od-przerobienie konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem się spytać, czy po od-przerobieniu konsoli można grać bezpiecznie na livie? Dodam, że nie posiadam żadnych plików z przeróbki, mam ix 1.6 i nigdy się nie podłączałem do neta.
 

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
ingerencja w FW napędu = ban

Jak mówi faq, wiec wg tego zapomnij
 

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie ma możliwości przywrócenia konsoli do pierwotnego stanu?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Można przywrócić orginalny firmware ale będzie on tak samo widziany przez M$ jako ixtreme, czyli że coś było grzebane
 

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz, trzeba było się z tym liczyć wcześniej...

Z tego co się zorientowałem to nie ma możliwości. M$ w "jakiś magiczny sposób" i tak pewnie może to wykryć, ale to pytanie do bardziej doświadczonych userów. Ale z tego co wyczytałem to jakakolwiek zmiana FW = ban
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
WFT??
To dlaczego gdy kiedys zalozylem taki sam temat wszystkie odpowiedzi byly pozytywne, tzn. ze mozna grac na live??
Ja pier.... oddalem swojego Xa do serwisu [aby go ODprzerobic] i juz jest gotow do odbioru a tu nagle taka wiadomosc...
No bez jaj!
Niech sie wypowie ktos kto sie na tym zna a nie tylko przypuszcza!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak konsola nie byla laczona z internetem i nie byla odpalana gra z AP25 to nie bedzie nawet sladu po przerobce. Bedziesz mial konsole jak ze sklepu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak konsola nie byla laczona z internetem i nie byla odpalana gra z AP25 to nie bedzie nawet sladu po przerobce. Bedziesz mial konsole jak ze sklepu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
O to mi chodzilo!!
Dziekuje ci, moge spac spokojnie! :) Ufff
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom