• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Odtwarzanie filmow.

Logan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#1
Witam.

Nie mam jeszcze 360 ale sie zastanawiam na kupnem i meczy mnie kwestia odtwarzanie filmow. Chodzi mi o odtwarzanie filmow z pendrive przerobionych np. programem "Videora Xbox360". Jak jest z jakoscia i czy sa jakies problemy typu wieszania sie przy odtwarzaniu, problemy z kodekami itp.

Pozdro.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
#2
Odp: Odtwarzanie filmow.

Lepiej sobie wrzucić jakieś divx (lub avi czy wmv) na płytę dvdr i tak odtwarzać. Jak tak robie z pornolami ;D Ściagam, zrzucam na płyte i oglądam sobie na dużym ekranie 8)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
#3
Odp: Odtwarzanie filmow.

Divx jest odtwarzany po wgraniu kodeków z xlive. Tylko problem w tym że nie x nie otwiera napisów, ale jak piszesz że byś chciał przerabiać filmy to "wklejenie" napisów w film nie powinno ci sprawiać problemów.
 

szoke

Użytkownik
Użytkownik
#4
Odp: Odtwarzanie filmow.

Znacie jakies dobre programy do szybkiego wklejania napisow do filmu ? bez zbednej zmiany rozdzielczosci i innych parametrow, przez ktore zajmuje to duzo czasu
 
Do góry