Odbanowanie Konsoli

pchela

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam takie teorytyczne pytanie. Mam 2 Xboxy, jeden się zepsuł a drugi jest działający. Ten zepsuty miał sprawny napęd Benq, a ten działający ma napęd Liteon 83850c. Wyciągnąłem klucz z tego liteona i wstawiłem go do napędu Benqu, przerabiając go na iExtreme 1.61. Czyli ten oryginalny liteon nie był przerabiany. Wstawiłem ten przerobiony Benq do działającej konsoli. Niestety wczoraj dostałem bana. I teraz moje pytanie:
Czy jeśli wstawię ten nieprzerobiony Napęd Liteon do konsoli i zadzwonię do MS z zapytaniem czemu nie mogę się połączyć z Xbox Live, to jest jakaś szansa że mi ściągną Bana?
Pozdrawiam
 

peja101

Banned
Nie nic już nie zrobisz, ponieważ banowane jest ID konsoli, a nie napęd.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Interesujace, poprostu sprawdz to moze cos z tego wyjdzie :)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
I chyba musisz posiadac jeszcze te wszystkie gry oryginalne w ktore grales? Jesli sie myle to mnie poprawcie
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Próbować zawsze możesz, nic nie tracisz, Ciekawa sprawa tu może być, co z plombami u ciebie całe?

PS Trochę was pobanowali, aż żal mi waszych konsolek:(
 

5HOOGUN

Banned
Masz podstawy do odwołania się od bana, powodzenia =)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Oj pobanowali pobanowali... ale czego zal babel? Sami se taki los zgotowali. Ja sie w sumie ciesze ze moze sie to skonczy (Mniej dzieci na live itd, itp). No i oczywiscie wkoncu mam satysfakcje jak tylko ja jestem jeszcze na live ze wszystkich znajomych ktorzy maja x'a... ale ja ostrzaglem to oni mnie od lamusow... teraz maja:D

EDIT: Oj chyba offtop'a zrobiłem... sry ;(
 

peja101

Banned
No mniej dzieci na live. Ale widać, że nawet hardkorowych graczy mniej. dzisiaj trudno było o dobrą grę.
 

rapidman

Użytkownik
Użytkownik
to powinno byc tak ze konsola ci sie oblokowouje jak wykryje nieprzerobiony naped
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
to powinno byc tak ze konsola ci sie oblokowouje jak wykryje nieprzerobiony naped
Ale tak nie ma i bylo by to nielogiczne... Mogłbym sobie pozyczyc od kolegi naped wlozyc do kosnoli i o.. o... patrzcie mam bana i nie przerobiony naped a potem znowu bys wlozyl ten przerobiony po fali banow i gral dalej...?

Do peja: Prawdziwi gracze nie piraca ;)
 

Mastodontz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale tak nie ma i bylo by to nielogiczne... Mogłbym sobie pozyczyc od kolegi naped wlozyc do kosnoli i o.. o... patrzcie mam bana i nie przerobiony naped a potem znowu bys wlozyl ten przerobiony po fali banow i gral dalej...?

Do peja: Prawdziwi gracze nie piraca ;)
Nie mógłbyś włożyć nieprzerobionego napędu kolegi do swojej konsoli, przynajmniej nie liteona, dvdkeye by się nie zgadzały. Nowy napęd po prostu by nie działał. Gdybyś chciał zmienić dvdkey w nieprzerobionym napędzie kolegi musiałbyś go przerobić. Także moim zdaniem pchela powinien spróbować szczęścia, kto wie jak to się skończy.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Hehe, przy porzedniej fali banów przedstawiciel MS mowil, iz od bana nie ma odwolania, nie ma zadnych rekalmacji ani nie ma szans na jego zdjecie. ;) Wiec nie masz sie co łudzić, ban to ban i sie go nie pozbedziesz ;)
 

biedaq94

Użytkownik
Użytkownik
doładnie ;P
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Chyba ze włamiemy się do komputerów Microsoftu, i sami sobie odblokujemy. Zart heh
 

heavybob18

Banned
ja tez sadze ze nie zdejma bana
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
mi sie wydaje ze gdyby oni sami mogli to zrobic to by to zrobili w skajnych przypadkach. slyszalem kiedys o gosciu, ktory za zamontowane mocniejsze chlodzenie (wyzszy pobor pradu, podejrzenie posiadania chipa) dostala bana.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Mówcie co chcecie,ale ekipa z Microsoftu to poprostu geniusze.
 

5HOOGUN

Banned
Mówcie co chcecie,ale ekipa z Microsoftu to poprostu geniusze.
Moim zdaniem to mariany zwykłe, oszuści i złodzieje, banowanie hardware który należy do nas (HDD) to czyste oszustwo, tak jak zmienianie warunków umowy podczas jej trwania, tak jak brak XBL w polsce (już nie mówiąc o tym że polacy mieszczą się w pierwszej trójce najlepszych graczy na świecie na każdych platformach i w większości grach)
 

Do góry Bottom