Obraz Mruga

Myca

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam,
Od jakiegoś czasu moje xpudło dziwnie się zachowuje, uruchamia się za każdym razem, loguje mnie za każdym razem, wszystko działa ale jest jedno ale. Obraz mruga, raz zniknie na sekundę raz na 10.
Tu daję filmik z zachowaniem konsoli

Xbox nie ma nawet pół roku więc gwarancja jest jak najbardziej ważna, chociaż wolałbym się
z moją konsolką nie rozstawać. Jakieś pomysły o co może chodzić? Ma focha?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz to tylko podczas uruchamiania czy jak grasz też tak jest ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zmień kabel hdmi oraz gniazdo w tv

Wysłane z mojego Honor 7.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zmień kabel hdmi i sprawdź czy też tak się robi
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Telewizor HD ready nie radzi sobie z fullhd, ustaw ręcznie 720P.
BTW, kurz do filmu byś starł.
 
Ostatnia edycja:

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie też czasami w wyswietlanym obrazie widoczne jest migotanie i to całkiem widoczne. Niezależnie czy to gra czy to meni. Wchodzę wtedy w ustawienia wyświetlania zmieniam herze czy coś tam i jest ok. Choć po jakimś czasie migotanie powraca.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie też czasami w wyswietlanym obrazie widoczne jest migotanie i to całkiem widoczne. Niezależnie czy to gra czy to meni. Wchodzę wtedy w ustawienia wyświetlania zmieniam herze czy coś tam i jest ok. Choć po jakimś czasie migotanie powraca.
Oglądałeś film? To nie chodzi o odświeżanie tylko o gubienie synchronizacji po hdmi. ;)
 

Myca

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak więc zmieniłem rozdzielczość, kabel i gniazdo a kotem wytarłem kurz. Efekt? Jak było tak jest. Ale jeżeli to wina telewizora to dobrze, w końcu mam powód żeby kupić nowy.
 
Ostatnia edycja:

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Takie podstawy już sprawdziłeś....więc moim skromnym zdaniem jest problem z twoim monitorem/TV czy podłączając inne urządzenie jest ten sam problem?

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

Myca

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Faktycznie, wina telewizora. Za bardzo przejąłem się losem konsoli żeby wpaść w ogóle na pomysł sprawdzenia go z innym sprzętem pod hdmi. CZas na nowy ekran... Dzięki wam wielkie. Temat do zamknięcia.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Faktycznie, wina telewizora. Za bardzo przejąłem się losem konsoli żeby wpaść w ogóle na pomysł sprawdzenia go z innym sprzętem pod hdmi. CZas na nowy ekran... Dzięki wam wielkie. Temat do zamknięcia.
Problem zapewne zniknie po podłączeniu konsoli po componencie, tylko czy istnieje przejściówka?
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Problem zapewne zniknie po podłączeniu konsoli po componencie, tylko czy istnieje przejściówka?
Istnieje, ale nie chciałbyś zobaczyć efektów ;)
 

Do góry Bottom