Oblivion i moja konsola

arakon

Świeżak
Świeżak
Witam was serdecznie mam przerobiona konsole ale tak naprawdę nie wiem jaki mam wgrany iextreme wiem ,że nie muszę używać active iso jak kiedyś. Mam Panowie problem z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion. Po nagraniu nie działa a w konsoli pisze ,że mam przeczyścić płytę szmatką. Mój daschboard to 2.0.12611.0. Teraz tak Panowie wypaliłem Obliviona na świeżo po pobraniu i komunikat się pojawia ten ze szmatką. Troszkę poczytałem na forum o wavach ale nie za bardzo kumam o co biega w tym temacie. Pierwszym moim problemem było na jakim wave mam gry jeżeli nie znam swojego iexterema wiec zrobiłem obraz gry UFC 2009(gra która mi odpala) z płyty i sprawdziłem go programem wave patcher ten pokazał ,że jest to wave 2 a abx360 coś pisał ,że jest to wave 3. Wiec wybrałem do nagrania wave 3 przerobiłem obraz Obliviona na wave 3 programem wave patcher nagrałem i dalej pokazuje się ten sam komunikat ze szmatką proszę o pomoc co mam zrobić by ta gierka mi zadziałała.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

To gierka UFC sprawdzona programem abx.

To gierka UFC sprawdzona programem wave patcher.

To gierka Oblivion sprawdzona grem wave patcher po przerobieniu z wave 1 na wave 3.

Do góry