Odtwarzacz nie moze otczytac gry...

Theodoro

Świeżak
Świeżak
Witam, zwróciłem sie tu do Was bo jesteście moją ostatnią deską ratunku. Mam bardzo wielki problem, który już opisuje. Wiem ze post jest dosc długi ale prosze Was zebyscie doczytali do konca:
(sory za koszmarny błąd ortograficzny w tytule wątku ale jestem tu nowy i nie wiem jak edytować nazwe tematu)

Tydzień temu dałem konsolke na przeróbke i został wgrany flash LT+2.0. Kiedy odebrałem X'a i podpiąłem w domu wszystko chodziło elegancko łącznie z nowymi grami zabezpieczeniem AP2.5 czy XGD3 i starymi grami w które mogłem grać na iXtreme 1.61. Tak więc przez trzy dni ciupałem
sobie w Crysis 2 dotąd co nie pobrałem i nie nagrałem sobie FIFY 12. Tak więc po wypaleniu FIFY odtworzyłem ją i wyskoczył komunikat zę trzeba zaktualizować, pewnie jak każdy wie dając "NIE" gra sie mi nie włączała, wiec dałem "TAK". Pomyslałem ze jak przecież mam LT+2.0 to aktualizacja mi tego nie usunie. Noi w trakcie aktualizacji (FIFA 12 aktualizuje bodajże dasha o numerze 13599) doszło prawie do konca i stoi, i stoi, i stoi...
i tak czekałem tak kolo 20minut az nagle wyskoczył komunikat, tylko nie zdążylem go przeczytac bo tylko mignął sekunde i konsola sie wyłączyła (ale byly na nim jakies cyfry).
Tak więc postanowiłem wgrać dasha poprzez USB, ściąglem wymaganego do FIFY dasha 13599 ale dalej bylo to samo.

Noi teraz dochodzimy do najgorszego:
Kiedy po kilku próbach aktualizacji nie udało sie to wkurzylem sie i wyłączylem konsole na 3 godziny. Po tych 3 godzinach pomyslalem ze sprobuje zaktualizowac dasha z nowego Batmana w ktorego nie grałem jeszcze ale ku mojemu zdziwieniu, po wlozeniu plyty z grą nie uslyszalem znajomego mi szumku ladowania i krecenia sie plyty ale takie ale takie dziwne krotkie zgrzyty konsoli (takie jak nie kiedy przy włączaniu są). No to mysle dobra poczekam, moze sie zaladuje - no ale czekam juz kolo 2 minut (caly czas byl napis ODCZYTYWANIE) i nic. Tylko potem pojawił się napis "Wysuń napęd" no to dałem A żeby wysunąć i tu co dziwniejsze napęd nie wysunął sie tylko został w srodku a napis zmienił sie na "Otwieranie" potem na "Zamknij napęd" (ale tacka nie była wysunięta) no to dałem A i znowu to samo "Odczytywanie" i tak w kółko to samo.
Dziwne jest też to że inne płyty np. z filmami, zdjęciami, lub muzyką normalnie odtwarza bez problemu.

I jeszcze od tego momentu kiedy zaczęło sie to wszystko to kiedy jest w środku płyta z grą to konsola nie włączy sie, tylko zatnie sie na logu
Xboxa i ani rusz. A kiedy jest bez płyty to sie normalnie włącza.
Zauważyłem też że kiedy daje padem na "Wyłącz konsole" to konsola wyłącza sie jakie trzy/cztery razy dluzej tzn. nie wyłącza się od razu tylko lekko przygasnie i po 5 sekundach sie wyłączy.
Dla waszej wiadomosci dodam tez ze patrzyłem jaką mam aktualnie wersje dasha i jest to 12625.

Bardzo prosze Was o pomoc bo nie wiem o co tu chodzi i jak by można bylo zrobić zeby normalnie czytało. Może miał juz ktos taki problem i sobie z nim poradził. Czekam na Waszą odpowiedz i z gory dziekuje Wam bardzo.
 

mlkgmk

Banned
Daj konsolę do gościa u ktorego przerabiales.
 

Theodoro

Świeżak
Świeżak
Kurde a nie wie ktos czego to moze byc wina i moze dalo by sie to jakos naprawic samemu w domu bo jesli to jakis prosty problem to nie chce placic gosciowi 50zl za 5min roboty a on potem powie ze to i tak malo bo bylo to bardzo trudne albo ze siedzial przy tym 2 godziny
 

Do góry Bottom