Ochrona rodzicielska

Adrianst89

Świeżak
Świeżak
Witam temat dla wielu użytkowników zapewne znany.
Mam xboxa 360 zaktualizowanego do nowego menu, zakupiłem grę gta4 i nie mogę grać ponieważ jest ona od 18oku życia.
Xboxa posiadam od 2lat z drugiej ręki. Nie mam kontaktu ze sprzedającym.

Próbowałem używać już kilku sposobów:
1. wyczyszczenie pamięci podręcznej
2. format dysku.
3. kombinacja:
FIRST ONE: Left Trigger | Right Trigger | X Button | Y Button | Left Bumper | Right Bumper | Up On Dpad | Y Button | Y Button | X Button
SECOND ONE: Left Trigger | Right Trigger | X | Y | Left Bumper | Right Bumper | Down | Y | Up | Down | Down | Down | Down | Down

po wklepaniu jakichkolwiek kombinacji powraca mi do poprzedniego menu nawet jeżeli nie naciskam buttona B

czy ktoś ma jeszcze jakiś dobry i działający sposób? przeczytałem godziny w internecie i nie znalazłem odp.
Pozdrawiam
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
Kombinacji z pada na unlock w teori jest ponad 20 tysięcy wiec troche klepania masz... :) odczyt nandu, z smc możesz sobie odczytać kod.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dzwoń na infolinię M$.
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Chyba jedyny sposób. Kiedyś kupiłem konsolę z blokada rodzicielska. Klikałem co popadnie i nic nie dawało. Pewnego dnia wszedłem i spróbowałem jeszcze raz i udało się. Łut szczęścia.
 

Adrianst89

Świeżak
Świeżak
Sowa możesz jaśniej :)
do do kontakty z m$ to tylko w języku angielskim i żeby się dodzwonić to też długo trwa.
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
Jabar zdaje sie ze ms nie chetnie na infolini udziela info o kodzie. Do autora, musisz odczytać nand programatorem, jezeli nie umiesz lutowax to tylko serwis. Chyba ze na infolini ci sie uda :)
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
Zadzwoń do ms i ci podadzą normalnie kod.
Ja też tak miałem i nie było żadnego problemu tylko musisz podać numer seryjny aby zarejestrowali ja w systemie

Podadzą ci kombinacje przycisków aby przywrócić konsole do stanu początkowego

Numer na infolinie 22 594 19 99
 

Do góry Bottom