Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No jak kupowałem grę na premierę to też chwilę czekałem. Dostałem w dzień premiery ale ludzie juz grali. Niestety wcześniej klucza nie wyślą.
 

loso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem zdrapki na Turcję,zamiast kupić zdrapka doładowałem konto tureckie. Na konsoli mam dzielenie z bratem konsoli domowej i xboxlive,plus od jakiegoś czasu ultimate na swoim koncie. Przy próbach zapłaty że zmianą regionu i VPN mam błąd i odrzucenie zakupu. Support powiedział że "your Xbox live service your region appears as Poland". Musisz zrobić migracje,możliwa raz na 90 dni. Czy to ma jakiś negatywny skutek na inne konta? Ewentualnie czy jakbym kupił zdrapkę i zapłacił za grę byłoby inaczej?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Musisz zrobić migracje,możliwa raz na 90 dni.
Odpisać trzeba było im że muszą to się zesrać w gacie...
Tam zwykłe pionki siedzą i klepią reguły z notatnika ''copy paste''
Ewentualnie odczekać przez zakupem 72h i tez przejdzie.
Zdrapki wbite to zakup to przez Xbox beta App na telefonie... I przejdzie...
 

loso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odpisać trzeba było im że muszą to się zesrać w gacie...
Tam zwykłe pionki siedzą i klepią reguły z notatnika ''copy paste''
Ewentualnie odczekać przez zakupem 72h i tez przejdzie.
Zdrapki wbite to zakup to przez Xbox beta App na telefonie... I przejdzie...
Ok,zatem czekam. Jak na razie bez zmian,PUR-RiskRejected-CrossRegion,inny region przy próbie zakupu z salda poprzez appke .


Updated 17.11.2019: Po paru dniach po problemie,bez migracji konta.
 
Ostatnia edycja:

adrinek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Siemka mam pytanie
Czy jak swoje konto doładuje zdrapkami z tureckiego regionu to będę mógł kupić grę koledze jako gift ? Czy On będzie musiał zmieniać u siebie na konsoli region żeby dopisać sobie grę ?
Dzięki
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka mam pytanie
Czy jak swoje konto doładuje zdrapkami z tureckiego regionu to będę mógł kupić grę koledze jako gift ? Czy On będzie musiał zmieniać u siebie na konsoli region żeby dopisać sobie grę ?
Dzięki
Do realizacji kodu gift z innego regionu będzie wymagany VPN. Bardzo łatwo się to robi w aplikacji Xbox na smartfonie.
 

RaFeKkG

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam taki problem, zdrapki na USA kupione , zmieniłem region na konsoli, dodałem adres z delawere, dodałem zdrapkę , wchodzę w grę która chce kupić, wybieram płatność kasa która mam na koncie ms i wyskakuje komunikat ;
8B4ECC80-23FD-4D4E-85A1-F8D96FF8588D.jpeg

Czy ktoś z was mógłby mi pomoc?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czy ktoś z was mógłby mi pomoc?
3 posty wyżej masz odpowiedz w moim poście... czytaj posty w temacie a nie ciągłe klepanie tych samych pytań ... dlaczego nie przechodzi itp... Xbox APP na telefonie...
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@-=SETH=- wiesz coś na temat tego Gify card PayPal US idzie to kupić czy zarezerwowane tylko dla burgerów?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Powiem Ci tak ja z PP nie chce mieć nic wspólnego od czasu blokady konta na ponad 1800 USD... bez podania przyczyny zamrozili mi kasę na koncie na 3msc... Spróbuj może to kupisz a jak przejdzie to pewnie są zwykle zdrapki USD takie jak wszędzie.
 

RaFeKkG

Użytkownik
Użytkownik
3 posty wyżej masz odpowiedz w moim poście... czytaj posty w temacie a nie ciągłe klepanie tych samych pytań ... dlaczego nie przechodzi itp... Xbox APP na telefonie...
Na Xbox app nie wpadłem ale zrobiłem to inaczej, napisałem do supportu i miły Pan coś poklikal i kupił grę w moim imieniu, teraz zakupy działają wiec jakby ktoś miał problem - można pisać do supportu
 

bodek

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie tylko nie bijcie. Nigdy nie kupowałem w innym sklepie. Opis z 1 postu przeczytałem i wydaje mi się, że wszystko rozumiem ale korci mnie zapytać czy w sklepie brazylijskim MS można przez VPN kupić bezpośrednio grę? Czy trzeba bawić się w zdrapki? Na swoim koncie MS podałem adres brazylijski, przy płatności wyskakuje info, że mogę wybrać paypal i kartą zapłacić więc? Wszystko przez VPN. Czy to jest bezpieczne, czy muszę zdrapki kupować?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanie tylko nie bijcie. Nigdy nie kupowałem w innym sklepie. Opis z 1 postu przeczytałem i wydaje mi się, że wszystko rozumiem ale korci mnie zapytać czy w sklepie brazylijskim MS można przez VPN kupić bezpośrednio grę? Czy trzeba bawić się w zdrapki? Na swoim koncie MS podałem adres brazylijski, przy płatności wyskakuje info, że mogę wybrać paypal i kartą zapłacić więc? Wszystko przez VPN. Czy to jest bezpieczne, czy muszę zdrapki kupować?
Zdrapki, karta Ci nie przejdzie, bo ma europejski numer bin.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
A Ja tak z innej beczki. Wie ktoś może czemu revolut chce żebym kolejny raz dowód skanował? Bardzo mnie to interesuje...
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A Ja tak z innej beczki. Wie ktoś może czemu revolut chce żebym kolejny raz dowód skanował? Bardzo mnie to interesuje...
Pewnie tak jak ja robiłeś weryfikacje prawem jazdy. Revolut już wsześniej informował że przez brexit będzie wymagana ponowna weryfikacja.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie tak jak ja robiłeś weryfikacje prawem jazdy. Revolut już wsześniej informował że przez brexit będzie wymagana ponowna weryfikacja.
Nie. Robiłem dowodem bo mam stare pierwsze plastikowe prawo jazdy z wiekowym zdjęciem.
Aha ok bo myślałem że cuś nie tego na ten ;)
 

bodek

Użytkownik
Użytkownik
Zdrapki, karta Ci nie przejdzie, bo ma europejski numer bin.
A Paypal?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma to znaczenia, numeru karty nie zmienisz ;) Chcesz to próbuj, nic nie stracisz, najwyżej nie kupisz, bo Ci wyskoczy błąd.
 

bodek

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma to znaczenia, numeru karty nie zmienisz ;) Chcesz to próbuj, nic nie stracisz, najwyżej nie kupisz, bo Ci wyskoczy błąd.
Do Paypala nie mam podpiętej karty, a przy zakupie przez VPN na MS Brazylii wyskoczyła mi opcja płatności przez PayPal i kartę. No nie wiem może spróbuję. Boję się tylko bana na konto więc może jednak te zdrapki... Dzięki za pomoc kuleczka91
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do Paypala nie mam podpiętej karty, a przy zakupie przez VPN na MS Brazylii wyskoczyła mi opcja płatności przez PayPal i kartę. No nie wiem może spróbuję. Boję się tylko bana na konto więc może jednak te zdrapki... Dzięki za pomoc kuleczka91
MS nie przyjmuje PayPala bez podpiętej karty płatniczej, nic nie daje powiązanie rachunku bankowego ;p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom