• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Odzyskanie Gametagu Online

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam nowego xboxa i stare savy i gametag sa uszkodzone, ale działa mi online więc mogę przywrócić swój gametag tylko że teraz mam na nim dużo więcej archiventów i savów niż przed banem (ok 9000pkt) a przed banem miałem ok 6000 i teraz jak przywrócę Gametag to te archiventy ktore zdobywałem po banie się usuną ?? I najważniejsze czy te sejvy których używałem lub tworzełem po banie będą działały czy tylko te przed banem ?? (po banie doszło jakieś ok 8 gier w które grałem!) Dodam że prubowałem naprawić profil i savy ale nie działa nie wiem co mam już zrobić (Potrzebuję ten profil i savy tylko offline do online mam inny profil!) ? :( A może są jakieś serwisy którę się takimi rzeczami zajmują ??

Marf

Użytkownik
Użytkownik

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
To trochę lipa że się traci to co po banie ale dzięki za info!
A ta metoda na odzyskanie gametagu u mnie nie działa :(
Cały czas pokazuje uszkodzony (może dlatego że mam najnowszego dasha nie wiem ;/)

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
A mam jeszcze jedno pytanie jak grałem w jakąś gre np Fable 2 przed banem i po banie i sejwowalem i przed banem i po banie i te ostatnie savy sa oczywiscie po banie to one beda działać jak przywrócę profil czy też będą uszkodzone ??

??????????????????????

Do góry