ochrona dysku przed banem

mklewy

Użytkownik
Użytkownik
Witam
A więc zrobiłem taki sprytny manewr, że odłączyłem dysk twardy i grając po necie (mam lt+) gram na nowym profilu utworzonym na pendrive. I mam takie pytanie jak dostane bana to uszkodzi mi savy i profil z pendrive ale czy gdy podłącze swój oryginalny dysk po banie (na którym gram offline) to mój profil i savy na tym dysku tez ulegnną uszkodzeniu?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie rozumie ochrona dysku? Przecież M$ już nie banuje dyski xbox'ów.
 

mklewy

Użytkownik
Użytkownik
wogule juz nie uszkadza profilów i sawów tak że są odczytywane tylko na zbanowanej konsoli? bo ja mam wrażenie że dalej tak jest
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
już od dawna nie banują dysków, jak dostaniesz to normalnie możesz grać tylko że offline lub odzyskać swoje konto na innej nie zbanowanej konsoli, a nawet przenieść dysk do innej konsoli
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak dostaniesz bana to możesz grać ofline i nie uszkadza to save' ów i profilów.
Pomogłem "podziękuj :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam
A więc zrobiłem taki sprytny manewr, że odłączyłem dysk twardy i grając po necie (mam lt+) gram na nowym profilu utworzonym na pendrive. I mam takie pytanie jak dostane bana to uszkodzi mi savy i profil z pendrive ale czy gdy podłącze swój oryginalny dysk po banie (na którym gram offline) to mój profil i savy na tym dysku tez ulegnną uszkodzeniu?
Po pierwsze M$ nie banuje dyskow, a po drugie nie jestes taki sprytny jak ci sie wydaje. Banowane sa konsole, a nie dyski. Nie wazne czy w momencie bana dysk jest odlaczony czy podlaczony i tak potem nie mozna bylo uzyc zadnego innego na tej konsoli.
 

Do góry Bottom