Obrazy ISO

damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy będą tu na tym forum z czasem obrazy iso do ściągania przez MoorHunta?
Bo przydało by się :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Pomysł dobry ale znajdziesz uploaderów?
 

ZielonyCyc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Pomysl wrecz swietny tylko kto sie tym zajmie
 

damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Uploaderzy znajdą się sami z czasem. Sam jestem w stanie zamieścić parę gierek ale wiadomo to trwa! Otwórzcie dział a kto będzie chciał niech zamieszcza :) Stronka osobiście mi się podoba i uważam że ona jest odpowiednia na tego typu pliki :)
 

dywizjon_303

Banned
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

według mnie to bardzo dobry pomysł, przecież zawsze znajdzie się ktoś kto upnie coś w MH
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Dział już jest dostępny od 10postów.
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

gdyby ktoś zamieszczał gry to ja też mogę, tylko nie będę nic robił na darmo :) też chcę jakąś gierke ściągnąć ;)
 

eiffello

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Popieram :).
Rapidshare ostatnio asuje wsyzstkie pliki zwiazane z xboxem 360.
a P2M moze zyc wiecznie
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

Zajrzyj na http://www.360full.com/modules.php?name=Forums
tam jest pare gierek pod Moorhunta, reszta pod Pando ktore jest b. podobnym programem.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

Najlepiej Ściągać moorhuntem Jeżeli ktoś będzie udostępniał gry ja też będe 8)
 

kiełbasa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Jak sie naucze jak robi upy do moorhunta to te bede upoladował!!!!! ps nie wiem czemu ale panda i mnie niedziała [wmiare dobre łącze radiowe],tylko moorhunt ,żadne inne p2p[srednia poredkośc np na emule 10 kilo ,a na moorhuncie momentami 100-200 kilo ::) ::)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

może także być rapid, ftp dowolna forma :)
 

kiełbasa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

mam pytanko ,czy komus udało sie sciągnać wypakowac i wypalic te forze 2 motosport e strony marvinone ? bo u mnie po wypakowaniu jsa tylko pliki video ts i audio ts ,z tym ze plik audio ts jest pusty??? i jest tylko pliczek gfs-fm2 dvd
 

zeneq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Co do downloadu to mam nadzieje ze dział Download juz powstał, tylko czy jest tam MH czy tylko gowniany rapid??

@kiełbasa: foldery video i audio_ts widzisz po wlozeniu plyty z gra do kompa, jaka metoda sciagales? ile zajmuje video_ts? probowales wypalic cloneCd ten plik .dvd??
 

kiełbasa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

zeneq napisał:
Co do downloadu to mam nadzieje ze dział Download juz powstał, tylko czy jest tam MH czy tylko gowniany rapid??

@kiełbasa: foldery video i audio_ts widzisz po wlozeniu plyty z gra do kompa, jaka metoda sciagales? ile zajmuje video_ts? probowales wypalic cloneCd ten plik .dvd??
już sobie poradziłem .Poprostu zapomniałem o stworzeniu pliku dvd ::) wypaliłem imgburnem
 

Morrowind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

zeneq napisał:
Co do downloadu to mam nadzieje ze dział Download juz powstał, tylko czy jest tam MH czy tylko gowniany rapid??

@kiełbasa: foldery video i audio_ts widzisz po wlozeniu plyty z gra do kompa, jaka metoda sciagales? ile zajmuje video_ts? probowales wypalic cloneCd ten plik .dvd??
mh to potęga i przydałyby się na xsa360 i xsa pozycje :)
 

zeneq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

no to dżi :)
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

Mam takie troche dziwne pytanie, jezeli bym sciagnal gre w systemie NTSC, ale Region Free, to odpali, czy nie bardzo?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Obrazy ISO

Bl1zZ napisał:
Mam takie troche dziwne pytanie, jezeli bym sciagnal gre w systemie NTSC, ale Region Free, to odpali, czy nie bardzo?
odpali ja mam tak BioShocka
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazy ISO

Mhm, wiec teraz juz nie ma wiekszej roznicy, czy sciagne gre na NTSC czy na PAL?
 

Do góry Bottom