Oblivion GOTY czy dodatki na HDD?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paviano

Banned
Użytkownik
Witam.
Zamierzam ściągnąć Obliviona i nie wiem jakiego. W wersji Game Of The Year Edition (GOTY Edition) są 2 płyty z dodatkami.
Ja mam możliwość ściągnięcia tych dwóch dodatków z internetu na HDD, a grę jako zwykłą edycję.
Tylko mam jeszcze pytanie. Co jest na pierwszej, a co na drugiej płycie wersji GOTY? Gra jest podzielona na pół?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Na 1 masz normalną grę, a na drugiej dodatki do zainstalowania na dysku. (Choć nie jestem do końca pewny).
 

Paviano

Banned
Użytkownik
A z dodatkami do Fallouta 3 jak było? Jak się ściągnęło to wypalało się na płytę, a później w X'ie się instalowało na HDD?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo możliwe, że z Falloutem było tak samo. Ale przypomniałem sobie pewną rozmowę na jakimś forum. Gostek się pytał czy ta 2 płyta (chodzi o Obliviona GOTY) jest później potrzebna i w odpowiedzi dostał, że jak zainstaluje te dodatki to może tą płytę sprzedać. :D
Osobiście posiadam oby dwa dodatki do Obliviona w wersji kopiuj wklej na dysk. Jednak nie wiem czy działają. Robię jak było w readme jednak nic się nie dzieje. W konsoli są wykrywane i gra coś ładuje, więc może trzeba najpierw grę ukończyć żeby dało się je aktywować?
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Nie, nie trzeba ukończyć gry. Po prostu te dodatki są wczytane i są np. nowe miejsca, questy, itd. Tak samo jak jest w Fable 2 i Falloucie 3 - podczas gry grasz też w dodatki

Ja nie mam miejsca na HDD żeby ściągać GOTY więc ściągnę zwykłego Obliviona, a dodatki z neta wezmę.


PS. Możliwe, że wersja GOTY ma wszystkie dodatki (tę nową wieżę itp.), bo druga płyta trochę zajmuje, a dodatki z internetu zajmują 1GB.
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, GOTY zawiera na pierwszej płycie podstawkę, a na drugiej 2 dodatki.
 

Paviano

Banned
Użytkownik
A te dodatki się instaluje na dysk i gra się na pierwszej płycie?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
tak,juz zostalo to powiedziane
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko wyjaśnione. Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom