Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak w miejsce XXXX podałem mój kod. Sposobem przez ustawiona Turcje na VPN i Polska w aplikacji po wpisaniu wyskakuje info że kod jiż wykorzystany, już niewiem o co chodzi. Wpisywałem go wczoraj na konsoli ale w historii zamówień nic nie mam.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdzałeś czy możesz grać po sieci ?
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdze wieczorkiem jak będe miał dostęp do konsoli, choć na końce jak spradzam to pisze że nie mam aktywnych żadnych subskrypcji.

P.S. Sprawdzałem teraz tak z ciekawości w store jaką cenę mi poda do zapłaty jak będe chciał kupić jakąś gre co jest w większej promocji z goldem i tak dodałem do koszyka The Division 2, wyskoczyła cena 144zl zamiast 170, czyli wychodziło by na to że Gold jest aktywny
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możliwe że trial nie zapisuje się w historii, patrząc po zapasowym koncie też nie mam takiej pozycji a kiedyś na 100% użyłem.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dajcie poradę.Mam kartę revolut na adres Turecki, wchodzę na aplikację xbox na smartfonie, ustawiam region na Turecki i nie mogę zakupić gry przez kartę revolut, piszę nie możemy przetworzyć transakcji i żeby skontaktować się z microsoft.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Dajcie poradę.Mam kartę revolut na adres Turecki, wchodzę na aplikację xbox na smartfonie, ustawiam region na Turecki i nie mogę zakupić gry przez kartę revolut, piszę nie możemy przetworzyć transakcji i żeby skontaktować się z microsoft.
To już nie działa
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zablokowali ten sposób miesiące temu. Kupować można przez zdrapki dodane poprzez VPN.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zablokowali ten sposób miesiące temu. Kupować można przez zdrapki dodane poprzez VPN.
Czyli nawet przez vpn już nie zapłacę ani revolut ani zwykłą kartą przez przewalutowanie? Na jakie regiony to poblokowali???

Kupiłem nordvpn zmieniłem na region turcja, kupiłem zdrapki TRY i pomimo gdy wejde na turecki microsoft nie mogę kupić gier kodem zdrapką, wiec co to jest bo juz nie czaje? VPN działa prawidłowo gdyż w geolokalizacji jak sprawdzam pokazuje Turcję. Zdrakpi też dodały się do konta microsoft tureckiego a pomimo tego dalej widnieje napis ,,nie możemy przetworzyć twojej płatności.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Doładowujesz konto saldem na dany region poprzez VPN, kupujesz saldem w aplikacji xbox na smartphone jedynie zmieniając region sklepu. W chrome na PC podobno niektórym też działa, mi nie. Jak będziesz miał wiele błędnych prób to dostaniesz kilkudniową blokadę.

Lekko ponad tydzień temu kupowałem na BR, TR i AR.
 

bananoluczo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli Turcja nadal działa a Brazylia z VPN i zdrapkami też?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tylko ze zdrapkami a nie też...
 

Edu91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Działa komuś kupowanie przez Argentynę ze zdrapek? Moje saldo wynosi 200 ARS, a to co chcę kupić, kosztuje 199 ARS i podczas zakupu nie może mi przejść płatność.

Próbowałem przez konsolę, smartfon (aplikacja Xbox) i przeglądarkę. Lokalizacja konta ustawiona na Argentynę. Korzystałem z Nord VPN i ibVPN i nic (ibVPN mimo, że ustawione na Argentynę, to na geolokalizacji łapie Rumunię). Może ktoś miał taki problem i wie, jak go rozwiązać?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Działa komuś kupowanie przez Argentynę ze zdrapek? Moje saldo wynosi 200 ARS, a to co chcę kupić, kosztuje 199 ARS i podczas zakupu nie może mi przejść płatność.

Próbowałem przez konsolę, smartfon (aplikacja Xbox) i przeglądarkę. Lokalizacja konta ustawiona na Argentynę. Korzystałem z Nord VPN i ibVPN i nic (ibVPN mimo, że ustawione na Argentynę, to na geolokalizacji łapie Rumunię). Może ktoś miał taki problem i wie, jak go rozwiązać?
Spróbuj tak: odpal ibvpn na Argentynie i spróbuj kupić grę czy co tam chcesz jako prezent na inne konto. Jak przejdzie to kod przychodzi do 2min od zakupu na e-mail drugiego konta i wtedy spróbować ten kod wklepać na swoje konto MS.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Działa komuś kupowanie przez Argentynę ze zdrapek? Moje saldo wynosi 200 ARS, a to co chcę kupić, kosztuje 199 ARS i podczas zakupu nie może mi przejść płatność.

