Odtwarzanie filmów AVI XviD, DivX itd. na Xbox360

wiatek

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam dla was pytanie a mianowicie czy można jakoś zrobić aktualizację kodeków w xboxe360. Bo gdy chcę odpalić film AVI na moim xboksie to wyskakuje mi komunikat, że trzeba było by podłączyć się do live i pobrać tam kodeki itd. I tutaj właściwie tkwi mój problem mam LT 2.0 i gdy teraz bym podłączył mojego Xboxa do neta to automatycznie wgra mi się cicha aktualizacja czy nowy dashboard. Co zablokowało by mi opcje grania w najnowsze gry. A chodzi mi o to by wgrać te kodeki np. Z pendriva bez podpinania xboxa pod live. Macie może ktoś taki problem? Lub wiecie czy tak się da? Lub gdzie pobrać kodeki do avi :) Pozdrawiam
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Tylko przez live, innej mozliwosci nie ma. Chyba, ze masz jtaga albo rgh, ale to juz inna bajka
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że nie ma takiej możliwości, ale może się coś zmieniło. Pare lat temu szukałem też takiego rozwiązania i powiedziano mi że do każdej konsoli jest pobierany indywidualny kodek.
Ale tak jak pisałem może się zmieniło więc też byłbym zainteresowany aktualną odpowiedzią na ten temat.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Kodeki pobierają sie tylko z live, jak chcesz oglądać filmy i masz windowsa z Windows Media Center to możesz do tego użyć WMC bo on korzysta z kodeków na PC
 

gruniu

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam rgh i jak mam dograć kodeki, mam także problem z odpaleniem filmów dvd
Jak mam to zrobić?
 

Do góry Bottom