Oczekiwania

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czego oczekujecie od nowej generacji....
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kinecta 3.0 :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Więcej exclusive'ów :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Totalnie niczego ponieważ MS ma wywalone na graczy solowych oczekujących porządnych tytułów AAA dla dorosłych. Na obecnej generacji wydali Halo i GOW a to trochę mało. Obietnice i zapewnienia korporacji są nic nie warte bo tych było wiele, liczą się tylko rezultaty.
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oczekuje minimum 60 klatek w każdej grzej , oraz lepszą grafikę.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oczekuję 1280 klatek w węża i 24K w Arkanoid.
 

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Całą obecną generację zastanawiam się o co chodzi z tymi grami exlusiv....
Co tak naprawdę znaczy exclusive.... może to,że produkcja jest na 3 dni grania i po zakończeniu gry jest biegunka z zachwytu.
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Masz rację, może to jest exclusive. Chyba bardziej o to chodzi, żeby MS w końcu wrzucał takie tytuły single player jak to robi Sony (czyli właśnie exclusive'y, których nie ma na konkurencji). Chodzi mi tu o takie tytuły jak Detroit Become Human, Death Stranding, Beyond Two Souls, The Las Of Us itp. Każda konsola ma swoje exclusive'y, które wyróżniają daną konsolę na tle konkurencji. Niestety Microsoft bardzo tego pilnował na Xbox Classic i była odwieczna wojna (z Sony) kto ma lepsze gry i lepszą sprzedaż konsol. Teraz Sony idzie utartą ścieżką i mimo, że jestem od Xbox Classic wierny, to jednak z zatęsknieniem patrzę na PS i tymi właśnie exclusive'ami. Microsoft skupia się na wielu rzeczach, ale chyba dopiero teraz kupując te studia będzie mógł zapewnić graczom więcej atrakcji na nowej generacji :) (o ile to zrobi).
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
Ja oczekuję, żeby obudowa nie była tak nieporęczna. Serio, jak to coś postawić przed telewizorem? Czy w pionie, czy w poziomie będzie i tak słabo. W pionie wielu osobom nie zmieści się do regału, o półce nie mówiąc. W poziomie też może się nie zmieścić w wielu przypadkach. Nie bez powodu wszystko jest mniej więcej jednego kształtu jak dotąd, bryła ala "odtwarzacz DVD", ewentualnie "magnetowid", ale nie, nowy xbox będzie inny, na minus.

Kinect byłby fajny jako nieprzymusowe akcesorium. Przeportowanie poprzednich gier na ewentualnego kinecta byłoby banalne tak naprawdę i bez żadnego wysiłku mogliby to umożliwić. U mnie 360 był kupiony głównie z powodu kinecta i się świetnie sprawdził w tej roli. W nowej generacji już nie kupowałem, bo po co? Jak kupowałem XOX rok temu to kinect i tak był już zlikwidowany, zupełnie głupi ruch microsoftu. Do tego mając bibliotekę na starego kinecta i brak wstecznej kompatybilności gier kinectowych nie było sensu dokupować, ale gdybym nie miał wcześniej pewnie bym dokupił, albo gdyby działał na wstecznej.

Co do wydajności jedyną sensowną rzeczą co może coś zmienić nowa generacja to RT oczywiście, ale na jakimś grywalnym poziomie , 60 klatek Full HD, no i SSD. RT jest w sumie w wielu przypadkach nieodczuwalny w grach, zależy od scenerii i gry. Nie jest to coś, co robi nie wiadomo jakie wrażenie. Będzie to jeszcze mniejszy przeskok niż z 360 na One. Jeśli chodzi o SSD, to mogli już przewidzieć w aktualnej generacji dając chociażby Sata3 w konsoli, ale nie, robią dojenie z kasy, żeby kupić następną. Ciekawe o czym jeszcze zapomną w nowej, pewnie nie dadzą USB3.2, albo za mało portów USB, np 2, może nadal brak wsparcia UASP albo wlutowany SSD :)
 
Ostatnia edycja:

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ST1000LM035 u mnie był taki dysk fabrycznie i z tego co się orientuje to jest(był) sata III
Specyfikacja techniczna
  • Producent Seagate
  • Kod producenta ST1000LM035
  • EAN 7636490060670
  • Wysokość [mm] 7
  • Szerokość [mm] 69.85
  • Głębokość [mm] 100.35
  • Waga [g] 90
  • Rodzajdysku HDD
  • Pojemność dysku 1 TB
  • Interfejs SATA III (6 Gb/s)
  • Pamięćpodręczna 128 MB
  • Zastosowanetechnologie SATA III
  • Prędkość obrotowa [obr./min.] 5400
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
ST1000LM035 u mnie był taki dysk fabrycznie i z tego co się orientuje to jest(był) sata III
Specyfikacja techniczna
  • Producent Seagate
  • Kod producenta ST1000LM035
  • EAN 7636490060670
  • Wysokość [mm] 7
  • Szerokość [mm] 69.85
  • Głębokość [mm] 100.35
  • Waga [g] 90
  • Rodzajdysku HDD
  • Pojemność dysku 1 TB
  • Interfejs SATA III (6 Gb/s)
  • Pamięćpodręczna 128 MB
  • Zastosowanetechnologie SATA III
  • Prędkość obrotowa [obr./min.] 5400
OK, sam dysk nie czyni jeszcze prędkości tylko przede wszystkim co jest w płycie głównej, ale rzeczywiście są mieszane informacje w sieci i być może X ma SATA3, dobra wiadomość, może wymienię bebechy :)
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
jak dla mnie wygląd konsoli jest atutem, nie wyróżnia się, nie świeci jaskrawymi światełkami i nie trzeba kombinować żeby próbować ją zamaskować wewnątrz szafki RTV więc jest przeciwieństwem playstation która MNIE odpycha wyglądem; wygląda beznadziejnie i ciężko znaleźć mebel z którym mogłaby się dobrze spasować.

moje oczekiwania ?
Exclusive'y. tylko i wyłącznie
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Serio, jak to coś postawić przed telewizorem?
A jak stawiasz PC przed TV? Musisz się pogodzić z pecetową wydajnością lub wyciem jak PS4 Pro.

Jeśli chodzi o SSD, to mogli już przewidzieć w aktualnej generacji dając chociażby Sata3 w konsoli
(...) albo wlutowany SSD :)
Oni nawet złośliwie zablokowali wymiany HDD, ci co zrobili zrobili to nielegalnie łamiąc zabezpieczenia. Blokada wymiany SSD byłaby bardzo uciążliwa, bo te są bardzo awaryjne i padają znienacka w 100% (nie jak HDD np. w 0,01%).
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
1. Więcej exów ale takich prawdziwych "only xbox", a nie takich które wyjdą na PC. Wtedy to żaden ex.
2. Cicha i oszczędna.
3. Wydajność która da w każdej grze 60kl/s przy FullHD lub max 4K. 8K na następnej generacji.
4. Menu przyjazne. Można się pogubić w obecnym Xie.
5. Mam nadzieję, że konsola nie będzie wielkim klockiem.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No punkt 1 i 5 już jest pewny. Punkt 1. Microsoft nie zrobi ex'ów na konsolę, bo oni robią ex'y na swój system (czytaj Xbox, PC, Xcloud na komórkach itp). Punkt 5 zdjęcia kloca w sieci są, nic się nie zmieni :D
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
2. Cicha i oszczędna.
3. Wydajność która da w każdej grze 60kl/s przy FullHD lub max 4K. 8K na następnej generacji.
Jedno zaprzecza drugiemu.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Jedno zaprzecza drugiemu.
Niby dlaczego?
2.Cichy jak XboXoneX. Oszczędny tak samo. Pomiar prądu przy OneX jest zadowalający.
3. ????????? o co chodzi???? Bajki pisane przy premierze Xone jakie to wydajne. Dopiero XoneX pokazał jak powinna wyglądać konsola w dniu premiery zwykłego Xa. Ważne żeby nie pchali się w 8K. Max 4K i 60kl/s w każdej grze. Moda na rozdzielczość.
 
Ostatnia edycja:

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak myślicie jaka będzie cena na start?
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Cena pewnie 2,5tys.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Też tak myślę, że ok 2500 zł, inflacja jest, na premierze to może być realna kwota za konsolkę :)
 

Do góry Bottom