Odpalanie gier z pendrive

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Cześć! Czy inne gry niż no-jtag(GoD) można odpalać z pendrive'a lub instalować i odpalać z dysku ?CZy do odpalania innych gier niż no-jtag(GoD) potrzeba przeróbki ? Bo mam zepsutą nagrywarkę, a szkoda hajsu na naprawę, a poza tym płytki dobrej jakości tanie nie są .( W empiku 9 zł za Verbatima O.O)
 

Yoshiv

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz kupować płyty w Empiku to pozdro.

Innego sposobu nie ma, jedynie GoD.
Chyba, że JTAG'a zrobisz, ale na 99% nie możesz bo masz wyższy dash niż 7371.
Pozdro ^^
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
>< Dziwna ta twoja wypowiedź, więc mogę jakieś inne gry niż GoD odpalać z pena i grać ?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze 9zł verbatim ja mam za tą cene 2 verbatimi + 2 opakowania , idź to pierwszego lepszego sklepu komputerowego i masz verbatima za ok 4-5zł , gry no-jtag to te co są szukaj jest mnóstwo tematów do tego , i nie trzeba mieć przeróbki
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie odpalisz gry z pendrive'a, płyty można kupić taniej na allegro - ostatnio za 20 sztuk zapłaciłem 90 zł z przesyłką za pobraniem. Nowa nagrywarka to koszt 80 zł, więc też groszowe sprawy.
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Tyle,że nie zarabiam :] Mam 13 lat :p Chociaż przy no jtag zostanę >.> A opłaca się brać płyty Extreme za 2.29 lub esperanzy za 3 zł ? Bo VerBatimów gościu nie ma ...
 

maczosito

Banned
Nie odpalisz gry z pendrive'a, płyty można kupić taniej na allegro - ostatnio za 20 sztuk zapłaciłem 90 zł z przesyłką za pobraniem. Nowa nagrywarka to koszt 80 zł, więc też groszowe sprawy.
bzdura ja normalnie odpalam pobrane gry z pamieci przenośniej w sieci sa strony na których można znaleśc pełne wersje gier które sa w markecie na xboxsie i można grać za DARMO całkiem ,,legalnie"
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
No to są gry GoD( z xbl live) tyle, że premiera na GoD jest opóźniona do 6 miechów-2 lat O,O
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
a jakie to sa tytuly tych gierek ktore odpalaja sie z pena ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
demo
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
madrala sie odezwal. przeciez tu chodzi o pelne wersje gier GoD
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
[9] Wejdź w xbox live w Games of Demand i tam będziesz miał te tytuły, tyle, że np. w takie Gyrosy będziemy musieli czekać kilka miechów na premierę GoD. Jest jakiś sposób,żeby z sflashowaną konsolą odpalać gry z pena (pena,która miałby zastąpić płyty) ?!
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
To żaden sposób, bo jeśli dobrze zrozumiałem, to polega on na pobraniu gry na pendrive'a, który jest sformatowany jako pamięć konsoli. Równie dobrze mogę pobrać grę na dysk i powiedzieć, że mam sposób na odpalenie z twardziela bez płyty...
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Cholera ! To mogę odpalać inne gry z pendrive oprócz no- jtag ?! o_O
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie. Trzeba nagrywać na płyty.
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
A jest jakaś możliwość żeby wielokrotnie usuwać i wgrywać gry na tą samą płytę ?
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jest jakaś możliwość żeby wielokrotnie usuwać i wgrywać gry na tą samą płytę ?
Nie da się.

Ci dzisiejsi piraci ... nie dość, że gry mają za friko, to jeszcze na płytę im 5zł szkoda... :p
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
A jest jakaś możliwość żeby wielokrotnie usuwać i wgrywać gry na tą samą płytę ?
niech Ci rodzice kupią nagrywarkę na urodziny/imieniny/komunie czy inną okazję i poproś żeby raz w miesiącu dali Ci 10zł na płyty :/ nie dość, że jedzie na piratach to jeszcze kombinuję jak koń pod górkę . Ja wiem, że są ciężkie czasy ale nigdy nie uwierzę w to że jak ktoś ma xboxa to nie stać go chociaż by na 3 płyty w miesiącu...
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Tyle, że gier do przejścia ponad 40 :p Całą kasę wydam :D
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a nie którzy za cenę 40 płyt kupują najwyżej dwie gry i nie marudzą.

Jak będziesz miał dobrą nagrywarkę to kupujesz 10 szt platinium za 17zł i jedziesz. Jak co w Proline po tyle są.
 

Do góry Bottom