Odblokowanie dysku XBOX 360 po banie-nowy dział

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Ja wierzę (nie śmiejcie się ;D), że prędzej czy później ktoś mądry wymyśli jak zdjąć blokadę na hdd, tak jak ktoś mądry wymyślił jak przerobić napęd, żeby czytał kopie.
 

chrisu1982

Użytkownik
Użytkownik
oczywiscie, ze tak
toc przerabiasz naped a nie konsole :)
 
A

adams6280

Guest
a spodziewał sie ktos ze bedzie mozna grac na piratach z karty pamieci na ps2
 
A

adams6280

Guest
ale mam pytanie jak wyskoczy mi rod i naprawie go to nadal bedzie problem z dyskiem ??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A co ma rrod do bana? Jak masz bana to nie wyslesz przecież konsoli do M$:D
 

deepcry

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie będzie się dało ściągnąć blokady dysku. Przynajmniej tak mówią wszyscy znający się, którzy głęboko siedzą w branży łamania zabezpieczeń.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
musisz format jakoś zrobić ... i wtedy niby pliki dysku i jakoś może...
 

bodzio007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam prośbę o sprecyzowanie. Bo trochę poczytałem w internecie i w końcu nie wiem...

co zostało zablokowane? DYSK, Czy konsola (tak zeby nie pozwalala nagrywac gier na hdd)? Bo jeżeli został zablokowany dysk to przecież na innej konsoli nikt i tak nie zainstaluje gier na hdd...

i proszę o sprecyzowanie w związku z tym:

czy inny dysk na mojej zbanowanej konsoli bedzie działał, oraz czy ten dysk z mojej konsoli będzie działał na innej?
 

tael

Świeżak
Świeżak
Witam, mam prośbę o sprecyzowanie. Bo trochę poczytałem w internecie i w końcu nie wiem...

co zostało zablokowane? DYSK, Czy konsola (tak zeby nie pozwalala nagrywac gier na hdd)? Bo jeżeli został zablokowany dysk to przecież na innej konsoli nikt i tak nie zainstaluje gier na hdd...

i proszę o sprecyzowanie w związku z tym:

czy inny dysk na mojej zbanowanej konsoli bedzie działał, oraz czy ten dysk z mojej konsoli będzie działał na innej?
Dobre pytanie. Jeśli nie będzie możliwości instalacji gier na dysku w innej konsoli, to pojawi się w necie dużo dysków na sprzedaż, z którymi nie będzie można nic zrobić.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zablokowana została konsola, dysk na niezbanowanej konsoli działa dobrze

Mam w domu dysk ze zbanowanej konsoli i działa mi na nieprzerobionym Xboxie ;) Zakładałem profil + instalowałem grę + zrobiłem save'a ;) Potem sformatowałem i dałem na sprzedaż :)
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
musisz format jakoś zrobić ... i wtedy niby pliki dysku i jakoś może...
chlopie..co ty pleciesz....jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj..ty chyba sam nie wiesz co chciales [przekazac...


a tak na marginesie to jesli macie wbudowana pamiec w konsoli i jeszcze dysk... to chcac sobie zaoszczedzic dodatkowych problemow.. przeniescie sobie wszystkie savy i profil z dysku na karte...dotyczy to osob ktore maja jeszcze dzialajacy dysk ale po podpieciu do live ( ja tak zrobilem bo ciekawosc jest ogromna i predzej czy pozniej napewno znow sie podepne do live) :D.....a przypuszczam ze wtedy nie bede musial kombinowac zeby odzyskac profil
 

Do góry Bottom