Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Gdy wyjdzie klucz bez rgh cena bedzie kolo 350zl

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie cena pcb d5s w granicach 210 zł + klucz 70+ wymiana płytki 20 zł w sumie 300 zł- cena 1 gry z dobra flaszka-nie przesadzajmy ze za wyciagniecie klucza przez dgx bedzie trzeba zapłacic 100 zł , bo przegladajac oferty na forum sa pacjenci ktorzy robia rgh kompletne za 150 zł
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
powodzenia ,ja nie bede sie urabaił z dgxem za mniej niz 100
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
ty moze nie alu uwierz mi ze znajdzie sie cała masa ktora tak zrobi
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
pewnie ze beda robić....ale krótko bo okaże sie ze nawet na prąd nie zarobili hehe
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Po prostu nie warto nizej niz 100 brac sie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie cena pcb d5s w granicach 210 zł + klucz 70+ wymiana płytki 20 zł w sumie 300 zł- cena 1 gry z dobra flaszka-nie przesadzajmy ze za wyciagniecie klucza przez dgx bedzie trzeba zapłacic 100 zł , bo przegladajac oferty na forum sa pacjenci ktorzy robia rgh kompletne za 150 zł
Masz racje jeszcze miesiąc i chińskie płytki będą w obiegu i będą robić po 300zł lub mniej kwestia czasu tak samo będzie ja z RGH na chińskich podróbkach :)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie cena pcb d5s w granicach 210 zł + klucz 70+ wymiana płytki 20 zł w sumie 300 zł- cena 1 gry z dobra flaszka-nie przesadzajmy ze za wyciagniecie klucza przez dgx bedzie trzeba zapłacic 100 zł , bo przegladajac oferty na forum sa pacjenci ktorzy robia rgh kompletne za 150 zł
A ta przeróbka to według ciebie nie kompletne RGH ?
Owszem niby później glitchera nie zostawiasz w konsoli (koszt ok. 40zł mniej niż to co twierdzisz "kompletne RGH za 150zł"), ale w zamian wszystko później musisz rozlutować więc roboty nie mniej jak przy pełnym RGH, a jak by więcej przez to rozlutowanie...
Druga sprawa dochodzi jeszce wymiana PCB + wgranie KEYa i LTU do elektroniki....
Także ja też na tą chwilę odpuszczam bo roboty nie mało, a zarobek niewielki i jak by mało kompetenty za to co trzeba wykonać i jaką pracę w to włożyć...
Zresztą jak widać na Allegro i po moim rozeznaniu wśród wstępnie zainteresowanych "chętni po zapoznaniu się z kosztem tej usługi - nie walą drzwiami i oknami, a wręcz przeciwnie odmawiają na razie...." ;-)

PS> Ale nie zapieram się rękoma i nogami przed tą robotą.... bo jak kupię TANIO PCB to bedę wtedy to robił
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
Wydobycie klucza z plyty a kompletne rgh to napewno nie to samo- p)iszesz o lutowaniu jakby to bylo cos wielkiego i strasznie ciezkiego a tak naprawde przy odrobinie wprawy wlutowanie 10 kabelkow (chodzi o zczytanie nandu i dgxa)kwestia 30 min i oczywiscie 5 kabelkow w napedzie to faktycznie nie lada wyczyn wart 250 zl-oczywiscie pomine fakt ze ryzyko uszkodzenia plytki tak jak jest to w przypadku winbonda praktycznie zerowe-poczekajcie az wyjda pcb i zobaczycie jaki bedzie efekt
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Wydobycie klucza z plyty a kompletne rgh to napewno nie to samo- p)iszesz o lutowaniu jakby to bylo cos wielkiego i strasznie ciezkiego a tak naprawde przy odrobinie wprawy wlutowanie 10 kabelkow (chodzi o zczytanie nandu i dgxa)kwestia 30 min i oczywiscie 5 kabelkow w napedzie to faktycznie nie lada wyczyn wart 250 zl-oczywiscie pomine fakt ze ryzyko uszkodzenia plytki tak jak jest to w przypadku winbonda praktycznie zerowe-poczekajcie az wyjda pcb i zobaczycie jaki bedzie efekt
Nic tylko musisz zrobic nam konkurencję hehe.


Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

jarko20

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś skąpi, niech kupuje oryginały. Łatwo policzyć że zwraca się nam przeróbka po "zakupie" dwóch oryginalnych płyt, a jest możliwość grania online jak komuś zależy. To czy przeróbka droga to druga rzecz. Za to w cenie masz gwarancję że nie uszkodzisz konsoli, nie połamiesz zaczepów, nie poprzepalasz pcb podczas lutowania, do tego czas, porad. Coś za coś. Jak ktoś uważa, że drogo to niech sam zrobi, dgx idzie kupić za 140 zł, potem sprzedać, coś się wróci. Wybór jest, nikt nikogo do niczego tu nie zmusza. Sam bym zrobił rgh na swojej slimce, ale jak policzysz co ile kosztuje to lutownicy się odpalać dla jednej slimki nie opłaca, dlatego oddam ją komuś. Ale to Wasza kasa i każdy decyduje w co chce inwestować.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Nie bardzo cię rozumiem... wyciagniecie keya z płyty (przy tej metodzie), a typowe RGH to jak dla mnie w zasadzie jedno i to samo przynajmniej w 99%.
No owszem jeśli bedziemy liczyć robotę na "kabelki" to 5 szt. w jedną lub drugą stronę nie robi wielkiego halo i problemu... :)
Ale jak to mówią wolny rynek i jak dla mnie mogą być chętni by całość robić w cenie : "koszt PCB" + 50zł za robociznę i możliwe że takowi warjaci się znajdą (tylko później bedzie masa postów w stylu przylutowałem źle, uszkodziłem punkt, zrobiłem to czy co inne źle i masa innych problemów) - już to widzę jak będzie wrzało na forum jak tylko pojawia się PCB w sprzedaży i masa "uzdolnionych inaczej" fachowców zacznie to robić bo wyczują nagle duży zarobek :)
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
Nic tylko musisz zrobic nam konkurencję hehe.


Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
ty chyba nie zrozumiałes co napisałem albo wpadles nie czytajac całej reszty i piszesz jakies *******y
 

kiler12345345

Świeżak
Świeżak
napewno to nie bedzie kosztowało 500 zł .. jak ktoś pójdzie przerobic konsole to napewno bedzie max 150 zł ja przynajmniej tyle płaciłem za lt 3.0
 

mlkgmk

Banned
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

ale lt3 nie wymagalo wymiany pcb napedu.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

mazaki1

Użytkownik
Użytkownik
na ta chwile to nowosc ale poczekajmy za kilka tyg nie trzeba bedzie RGH do wyssania klucza i zadnego PCB. wymieniac , zreszta zawsze tak bylo ze poczatkowo kombinacje pozniej wystarczylo pin MPX01 pomacac i klucz byl :D w litku V3 .
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
za szybko cena tej usługi nie zmieni sie nawet jesli bedzie metoda odzyskania klucza bez RGH-pamietaj ze cena samej plytki wacha sie miedzy 230 a 270 zł + robocizna około 100 - 150 zł -moim zdaniem koszt bedzie w granicach 350-400 zł i tak zostanie - chyba ze TX ustali bardziej realna cene PCB bo na chwile obecna panowie sami sobie strzelili w kolano ta cena-za chwile lt pojdzie w odstawke bo ludzie zrozumieja ze jest to nie opłacalne i zaczna montowac w swoich konsolach RGH albo xKeye , w przypadku xKeya chyba najbezpieczniejsza opcja jezeli chodzi o granie po sieci (ja na moim przezyłem 1 fale banow i nie dostałem w przeciwienstwie do moich znajomych ktorzy grali na lt nawet sa przypadki ze na lt 3,0 tez sie posypały)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Ostatnia fala banow była w 2009, wtedy nie było jeszcze LT.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Official release of the iXtreme LT Ultimate for Team Xecuter LTU PCB

Ostatnia fala banow była w 2009, wtedy nie było jeszcze LT.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Dokladnie, pisanie inaczej powinno,byc nagradzane brakiem mozliwosci pisania ;)

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
napisałem ze sa przypadki banow na konsolach z lt 3,0 nie pisałem o fali banow
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom