ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

mlont

Użytkownik
Użytkownik
Witam społeczność.
Oddam w dobre ręce pudło sprawne, chodzi co prawda jak traktor, ale działa, nie jest zbanowane ani temu podobne, wraz z zasilaczem i kablem tv.
Najlepiej osoba z okolic Zabrza lub Krakowa.
Mam nadzieję, ze nikt nie wywęszy tutaj łatwej kasy i jej zaraz nie sprzeda, więc najlepiej osoby którym sprzęt się posypał albo chcą pograć a nie mają na czym.

Mam też białą z tą srebrną tacką, ma RRoD może ktoś chce na części walić PW.
Pozdrawiam.
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Jest możliwość wysyłki ? (Jak tak to z chęcią przyjmę)
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Pw :)
 

Goblin950

Użytkownik
Użytkownik
Albo poprostu chcę komuś przekazać konsolę prawda ? ;)
Nie oceniaj kogoś z góry
 

mlont

Użytkownik
Użytkownik
**********.
Po pierwsze jak narazie jedna jedyna osoba napisała mi PW w którym ma jakiś powód, inni robią prezenty albo chcę ją rozbierać czy tuningować.
Konsola jest SPRAWNA więc tego nie rozumiem.
Po 2 nie mam zamiaru zarabiać na wysyłce, wiesz że jest coś takiego jak wysyłka pobraniowa (płatne przy odbiorze?) Choć zasadniczo nie chcę mi się dybać do DHL'a
Mam w domu 4 pudła z czego to jedno chciałem komuś wręczyć, a jestem atakowany tu jak i na pw.
Swoją drogą, tak właśnie wygląda Polska, dlatego ciesze się że chociaż pracować w niej nie muszę.
Co do wysyłki, preferowałbym osobisty odbiór, ale jak nie znajdzie się ktoś z okolic 2 w/w miast ew. mogę wysłać.

Temat do usunięcia i zamknięcia.
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
**********.
Po pierwsze jak narazie jedna jedyna osoba napisała mi PW w którym ma jakiś powód, inni robią prezenty albo chcę ją rozbierać czy tuningować.
Konsola jest SPRAWNA więc tego nie rozumiem.
Po 2 nie mam zamiaru zarabiać na wysyłce, wiesz że jest coś takiego jak wysyłka pobraniowa (płatne przy odbiorze?) Choć zasadniczo nie chcę mi się dybać do DHL'a
Mam w domu 4 pudła z czego to jedno chciałem komuś wręczyć, a jestem atakowany tu jak i na pw.
Swoją drogą, tak właśnie wygląda Polska, dlatego ciesze się że chociaż pracować w niej nie muszę.
Co do wysyłki, preferowałbym osobisty odbiór, ale jak nie znajdzie się ktoś z okolic 2 w/w miast ew. mogę wysłać.
Możliwe , że większość osób został tak oszukane . Może dlatego wolą atakować. Ja osobiście chcę konsolkę dla Lt+ .
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

Jestem z krakowa biore. A obiecuje ze go zostawie bo mam ps3 i sie bedzie uzupelniac z nim.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

mlont

Użytkownik
Użytkownik
Ona ma LT3.0, ale już znalazłem osobę która wydaje się być ok.
Dlatego topic do zamknięcia.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

Jestem z krakowa biore. A obiecuje ze go zostawie bo mam ps3 i sie bedzie uzupelniac z nim.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Haha

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

Haha

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
Też mnie ten post rozbawil z wiadomych wzgledow... ;)

/Wysłane z telefonu./
 

luras

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

Ja też oddam swoją - slim, lt 3.0, dużo gier. Dla tych co będą ok z chęcią doplace i wysyłka gratis! Info na PW. :-D
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: ODDAM ZA DARMO xbox 360 arcade

Haha

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
Myslisz ze chcialoby mi sie sprzedawac cos warte 100zl?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom