Obraz sie zwiesil:/

X

x-mato

Guest
Gralem na xboxie w PGR 4 a tu nagle sie obraz zwiesil.Czasem pogram dwie godziny i dopiero wtedy a czasem po 15 min. sie zwiesza, wiesza sie juz tak od 2 tygodni.Jak sadzicie bedzie ROD??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Obraz sie zwiesil:/

na 99% będzie RoD :-\ Zimny lut się tworzy prawdopodobnie.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

mam pytanko wiesza mi sie obraz w euro 2008 ale jak dam start to sie odwiesza. Wiesza sie na 1-2 sekund czy to moha byc zimne luty i jak temu zapobiec????
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Jak się wiesza 1-2 sekundy to po prostu napęd doczytuje, też tak mam w FNR3 czasami :)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Poza tym Euro 2008 to gra zbugowana...
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Aha to dobrze bo juz sie balem ze konsola mi wysiada a nie mam kasy narazie bo zafundowalem soebie teraz prawko. dzieki za ta dobra wiadomosc tak sie martwilem ze musze isc sie napic %%%%%%
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Obraz sie zwiesil:/

cux napisał:
Poza tym Euro 2008 to gra zbugowana...
Nom tylu bugów to jeszcze w żadnej grze nie widziałem, goście się sami przewracają, piłka znika, a kiedyś nawet to dostałem żółtą kartę za nic, biegłem do bramki aż tu nagle filmik z sędzią i... dup żółta kartka :mad:
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Ninja Gaiden 2 wieszal mi sie na 3-4 sec. szczegolnie w 2 akcie-mial tak ktos?!
Zimne luty odpadaja,jak gram w Forze/E.Sonate nic sie nie dzieje,gra nagrana na Verbatimach zakupionych "hurtem"-inne plyty z tego rzutu bezblednie chodza.
Zlosliwosc rzeczy martwych...??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Obraz sie zwiesil:/

U mojego kumpla też tak jest że spada animacja czasami się przytnie. A jaki masz napęd? On ma BenQ. A u mnie na szczęście wszystko OK :D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Gdzieś za tydzień moj x będzie obchodził 1 urodziny-czyli Samsung Premium bez HDMI. :)
Tylko w NG2 mnie takie coś spotkało.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

naped mam BenQ
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obraz sie zwiesil:/

misiek8 napisał:
Ninja Gaiden 2 wieszal mi sie na 3-4 sec. szczegolnie w 2 akcie-mial tak ktos?!
Spoko, tez w drugim akcie mialem chyba ze dwie, czy trzy takie sytuacje.
 
X

x-mato

Guest
Odp: Obraz sie zwiesil:/

Mam nadzieje ze nie bedzie ROD.Troche to dziwne ale wyciagnolem z niego naped walnolem reka w niego z 5 razy wlozylem go ponownie no i xbox chodzi teraz normalnie.Moze mi sie gra zwieszala przez naped?? ale mniejsza z tym wazne ze smiga:D:D
 

Do góry Bottom