więc masz około 294 zeta za grę :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom