Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Setha to można perm bana na zakupy dostać za to.
Jak paręnaście razy wyskoczy Ci Contact to support to zablokują Ci konto że nic na nim nie kupisz. (A nie że ban całkowity na konto)
Teraz jak już wyskoczyło to czekaj 72h i dopiero kup coś za tą zdrapkę.

sfgfjh.jpg
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ostatnio jak kupowałam na Argentynie zdrapkami to mi przeszła na darmowej wtyczce do przeglądarki Urban VPN ;)
 

tunnel666666

Świeżak
Świeżak
Jak ktoś się zastanawia czy Argentyna jeszcze działa ze zdrapek to działa elegancko. Trial ExpressVPN na smartfonie, aplikacja xbox i zdrapka z SEAGM.com. Bez vpn nie chciało w ogóle dodać kasy do konta.
zrobilem to jak uzytkownik wyzej napisal. wszystko poszlo jak nalezy. zdrapke przyjelo odrazu. wszystko zrobione przez smatfon. expressVPN + apka xbox + zdrapka z mtcgame.
gra juz sie pobrala z polskim jezykiem.
czyli wychodzi z tego ze bez VPN na ta chwile sie nie obejdzie.
kupione na tureckim ms store.
bana poki co nie ma.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam problem z zakupem z AR. Zdrapki kupione na mtc. Dodane do konta na fonie przez chroma z hola vpn, ale zakup nie przechodzi. Wyświetla saldo poprawnie 1000 ars, ale przy próbie zakupu wywala błąd o zgodności regionów. Próbowane na telefonie z aplikacji i chroma z vpnami: hola vpn, Express vpn, Urban vpn i na PC z chroma z Urban vpn. Jakiś pomysł?
 

Attachments

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam problem z zakupem z AR. Zdrapki kupione na mtc. Dodane do konta na fonie przez chroma z hola vpn, ale zakup nie przechodzi. Wyświetla saldo poprawnie 1000 ars, ale przy próbie zakupu wywala błąd o zgodności regionów. Próbowane na telefonie z aplikacji i chroma z vpnami: hola vpn, Express vpn, Urban vpn i na PC z chroma z Urban vpn. Jakiś pomysł?
Jak kilka razy się nie udało to pozostało odczekać bez żadnych prób z 3 dni...
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak kilka razy się nie udało to pozostało odczekać bez żadnych prób z 3 dni...
Rozumiem, że po tych 3 dniach próbować na fonie z aplikacji xbox z vpn'em?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak paręnaście razy juz to było pisane z tym czekaniem 72h po błędach...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@goofyps a czemu wbijasz zdrapki przed zakupem? Jak się wbija zdrapkę przy zakupie danej rzeczy to przechodzi bez problemu.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz już zdrapki wbite na konto to chyba próbowałbym normalnie bez vpn
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@goofyps a czemu wbijasz zdrapki przed zakupem? Jak się wbija zdrapkę przy zakupie danej rzeczy to przechodzi bez problemu.
Wybrałem zakup za zdrapke, przy dodawaniu drugiego kodu coś wywaliło, a jak wybrałem zakup po raz drugi to już środki były dodane do salda
 

danioRM

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam podobny problem, chciałem kupić grę Cuphead. Akurat teraz jest promocja w Argentynie, więc wypadałoby skorzystać.
Jednak również w moim przypadku wyskakuje ten błąd "PUR-RiskRejected-CrossRegion,"
Oczywiście płatność bonem z mtc, region na Argentynę, VPN, etc.
Pozostaje czekać te 72h czy może z konsoli się uda?
Jeśli mam już te bony aktywowane, to teraz również trzeba kupować przez VPN czy to już nie ma znaczenia?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wszystko jest poblokowane, dlatego zakładam nowy temat, bo nie ma gdzie napisać. Jestem fanem i kolekcjonuje pudła, ale chciałem mieć cyfrę Diablo 3 Eternal, bo w pudle mam wersję Reaper Of Souls i brakuje mi nekromanty.
To mój pierwszy zakup na innych regionach, nie bijcie :)

Ostatnio coś spieprzyłem i przyblokowałem się z kupnem na Argentynie (zdrapka z mtcgame już doładowana do konta na 300 ARS). Odczekałem 3 dni i dzisiaj wróciłem do tematu, ale miałem problem z vpn i chyba próbowałem z Brazylii zamiast Argentyny (ciężko o darmowego vpn’a, bo urbanVPN na chrome mi nie pokazuje serwera na Argentynie). Ściągnąłem expressVPN na iOS i mam tydzień za free. Próbowałem zrobić na telefonie w aplikacji, ale już mi pokazuje, że lipa i crossregion. W międzyczasie kolejny raz dostałem maile z microsoftu, że podejrzane logowanie z Argentyny na moje konto. Rozumiem, że kolejne 3 dni czekania teraz zostaje ? :(

Wczoraj udało się zakupić wieczorem. Duży problem sprawiały mi darmowe VPN na Argentynę, bo ciężko o nie (jakoś na win10 i chrome UrbanVPN nie ma, a rozmawiałem z Kuleczka91 i ma, dziwna sytuacja. Przy okazji wielkie dzięki za pomoc :) ). Opiszę co i jak u mnie, może dla laików takich jak ja, którzy kupowali pierwszy raz się przyda. Zrobiłem zakup przez VPN na telefonie. Express VPN ma darmowy 7 dniowy trial, ale trzeba wcześniej podać kartę płatniczą i zaznaczyć jakąś subskrypcję (zaznaczyłem na 1 miesiąc). Sybskrypcję można anulować dzień przed zakończeniem 7-dniowego triala i nie pobierze się z karty żadna opłata.
Zakup dokonałem przez aplikację mobilną Xbox, wchodząc w ustawieniach trzeba ustawić region Argentyna, język może zostać polski. Nie możemy zapominać o regionie/kraju na koncie microsoftu (tam ustawiłem adres ambasady). Po ustawieniu wszystkiego zakup przeszedł od razu w aplikacji z walutę ARS. Walutę ARS dodałem wcześniej przy nieudanym zakupie ze zdrapki zakupionej na mtcgame.com.

I ostatnia rada dla nowoprzyjętych. Nie próbujcie robić zakupu przez VPN ustawiając np. Brazylię tak jak ja, bo to nie przejdzie. Gdzieś czytałem, że ktoś ustawiał VPN na USA i mu wchodziło, mnie zablokowało. Jak nie masz Argentyny na VPN, to nie rób zakupu i spróbuj zainstalować na kompie albo aplikację mobilną na telefonie, która Argentynę będzie mieć :)

Mam nadzieję, że komuś się to przyda, udanych zakupów ;)
 

Attachments

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pozostaje czekać te 72h czy może z konsoli się uda?
Masz opisane paręnaście postów na górze o takich przypadkach i jeszcze się pytasz....
Zamykam ten temat. Wszystko jest w nim opisane i nic się nie zmieniło od paru lat w tym.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom