Obraz TV konsola x360

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Miałem tak kiedyś u kumpa na tv samsung 50" nie bawiłem się z tym bo poszedłem do niego tylko na godzinkę więc olałem to ale jest to dziwne czytałem trochę o tym i nie którym osobą nie udało się podłączyć tv samsunga do xboxa dziwna sprawa ten tv to był samsung 50" plazma 1hdmi component i d-sub , hd redy nie znam modelu . Sam mam tv samsung 32" też z hd redy i wszystko mi śmiga . Ja polecam jednak sprawdzić jeszcze na innym kablu i konsole na innym tv bo inaczej to będziesz całe życie kombinował .
 

se96

Użytkownik
Użytkownik
a dopiero wczoraj przyszla mi konsola i problemy .. ahh :/
A reset ustawien wlacza sie ale to samo ciagle.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jaki masz TV FullHD czy Ready HD? Jest to ważne przy podłączeniu konsoli przez HDMI i dlatego nie masz obrazu :)
Zapewne masz TV Ready HD (obsługuje rozdzielczość max 1080i) a konsola standardowo ustawiona jest na 1080p (wyjscie HDMI) dla tego TV wykrywa konsole a nie wyświetla obrazu bo nie obsługuje rozdzielczości 1080p, aby rozwiązać ten problem wystarczy konsolę podłączyć pod TV FullHD i w ustawieniach video przestawić na rozdzielczość 720p (najlepsze ustawienie dla TV Ready HD) lub przestawić na ślepo (wystarczy dobra znajomość dasha) :) abo grać na componencie :)
 

se96

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie mam tv HD Ready Szajsunga. Jutro podbije na telewizor z Full HD i zdam relacje ;)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czemu wy zaczynacie porady od konca? najpierw trzeba wyeliminowac wade kabla czyli podlaczyc i sprawdzic czy cos innego na nim dziala, np konsola u kolegi, jesli jest ok to wtedy sprawdzac dalej bo co z tego ze mu kazecie ustawienia zmieniac jak kabel bedzie walniety i dalej nic z tego...
 

se96

Użytkownik
Użytkownik
Koles od ktorego kupiłem konsole powiedział że u niego wszystko działa 100 % Dzisiaj jak mówiłem byłem podpiąć konsole pod inny tv. Podpinalem go pod LG i tez nie odpalilo ale komunikat byl, ze Format Video Nieobsługiwany. Nie mam chyba nic w domu pod hd ;d chyba ze kamerke ale tam jest male hd.
 

se96

Użytkownik
Użytkownik
Sory ze post pod postem ale nie wiem juz co mam robic. Powiem dokładnie, że sprawdzałem połączenie kabla hdmi u kolegi i konsola dziala na 50 calowej plazmie, nawet na monitorze z wyjsciem hdmi u niego tez sprawdzalem i tez Dziala. Zmienilem ustawienia hdni w konsoli na 720 i wzialem ja do siebie i gdy podlaczylem ja i znow to samo na 2 kablach hdmi ... Podlaczylem rowniez do Hdmi Kamere Do TV(Szajsung 32 Hd Ready) i działa ... a konsola nic
 

Do góry Bottom