Odliczanie związane z Modern Warfare 3 to oszustwo

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szpaner94

Banned
Wczorajszego dnia na niemal wszystkich serwisach dotyczących gier na całym świecie pojawiły się informacje, że wreszcie zaczyna się coś dziać w sprawie Modern Warfare 3. Jak się jednak okazuje, findmakarov.com to mistyfikacja. Przynajmniej tak twierdzi Activision. Co jednak z nieśmiertelnikami, rozsyłanymi do redakcji różnych magazynów, które to właściwie rozpoczęły wszelkie domysły?

"Wygląda na to, że pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat następnej odsłony Call Of Duty. Żeby było jasne, nie ujawniamy nic na chwilę obecną" - powiedział przedstawiciel Activision. Na pytanie, czy coś się pojawi w środę, odpowiedział krótko: "Nie".

Cokolwiek pojawi się na wspomnianej stronie, nie pochodzi od Activision (może to sprytna zagrywka Electronic Arts i Respawn?), albo firma Koticka ponownie stara się narobić jak najwięcej szumu. Koncern ujawni informacje o nowym Call Of Duty, kiedy będzie na to gotowy, nie wcześniej. Czyli wracamy do punktu wyjścia. Modern Warfare 3 ciągle nie jest oficjalnie potwierdzone.

Źródło : Odliczanie związane z Modern Warfare 3 to oszustwo - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty


//Szpaner94
Rozgorzała dyskusja jakoby Activision nabierało graczy, ponieważ nieśmiertelniki wysyłane do redakcji były adresowane właśnie od Acti (?).
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
a nie mogles tego napisac w tamtym temacie a nie zakladac bez senu nowy ???
 

Szpaner94

Banned
a nie mogles tego napisac w tamtym temacie a nie zakladac bez senu nowy ???
Głupie pytanie... może powinienem zamieścić to w koszu ?

Wątpię aby każdy zainteresowany śledził stary temat.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tamten temat już zamknięty z resztą to jest nowy news więc ma nowy temat i tyle.

Co do samego tematu to jestem skłonny przypuszczać, że to sprawka repsawn'a i EA.
Spekulacje w internecie mówiły o prequelu MW tworzonym przez IW ( powrót ghost'a etc.) więc być może Respawn tworzy jakąś gre a'la spin-off i jedynym połączeniem między tym będzie Makarov? To było by dobrze bo na jesieni ( sezon na takie gry ) mielibyśmy sowity wysyp gier z gatunku FPS BF3, CoD, i ta właśnie niespodzianka.
Trzeba czekać do końca odliczania.
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
Tak sobie siedziałem i zebrałem kilka ciekawostek o stronie findmakarov.com
Strona siedzi w serwerowni MEDIATEMPLE.NET (najtańszy serwer u nich to jakieś 100 zł na miesiąc, nie rok. Z ich usług korzystają między innymi Sony, Volkswagen i Adobe )
Domena pochodzi od Tucows Inc. i została założona 14-feb-2011.

Założę się że nie jest to pierwszy lepszy żart ... no chyba że ktoś na prawdę chciał zwrócić naszą uwagę.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Obie teorie są prawdopodobne, jednak moim zdaniem bardziej możliwa jest ta z Mw3 i nabijaniem graczy w butelke. Poczekamy co przyniesie środa.
Na marginesie - warto przypomnieć, że Modern Warfare 2 zostało zapowiedziane właśnie przy okazji GDC w 2009 roku.
Poza tym to jest Acti a oni lubią medialny szum wokół swoich produkcji.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
no to się niepotrzebnie nakręciłem.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm.... jestem ciekawy co to za postać się pojawia na pół sekundę przed odpalaniem odliczania...

http://i56.tinypic.com/2mcvq03.png

Przypomina Sheparda ale to nie On bo miał wąsik a ten tutaj nie w dodatku (Lekki spoiler) nie żyje
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktokolwiek by to zrobił to cel był jeden, zrobić zamieszanie. Jak widać udało się to.
Być może Acti nakręca taki hype tylko pod przykrywką bo póki co jest masa nakręconych ludzi którzy nie wiedzą co sie dzieje.
No to czekamy.

Przy adresie też widać jakąś facjate ale to jak mniemam Makarov.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie dziwi fakt że Acti wszystkiemu zaprzeczyło. W takim razie skąd przysłano te nieśmiertelniki ? I jeśli wierzyć informacjom D3vill'a to na pewno tej stronki nie zrobił przeciętny Kowalski

P.S. Co i tak nie zmienia faktu że na następnego CoDa czekam z niecierpliwością :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ktokolwiek by to zrobił to cel był jeden, zrobić zamieszanie. Jak widać udało się to.
Być może Acti nakręca taki hype tylko pod przykrywką bo póki co jest masa nakręconych ludzi którzy nie wiedzą co sie dzieje.
No to czekamy.

Przy adresie też widać jakąś facjate ale to jak mniemam Makarov.
Tak, to Makarov - wyraźnie widać ;)

Hmm.... jestem ciekawy co to za postać się pojawia na pół sekundę przed odpalaniem odliczania...

http://i56.tinypic.com/2mcvq03.png

Przypomina Sheparda ale to nie On bo miał wąsik a ten tutaj nie w dodatku (Lekki spoiler)
nie żyje
Możliwe że to Shepard w młodości ?
 

sikor1994

Użytkownik
Użytkownik
Hmm.... jestem ciekawy co to za postać się pojawia na pół sekundę przed odpalaniem odliczania...

http://i56.tinypic.com/2mcvq03.png

Przypomina Sheparda ale to nie On bo miał wąsik a ten tutaj nie w dodatku (Lekki spoiler) nie żyje
Nie wali ci się chrome na 7??

zeby nie bylo ze offtop to szkoda bo sie napaliłem
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
A tak sie cieszyłem choć może nic straconego?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wali ci się chrome na 7??

zeby nie bylo ze offtop to szkoda bo sie napaliłem
Nie wali ;p
Co do newsa to nie ma co gdybać bo prawda się ukaże za nie całe 4 dni. Czyli na GDC
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak sobie siedziałem i zebrałem kilka ciekawostek o stronie findmakarov.com
Strona siedzi w serwerowni MEDIATEMPLE.NET (najtańszy serwer u nich to jakieś 100 zł na miesiąc, nie rok. Z ich usług korzystają między innymi Sony, Volkswagen i Adobe )
Domena pochodzi od Tucows Inc. i została założona 14-feb-2011.

Założę się że nie jest to pierwszy lepszy żart ... no chyba że ktoś na prawdę chciał zwrócić naszą uwagę.
a z takich ciekawostek ciekawostek dodam że plik swf z licznikiem ma nazwe ''mw.swf'' Więc albo to oszustwo jakiegoś maniaka, albo zapowiedz części trzeciej
(bo konkurencja chyba by tak go nie nazwała, ale kto wie) ale to taki szczegół
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom