Odflashowanie Konsoli ?

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Znaczy jak masz fundusze to lepiej po prostu przerobić konsolę z 1.4 na 1.6. koszt na pewno mniejszy niż nowej konsoli a i ryzyko zawsze mniejsze, bo iX 1.6 chroni od AP25 (poszukaj o tym) .... lepiej wydać te 40zł i mieć spokój ;)

Co do zapamiętywania piratów to wg mnie to jest jakiś mit. Takich mitów jest wiele a tak naprawdę nikt nie wie co i jak. Lepiej po prostu nie grać w piraty online przed premierą, sprawdzać każdą grę przed wypaleniem i dzięki temu ryzyko bana jest mniejsze, ale NIGDY nie będzie zerowe...
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jak będzie fala banów to prawdopodobnie ci ta konsole zbanuja. Nie wcześniej nie później niz podczas takiej fali.
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
Cały czas czytałem o tych falach banów i AP 2.5.
Nie zamierzam grać na piratach online, mało tego, w ogóle nie zamierzam grać na piratach :). Mimo, że będę używał tylko oryginałów, to chyba przerobię konsolę na 1.6.

PS: 1.6 już banują czy jeszcze nie?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie zdarzyło się jeszcze. A najbliższa fala czuję, że raczej skupi się nad 1.4 i może na 1.5...

Lepiej wydać mniej na 1.6 i mieć spokój...
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
A gdybym wymienił napęd na jakiś z oryginalnym firmware, ciągle miałbym szanse na bana?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A masz liteona czy inny? Z tego co wiem, to oryginalny firmware można zmienić własnie w innych i wtedy konsola jest tak jakby "czysta". Jeżeli się mylę to niech mnie poprawią koledzy;)
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
Podsumowując, można przywrócić oryginalny firmware na "NieLiteOnach"? (taki neologizm)
Nie wiem jaki mam napęd, wiem że Benq ma w środku białe kable, a LiteOn żółte.
Wiem jak to sprawdzić, ale sam boję się rozkręcać konsolę.
Wiem też, że nie mam się do kogo z tym zwrócić. Nigdzie nie widziałem też ofert "reflashu" konsoli
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Może banuje pojedyńcze konsole ... ale to nie znaczy od razu że zbanuje twoją . .. ja sie tam banem nigdy nie przejmowałem i tobie radze też się nie przejmować ...
a na drugie pytanie nie odpowiem bo nie wiem .

o_O spóźniony post ;D
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Żeby sprawdzić jakie masz kable nie trzeba rozkręcać konsoli wystarczy ze zdejmiesz faceplate i tam kolo wejść na karty pamięci jest taka dziurka i tam widac jakiego koloru jest kabel. I jak coś to na liteonie nie przywrócisz oryginalnego firmware a jakbyś miał inny napęd i bys przywrocil orginalny firmware to i tak cie to przed banem nie uchroni.
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
Przywrócenie firmware'u nie pomoże?
Wychodzi na to, że muszę zflashować konsolę na 1.6 i mieć nadzieję, że mnie ominie (już to widzę :D )

Dziękuję wszystkim za Pomoc. Resztę informacji znajdę na forum.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Nie nie pomoże to by mogło pomoc jakbyś chciał wysłać konsole na gwarę.
 

akuma_pl

Świeżak
Świeżak
Pytanie trochę związane z tematem:

Czy przenosząc na nowego nieprzerobionego Xboxa 360 profil ze starej, przerobionej konsoli jest ryzyko w bana w przyszłości? Chodzi mi o profil na karcie pamięci/dysku. Jeśli ktoś ma konsolę bez przeróbki i gra na oryginałach ale przeniósł sobie profil z przerobionej konsoli i naniego założył konto na XBL to czy ryzykuje banem??
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Nie ryzykujesz banem sam mam profil na karcie pamięci i biorę memorkę jak idę grać do brata i się loguje na swoje konto a brat na swoje(mamy dwie przerobione konsole)i nic od trzech lat żadnego bana
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
To moze ja zadam podobne pytanie... Czy jak ktos dostanie bana na konsole za granie przed premiera, kupi nowa konsole ale nie bedzie juz wiecej gral przed premiera, to czy mimo wszystko moze dostac bana jeszcze raz za to ze gral kiedys przed premiera? Czy moze "licznik" mu sie zeruje i dostaje druga szanse? Oczywiscie mam na mysli granie na tym samym profilu
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Oni raczej nie patrzą na profil a na iD konsoli... Równie dobrze przecież mogłeś grać u kumpla. Mój znajomy dostał bana chyba 2 lata temu i od tego czasu nie dostał znów a gra na tym samym profilu
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Bylo wiele razy na forum.SZUKAJCIE!

PS.Tym razem bez warnow,pozno jest
 

Do góry Bottom