Próbowałem przez konsolę, smartfon (aplikacja Xbox) i przeglądarkę. Lokalizacja konta ustawiona na Argentynę. Korzystałem z Nord VPN i ibVPN i nic (ibVPN mimo, że ustawione na Argentynę, to na geolokalizacji łapie Rumunię). Może ktoś miał taki problem i wie, jak go rozwiązać?
Agrentyna jest na etapie bankructwa kraju spowodowanego rozdawnictwem.


Bardzo możliwe że ms blokuje transakcje a wkrótce kto wie być może znikną zdrapki tak jak na ru.

Pozdrawiam
 

Edu91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj tak: odpal ibvpn na Argentynie i spróbuj kupić grę czy co tam chcesz jako prezent na inne konto. Jak przejdzie to kod przychodzi do 2min od zakupu na e-mail drugiego konta i wtedy spróbować ten kod wklepać na swoje konto MS.
Wcześniej tego nie próbowałem, ale ta metoda też nie działa. Więc albo mam nałożoną jakąś czasową blokadę, albo już się nie da. Kiedy ostatnio przeszły Wam zakupy z Argentyny?

@suki
Słyszałem, że w Argentynie jest nieciekawie... a filmik zaraz obejrzę ;)
//edit
Filmik już mam za sobą. Ta sytuacja w Argentynie jest bardzo nieciekawa (o wiele bardziej niż sobie to wyobrażałem) i problemy z walutą mogą faktycznie prowadzić do tego, że transakcja, którą chcę wykonać jest zablokowana.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chętnie kupię w tej promocji F1 2019 i widzę że najtaniej zdrapkami będzie w Argentynie. Czy jest nadal taka możliwość czy pozostaje tylko Turcja?
 

Edu91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chętnie kupię w tej promocji F1 2019 i widzę że najtaniej zdrapkami będzie w Argentynie. Czy jest nadal taka możliwość czy pozostaje tylko Turcja?
Widzę, że F1 kosztuje niemal 600 ARS, a za ile masz możliwość kupna zdrapek? Ja ostatnio kupowałem po 16 zł (100ARS) i taniej nie widziałem. Więc to i tak niemal 100 zł, czyli tyle ile wychodzi przez giftcardy z Turcji.

Po moich ostatnich próbach zakupu przez Argentynę serdecznie odradzam (ja żałuję, że nie wybrałem Turcji, bo cenowo było by... prawie tak samo) . Wykonałem już 4 rozmowy z obsługą Microsoftu, z czego 2 razy przekazano moją sprawę do "higher support", gdzie na ich odpowiedź trzeba czekać od 24 do 72 godzin. Wszyscy konsultanci pomagali mi zrobić zakup, doradzali, próbowali zmieniać ustawienia na koncie i sami korzystając z mojego saldo wykonać kupno... i się nie dało. Mam region ustawiony na Argentynę, usunąłem wszystkie metody płatności z wyjątkiem saldo w ARS, adres rozliczeniowy i domyślny adres ustawiony na Argentynę (wszystkie pozostałe usunięte), korzystałem z VPN (nord, ibvpn, hidemyass), próbowałem kupić przez przeglądarkę, apkę na telefonie i konsolę. Nic nie pomaga. Z Turcją nigdy problemów nie miałem... więc lepiej zostań przy tej metodzie.

//edit
no i oczywiście próbowałem także kupno w taki sposób, jak doradziła @kuleczka91, ale też nici z tego. Czekam na odpowiedź mailową w tej sprawie i jak się dowiem coś więcej, to poinformuję.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info, nie będę próbował z Argentyna w takim razie tylko wezmę z Turcji. Zdrapki wychodzą tak samo a z pośredników nigdy jeszcze nie korzystałem...
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z Brazylii poszło bez problemu. Kupowane przez aplikacje XBOX na windows 10 profilaktycznie odpalony w tle VPN, ale pewnie i bez by przeszło.


BRAZYLIA GIFT.JPG
 

Ptys2018

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ktoś już kupował nowego Grida Z Argentyny lub turcji za zdrapki?
 
Ostatnia edycja:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom