Obudowa do hdd - alternatywa .

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Witam .Otóż mam takie pytanko kupiłem sobie właśnie dysk 120gb z tasiemką , wszystko chodzi dobrze nie narzekam . Ale martwie sie ze zbyt dlugo nie pociagnie , mysle nad kupnem jakiejs obudowy . Na allegro orginalne kosztuja ok 100zl ( wliczona przesylka ) jak dla mnie to zbyt duza cena jak na sama obudowe . Mogli byscie mi pomóc jakąś alternatywną obudowe wybrac ( oczywiscie mysle o tych z allegro np. http://allegro.pl/item651001180_obudowa_dy...2_5_na_usb.html ) , tak aby pochodzil dlugi czas . Cena cos kolo 50zl max . Obudowa musi miec jedną strone pustą , bo inaczej nie podłącze kabelka dysk-konsola . Swoich typów nie mam . Mile widziana szybka pomoc .
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
jak tylko nie będziesz rzucał dyskiem to każda obudowa będzie dobra... zresztą jedynym zagrożeniem dla takiego odkrytego dysku jest kurz (zwarcie?).
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Kurz powoduje trudniejsze oddawanie ciepła do otoczenia i jest zagrożeniem tylko gdy znajduje się na elementach gorących typu radiator, zasilacz itp. Jeśli w twoim domu nie panują warunki arktyczne ani z lasów równikowych to nic nie stoi na przeszkodzie by dysk leżał sobie na konsoli bez obudowy :)
 

Do góry Bottom