Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak to się nie da? Kiedyś miałem podobny problem tylko dotyczył on nie arg a uk i na konsoli przeszło i przedłużyło golda normalnie.
Bo miałeś widocznie klucz global. Normalnie się nie da.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć :)

Da się użyć argentyńskiej zdrapki na Golda mając już aktywną subskrypcje z Polski?
Sprzedawca twierdzi, że będzie można jej użyć dopiero, jak obecna subskrypcja wygaśnie.

Próbowałem przez VPN, ale dostaje komunikat, że posiadam aktywną subskrypcje na innym regionie.

Da się to obejść?
Rozumiem że masz zdrapkę xbox live gold z Argentyny? Czy za ARS chcesz kupić golda?
Jak pierwsza opcja to ustaw na smartfonie w aplikacji Xbox lokalizacja na Polska (obecna subskrypcja) i wprowadź kod z VPN-em ustawionym na Argentynę i powinno zadziałać. W przypadku drugiej opcji zakup jest raczej niemożliwy.
 

Beeercik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem że masz zdrapkę xbox live gold z Argentyny? Czy za ARS chcesz kupić golda?
Jak pierwsza opcja to ustaw na smartfonie w aplikacji Xbox lokalizacja na Polska (obecna subskrypcja) i wprowadź kod z VPN-em ustawionym na Argentynę i powinno zadziałać. W przypadku drugiej opcji zakup jest raczej niemożliwy.
Dziękuję serdecznie! :)

Dokładnie tak jak napisał kolega - należy zostawić lokalizację na Polskę, nic tu nie zmieniamy.
Sam VPN ustawiony na Argentynę wystarczy.

Miałem oczywiście zdrapkę xbox live gold z Argentyny.

Jeszcze raz dzięki za pomoc, bo cały czas byłem pewien, że trzeba właśnie bawić się zmianą lokalizacji :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chciałem pierwszy raz coś kupić na innym regionie i już zonk. Kupiłem zdrapki na Turcję, zmieniłem region w konsoli, dodałem kartę z adresem rozliczeniowym tureckim no i przy próbie czy to kupna czy doładowania wyskakuje że nie można przetworzyć płatności. Próbowałem i przez konsolę i przez stronę. Jakieś porady :D ?
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałem pierwszy raz coś kupić na innym regionie i już zonk. Kupiłem zdrapki na Turcję, zmieniłem region w konsoli, dodałem kartę z adresem rozliczeniowym tureckim no i przy próbie czy to kupna czy doładowania wyskakuje że nie można przetworzyć płatności. Próbowałem i przez konsolę i przez stronę. Jakieś porady :D ?
Wiesz bardzo dawno już nie kupowałem gier na regionach i moim zdaniem problem leży w tym że musisz doładować konto przez VPN.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chciałem pierwszy raz coś kupić na innym regionie i już zonk. Kupiłem zdrapki na Turcję, zmieniłem region w konsoli, dodałem kartę z adresem rozliczeniowym tureckim no i przy próbie czy to kupna czy doładowania wyskakuje że nie można przetworzyć płatności. Próbowałem i przez konsolę i przez stronę. Jakieś porady :D ?
Zainstalować na kompie ibvpn z darmowym 1 dn trialem i przez niego zrobić zakup i po kliknięciu kup wbić zdrapkę.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzięki za pomoc, poszło. Gra zakupiona ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki za pomoc, poszło. Gra zakupiona ;)
Mój niezawodny vpn :D
 

Marcellomar2013

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobry do VPN jest też Windscribe, tylko za dostęp do Turcji na miesiąc trzeba uiścić jakąś symboliczną opłatę. Ale obsługa bardzo prosta.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Wiecie czemu gdy chcę zakupić zdrapki na MTC Game przy każdej opocji płatności muszę dokonywać ją przez G2A Pay? Choć przy wyborze formy płatności kartą Visa jest napisane %0,00 Commission rate to przechodząc dalej i tak wyskakuje mi tam parę złotych prowizji. Drugie pytanie, myślicie że bardziej się opłaca kupować na Oyunfor czy MTC Game, na ty pierwszym jest niby bez prowizji, ale jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma serwisami przy zakupie zdrapki powiedzmy na 100Tl? Czy ktoś może już to sprawdził z Was?
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zdrapki się średnio opłaca kupować wszędzie masz prowizję bo przewalutowanie jest....
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak ktoś nie ma dojścia do karty to nie ma wyboru a nawet z prowizją x2 coś się oszczędzi na wybranych tytułach ;)


Masz konto na Oyunfor @ValterB ? Zastanawiam się co jest w koszyku przy finalizacji bo w sklepie jest np. 100 za 100 a charytatywnie raczej nie sprzedają.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No nie pewnie nie, a prowizja jak wskoczy to i tak przy operatorze płatności.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie posiadam konta na Oyunfor @krzys1190 zawsze kupowałem zdrapki na mtcgame ale nawet nie sprawdzalem czy bierze mi z konta jakąś prowizje. Pytam o ten Oynfur bo czytałem że cena jest 1:1.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Cena jest 1:1 ale dalej przy płatności musialby ktoś sprawdzić czy operator płatności nie pobiera ileś tam %
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie posiadam konta na Oyunfor @krzys1190 zawsze kupowałem zdrapki na mtcgame ale nawet nie sprawdzalem czy bierze mi z konta jakąś prowizje. Pytam o ten Oynfur bo czytałem że cena jest 1:1.
Ja już kupowałam na tym Oyunfor, wszystko ok tylko na początku Ci doładuje konto o daną kwotę na tym Oyunie i później dopiero musisz wejść na zdrapkę i ją dodać do zakupu. Ja płaciłam kartą z revoluta, chyba tam nic mi nie doliczało, a jeśli tak to były to jakieś grosze, już nie pamiętam ;)
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Więc tak, zakupiłem turecki kod Live Gold z MTCgame na 2 dni, po niewielkich trudnościach kod otrzymałem, ale przy próbie wprowadzeniu kodu w aplikacji na smartfonie pojawia się komunikat: "nie możesz uzyskać tej pozycji dla obecnie wybranej wersji językowej. Zmień region wersji językowej lub przejdź na stronę microsoft.com/redeem." na telefonie ma zainstalowaną aplikacje VPN ustawioną na region turecki, w aplikacji na smartfona również ustawiłem region zakupów Turcję. Coś zrobiłem nie tak?

P.S. Gdy próbowałem zrealizować ten kod na stronie www na PC wyszkoczył komunikat:
"Zapoznaj się z instrukcjami otrzymanymi razem z kodem. Być może trzeba go zrealizować na innej stronie internetowej.

Zapoznaj się z instrukcjami otrzymanymi razem z kodem. Być może trzeba go zrealizować na innej stronie internetowej.

Realizuj:

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 for Business

Xbox. Zrealizuj ten kod na swojej konsoli."
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@-=SETH=- klikam w ten link i ładuje mi stronę kilka razy a później wyskakuje
"Wystąpił problem i nie możesz się teraz zalogować. Spróbuj ponownie później.
Serwer logowania do konta Microsoft wykrył zbyt wiele powtórzonych prób uwierzytelniania. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie."
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A w miejsce XXXX dałeś swój kod ?


Postaw VPN na telefonie na Turcję i zostaw Polskę w aplikacji xbox, zobacz czy wejdzie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom