Odp: GTA IV

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Ej ludzie mieliscie juz taka misje w opuszczonym szpitalu od elzbiety gdzie trzeba jechac po kokaine a tam jest pelno oprychów i ich trzeba zabijac a potem jak wezmiemy kokaine przylatuja pały znacie jakies wyjscie z tego szpiatala albo cos mecze sie juz z ta misja 6 raz i nie moge przejsc za kazdym razem mnie zabija wleci caly posterunek a ja sam i rady dac nie moge moze ktos pomoze.Trzeba wracac tym samym wyjsciem co sie weszlo czy jest inne zeby udalo sie ominac pały prosze o pomoc
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Heh właśnie mam tą misje teraz przed chwilą próbowałem przejść :p tam jest taka prosta drogę przez drzwi przez środek.. tylko musisz trochę pałkarzy wybić :D

EDIT: Mnie też się udało :p
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
ale ja ich wleci cala banda to nie moge dac rady a jeszcze na dodatek ciemno i nic nie widze

EDIT: Udalo mi sie przejsc
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Ja też się z tym męcze ale przed chwilunią odkryłem, że można wskoczyć na górę przez biurko w tym pokoju w którym jest koka i łatwo powybijać pały. Jutro spróbuje w ten sposób bo dziś już nie zdążyłem :-\
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
sorki ze zadaje tutaj to pytanie ale nie chce zakladac nowego tematu.Czy bedzie sie dalo rady pobrac dodatki do GTA IV przez neta a potem nagrac na plytke i jakos wgrac na konsole bo nie moge podpiac konsoli do neta :/
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
wisba napisał:
sorki ze zadaje tutaj to pytanie ale nie chce zakladac nowego tematu.Czy bedzie sie dalo rady pobrac dodatki do GTA IV przez neta a potem nagrac na plytke i jakos wgrac na konsole bo nie moge podpiac konsoli do neta :/
Na płytę? Nie sądze, ale może po prostu na dysk od xa z kompa będzie się dało wrzucić ;)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
a wiadomo kiedy wyjdzie to uaktualnienie??
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie są helikoptery ? szukałem na lotnisku to byly 3 puste miejsca na heli z Napisem H i ich nie było ;/
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Mariusz512 napisał:
Gdzie są helikoptery ? szukałem na lotnisku to byly 3 puste miejsca na heli z Napisem H i ich nie było ;/
Jak chcesz się przelecieć to możesz z Brucie'm. A tak luzem to nie wiem :-\
 

pakox

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z misja gdze musze dojechac do kolesia zatrzymac sie i musi on wjesc do mojego samochodu i wyskakuje mi w lewym gOrnym rogu Press to L(...) , niema takiego przycisku na padzie to co ja mam zrobic?
 
B

basa

Guest
wcisnij lewa galke analoga , to wlasnie ten przycisk
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Mariusz512 napisał:
Gdzie są helikoptery ? szukałem na lotnisku to byly 3 puste miejsca na heli z Napisem H i ich nie było ;/
Ja mam na lotnisku jak przeszedłem grę coś takiego jak Apach...

A tak to jest tam na dole 3 miasta(tego w środku) po prawej stronie będziesz miał 4 helikoptery...
 

frey

Użytkownik
Użytkownik
siemka,
misja od Francisa: mam zastrzelic jego brata lub francisa podczas ich rozmowy. strzelilem do francisa a dopiero pozniej zauwazylem, ze mam cos kolo 83% ukonczonych misj francisa.

w takim wypadku nie mam juz mozliwosci zrobienia gry na 100%? czy gdzies tam pojawi sie jeszcze motyw francisa i mi doliczy progress jego misji do 100%?
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Mam 57 % gry i zabilem jakiegos ruska przy lotnisku i teraz nie mam zadnych misji na mapie , co musze zrobic ?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
czekac !
 
B

basa

Guest
Jak zrobic 6 gwiazdek kiedy mam odblokowane wszystkie 3 wyspy (wiem ze dalo sie kiedy mialo sie poblokowane wyspy i sie na nie probowalo dostac) teraz jak mam juz wszystkie 3 wyspy odblokowane nie udalo mi sie ani razu jeszcze 6 gwiazdek zrobic. Chodzi mi o zrobienie achievementa z 6 gwiazdkami kiedy story mam juz complete. jak ktos zna sprawdzona metode prosze napisac.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zalatwiasz helikopter , full ammo do sniperki ,m4 i panzer'a. Lecisz na jakis jakis budynek (nie zawysoki) pakujesz najpierw ze sniperki ,jak podejda blizej to z m4 ,a z panzer'a w helikoptery. Zdobywasz 6 gwiazdek to wsiadasz do heli latasz przez to 5min wokol miasta i masz archiwa :)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
basa napisał:
Jak zrobic 6 gwiazdek kiedy mam odblokowane wszystkie 3 wyspy (wiem ze dalo sie kiedy mialo sie poblokowane wyspy i sie na nie probowalo dostac) teraz jak mam juz wszystkie 3 wyspy odblokowane nie udalo mi sie ani razu jeszcze 6 gwiazdek zrobic. Chodzi mi o zrobienie achievementa z 6 gwiazdkami kiedy story mam juz complete. jak ktos zna sprawdzona metode prosze napisac.
Siedzisz w chacie i likwidujesz jedną pałe za drugą
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
można też łatwiej skołować 6 gwiazdek: pożyczamy helikopter, lecimy nad lotnisko tam dostajemy 6 gwiazdek a potem tylko latamy pomiędzy miastami (nad miastem nie za nisko bo mogą nas ustrzelić...)
 
B

basa

Guest
Udalo sie siedzac w mieskzaniu Pklayboya i strzelajac z balkonu do kaczek :> Teraz kolejny achievement przedemna , rozwalic w ciagu 4 minut kolesi z piastki. Jakies rady ? Probowalem walic w straganiarzy na wyspie szczescia ale jakos sie nie udalo zrobic achiva.
 

Do góry Bottom