Oczekiwania

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiemy już co dostaniemy od Microsoftu. Teraz życzenia:

1. Przemieszczanie się w menu w stylu instant - natychmiastowe. Teraz potrafi na kilknaście...dziesiąt sekund się zwiesić
2. Aktywny port USB dla słuchawek
3. Nagrywanie rozgrywki na konsoli byśmy mogli wreszcie pozbyć się kart Elgato

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nagrywać na konsoli można od zawsze nie wiem tylko jak sprawa wygląda na FAT/S. Na XOX do godziny nagrywa bez problemu a widzę że nagrywasz głównie SP, kwestia podłączenia zewnętrznego nośnika pamięci :)

Co do słuchawek na USB to powinni w końcu dać wsparcie dla urządzeń BT, na PS taka funkcja jest od PS3.

kubuspu3hatek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jestem ciekaw, czy słabsza wersja (lockhart) wyjdzie w tym samym czasie (jeżeli w ogóle taka wersja powstaje) co pełnoprawny następca nowej generacji. Na pewno jeżeli cena będzie adekwatna do niższej wydajności, to może być fajna alternatywa dla osób, które grają główne w gry z GamePass'a.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pierwsze ploty o cenie konsoli ;)

Attachments

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
60 kl/s w każdej grze
Gry exkluzywne na xboxa
wiecej indykow typu ori

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Moje oczekiwania to Xbox Series S w granicach 1200zł. Nie gram wiele, TV też nie 4K więc ta wersja będzie wystarczająca. Jednak sądzę, że cena S będzie w granicach 1700zł na starcie co przy ok 2300- 2500zł za wersję X będzie kompletnie nieopłacalnym zakupem. Patrząc też na ceny gier i na to, że cyfrowe wersję tanieją bardzo wolno przy różnicy cenowej mniejszej niż 1000zł zakup S i gier przewyższy zakup X i gier w ciągu roku

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli konsola będzie miała sporo mocy to bedzie dobrze... jak czasami patrze na mojego xboxa one, to śmiać mi się chce, że taką słabą konsole wypuścili.
Pomijam xbox one x bo to inna bajka w dodatku konsola wydana za późno.

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To dobra alternatywą jest kupno Xbox one x kosztuje grosze teraz a sprzęt jest dość mocny jeszcze ma być wspierany 2 lata

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To dobra alternatywą jest kupno Xbox one x kosztuje grosze teraz a sprzęt jest dość mocny jeszcze ma być wspierany 2 lata
Taki jest plan:) na obecną generacje jest masa ciekawych gier, których nawet nie odpaliłem. Szkoda, że na X gry są ulepszane wybiurczo. Dziwi mnie tam brak ulepszenia np. dla: RYSE son of rome czy Batman arkham knight...

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co do Batmana, to ok, ale Ryse Son Of Rome już mnie nie dziwi. Mimo, że gierka mi się podobała, fajna grafika itp, to jednak za super pozycję ją nie traktuję i pewnie nikt się nad tym nie skupiał. Wolą bardziej popularne gry ulepszać :)

Do góry Bottom