Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bodek

Użytkownik
Użytkownik
MS nie przyjmuje PayPala bez podpiętej karty płatniczej, nic nie daje powiązanie rachunku bankowego ;p
O taką odpowiedź mi chodziło. Wielkie dzięki!
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie probuje zaplacic zdrapka na argentynskiej stronie i nie puszcza mi tego kodu. Zbey skontaktowac sie z microsoftem. Mam vpn windscribe. Jakis pomysl co nie tak? gdzie wpisuje sie ten adres rozliczeniowy? musze dodac moja karte do platnosci? czy to gdzies indziej jest? zmienialem jezyki w profilu i tez nie pomaga
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
gdzie wpisuje sie ten adres rozliczeniowy?
tam gdzie inne adresy
Zdrapkę wbić przez apkę na telefonie nie czytaj poprzednia stronę tematu a nie klepiecie ciągle te same posty typu nie wchodzi nie działa itp..
Teraz jak już parę razy wyskoczylo kontakt z MS to usadziałeś sobie konto w sklepie na 72h...
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie. Robiłem dowodem bo mam stare pierwsze plastikowe prawo jazdy z wiekowym zdjęciem.
Aha ok bo myślałem że cuś nie tego na ten ;)
Napisałem wczoraj na czacie do revoluta dlaczego mam ponownie robić weryfikacje i dostałem odpowiedź brexit itp. i dlatego, że mam zrobioną weryfikacje przez prawo jazdy i żeby zrobić ponownie. Odpisałem, że w takim razie muszę się zastanowić i czy nie uciec do konkurencji gdzie nie trzeba co chwilę robić weryfikacji. Dzisiaj sobie chciałem w aplikacji sprawdzić po ile dolce są i patrzę, a tu karty aktywne i wszystko odblokowane bez ponownej weryfikacji <ok>
 

bodek

Użytkownik
Użytkownik
Może banalne pytanie ale powiedzcie mi czy jak wpiszę 3 adresy rozliczeniowe, np. Polska, Brazylia i Turcja to przy zakupie, np. z Turcji muszę wykasować pozostałe czy mogę zostawić wszystkie? Jeszcze jedno pyt. przy płatności revolutem na MTCgame którą opcję płatności wybieracie?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
MTCgame którą opcję płatności wybieracie?
Obojętnie...

Turcji muszę wykasować pozostałe czy mogę zostawić wszystkie?
System sam sobie wybiera adresy ja mam 11 adresów na koncie i nic nie kasuje?
 

bodek

Użytkownik
Użytkownik
Obojętnie...


System sam sobie wybiera adresy ja mam 11 adresów na koncie i nic nie kasuje?
Czyli zostawiam 3 adresy.

-=EDIT=-

Super. Udało mi się kupić z Turcji bez najmniejszego problemu :) Oczywiście dzięki poradnikowi.
 
Ostatnia edycja:

majewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przez VPN-y?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jakbyś czytał poprzednie posty to byś wiedział przez co można kupić i jak...
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja teraz kupuje bez zadnych VPN z Turcji. Kombinacja byla tylko z Argentyna ale tez sie udalo przez jakis dodatek do przegladarki w formie vpn - oczywiscie zdrapki zeby doladowac (niestety to wychodzi drozej).
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś się zastanawia czy Argentyna jeszcze działa ze zdrapek to działa elegancko. Trial ExpressVPN na smartfonie, aplikacja xbox i zdrapka z SEAGM.com. Bez vpn nie chciało w ogóle dodać kasy do konta.

argentynska cebula.JPG
 
Ostatnia edycja:

tunnel666666

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam pytanko odnosnie zakupu gry w turcji.
Otóż kupilem zdrapke 50 lir na mtcgame.
Na koncie microsoft wedlug poradnika zmienilem region na turcja, dodalem adres polskiej ambasady w turcji wedlug google map. Gdy dodaje zdrapke to przy finalizacji wywala mi blad.
Zalezy mi na czasie bo do konca dnia jest promocyjna cena na gre.
Poniezej screny.
001.jpg002.jpg003.jpg
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Mam pytanko odnosnie zakupu gry w turcji.
Otóż kupilem zdrapke 50 lir na mtcgame.
Na koncie microsoft wedlug poradnika zmienilem region na turcja, dodalem adres polskiej ambasady w turcji wedlug google map. Gdy dodaje zdrapke to przy finalizacji wywala mi blad.
Zalezy mi na czasie bo do konca dnia jest promocyjna cena na gre.
Poniezej screny.
View attachment 4593View attachment 4594View attachment 4595
Dokładnie się w tych tematach nie znam, ale coś tam kojarzę że musisz mieć VPN
 

tunnel666666

Świeżak
Świeżak
Dokładnie się w tych tematach nie znam, ale coś tam kojarzę że musisz mieć VPN
wedlug poradnika vpn nie jest potrzebny chyba ze cos sie zmienilo?
ktos cos?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
VPN jest potrzebny by dodać środki do konta, o ile się nic ostatnio nie zmieniło (ósmego przynajmniej jeszcze działało) to kupować już można bez.
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja czesto korzystam ze zdrapek tureckich czy innych. Ogolnie wyglada to tak, zeby doladowac konto zdrapka trzeba uzyc vpn (ja nie zmieniam regionu). Mam tylko dodane adresy do konta - chyba z kilkanascie na rozne kraje. Do zakupu gier nie trzeba vpn jak juz konto jest doladowane.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak już tu jestem to się zapytam jak to jest w przypadku zakupu przez kartę. Czy mogę normalnie płacić moją polską kartą z walutą złoty na zagranicznym regionach z VPN, czy trzeba również jakieś obejścia próbować?
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak już tu jestem to się zapytam jak to jest w przypadku zakupu przez kartę. Czy mogę normalnie płacić moją polską kartą z walutą złoty na zagranicznym regionach z VPN, czy trzeba również jakieś obejścia próbować?
ja korzystam z revoluta - polecam bo jest bardzo wygodny i nie placi sie nic za niego. Naprawde sie przydaje i w kazdym sklepie przewalutownaie wychodzi mega - sporo sie zaoszczedza. Bezpieczny bo ile potrzbeujesz to tyle sobie przelewasz, mozesz to podpiac pod 2 klikniecia.W razie szczegolow odezwij sie na priv, pomoge ogarnac.
Karta w PL walucie tez mozesz ale tam wiem ze moga dochodzic prowizje dodatkowe plus przewalutowania co wychodzi drozej.
Karta mi dziala tylko przy zdrapkach (place w walucie kraju - najtaniej) oraz przy europejskich krajach na MS (bez VPN).
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie zapłacisz już polską kartą ani revolutem na innych regionach.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
wedlug poradnika vpn nie jest potrzebny chyba ze cos sie zmienilo?
ktos cos?
Musisz mieć vpn. Po za tym np. u mnie nie działają zakupy w tr. pomimo vpn i wbicia zdrapki wywala błąd przy zakupie że region się nie zgadza.
Inną sprawa wg Setha to można perm bana na zakupy dostać za to.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom