1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz z xbox 360 na 2 telewizorach

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PompeyQ, Czerwiec 12, 2018 o godzinie 16:18.

1. PompeyQ

PompeyQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Problem mam tego typu, że chce z konsoli która stoi pod telewizorem puścić obraz i dźwięk na monitor który stoi na drugim końcu domu. Jest jakiś sposób (z wykorzystaniem PC), by to zrobić bezprzewodowo? Wiem, że taka opcja jest na xo ale da radę coś takiego ogarnąć na x360?
    Dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1245
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Możesz kupić rozdzielacz sygnału hdmi, kolejno przetwornik hdmi na rj 45 router kolejny przetwornik hdmi. Podpięty kablowo do kolejnego routera. Koszt zapewne cię zabije, ale rozwiązanie jest.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum