Obraz na telewizorze kineskopowym

Kuba21

Świeżak
Świeżak
Cześć.Starałem się poszukać na forach odpowiedzi na moje pytanie,jednak nie znalazłem odpowiedzi w pełni mnie zadowalającej.Mam telewizor kineskopowy Grundig 50/60 hz PAL (ma już kilka latek) z wejściem antenowym i tylko jednym Eurozłączem.Niedawno kupiłem Xboxa,którego podłączyłem do eurozłącza przez kabel AV i oryginalną przejściówkę Euro dołączoną do zestawu.Dokupiłem do niego grę Battlefield 2.Niestety obraz jest dość mocno ograniczony dwoma czarnymi pasami (jeden na samej górze,a drugi na dole).Nie ukrywam-przeszkadza mi to w rozgrywce.I tu pojawia się moje pytanie:czy kabel RGB coś na to poradzi czy po prostu telewizor jest za stary i nic na to nie poradzę.Niestety nie stać mnie na eksperymenty (kabel Microsoftu można dostać za jakieś 120 zł...).
Proszę o odpowiedź.
P.S.A co do tych kabli Microsoftu-wiecie może dlaczego praktycznie bardzo ciężko jest je dostać (czy zostały wycofane ze sklepów z powodu jakichś usterek-wiecie coś na ten temat?)
Pozdrawiam
 

TigraTeam

Banned
zamiast kabla rgb kup monitor lcd ceny sa dosc atrakcyjne a roznica pomiedzy tv kineskopowym a lcd jest wielka:)
 

PendziorixPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam zakup monitora jak kolega wyżej, oraz wydaję mi się że czarne pasy spowodowane są złym ustawieniem rozdzielczości w grze.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
ja bym sobie dał spokój i na twoim miejscu nie kupował xboxa tylko monitor a potem xboxa bo na kineskopie to MASAKRA
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Kup monitor. Na TV kineskopowym szybko oczy się męczą :)
 

Do góry Bottom