offline i potem online

holas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na wstepie sorry za temat ale nie widzialem jak nazwac. Sprawa jest tak.

Czy grajac w powiedzmy zle patchowana gre offline, a potem przerzucajac sie na online (w ta gre gram tylko bez dostepu do netu) mozna dostac bana?? Pytanie wzielo sie stad, ze cos tam jednak jest zapisywane na tym koncie i wysylane przy polaczeniu wiec ciekawi mnie czy w taki sposob bana da sie wylapac.

Thx za odp i sorry za zawily temat ;)
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
to tylko wie microsoft
 

Fertille

Użytkownik
Użytkownik
ja np. grałem w GTA IV i miałem z 20 % do dopiero podłączyłem do neta ;p i nie mam bana ... aktualizacje się ściągnęły i jest wszystko ok...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jesli maja zbanowac to w takim wypadku zbanuja bo info o grze jest sprawdzane w momencie uruchomienia maszyny do banowania

czyli:
-m$ wlacza przycisk "wyszukaj piratow"
-grasz w piracka gre=banan
-grasz w oryginalke=byc moze banan za sam zmieniony firmware
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
-grasz w oryginalke=byc moze banan za sam zmieniony firmware
Ktoś na forum pisał(nie mogę znaleźć tego posta :/), że architektura Klocka nie pozwala na sprawdzenie biosu napędu optycznego... powinien być jeden temat gdzie to wszystko jest wyjaśnione... bo już mam mętlik w głowie :confused:
Jedno jest pewne... nawet najlepiej przygotowana kopia gry nie uchroni cię przed banem.
 

holas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmmmm czyli misterny plan aby grac w kopie offline i po netcie tylko oryginaly moze isc sie kochac bo nie wiadomo co jest zapisywane o grze gdy jestesmy offline i co potem jest wysylane :/

no chyba ze ktos wie :)

thx za odpowiedzi
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
jak masz przerobiona konsole i smigasz na orginalnej grze online to nic a jak na przyklad masz pirata np. skate 2 i laczysz sie z ea nation to juz przerabane ;d
 

michal86ole

Użytkownik
Użytkownik
*****, gdyby ktoś wiedział jak działają bany w M$ to już dawno by ktoś napisał. Jeden grał na oryginałach i dostał bana bo nie ma Xbox live w Polsce, drugi gra w to samo na piratach od 2 lat i nie ma bana, czy Wy nie możecie zrozumieć, że nie ma sposobu na wykrycie bana ?!?!
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
*****, gdyby ktoś wiedział jak działają bany w M$ to już dawno by ktoś napisał. Jeden grał na oryginałach i dostał bana bo nie ma Xbox live w Polsce, drugi gra w to samo na piratach od 2 lat i nie ma bana, czy Wy nie możecie zrozumieć, że nie ma sposobu na wykrycie bana ?!?!


o co tobie chodzi z tym : że nie ma sposobu na wykrycie bana :confused:
 

holas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
michal86ole: Spokojnie, nie trzeba sie denerwowac. Ja tylko chialem wiedziec czy jak bede gral w kopie na odlaczonej od neta konsoli to jak potem podlacze to moge dostac bana za to ze gralem (wiem ze moge wyczyscic profil etc ale nie o to chodzi). Nie mam zamiaru grac na kopiach po netcie. Na te kilka netowych gier to zacisne pasa i rzuce groszem :) Wczesniej duzo poczytalem, odpowiedzi nie znalazlem wiec zapytalem ale jak widac odpowiedz jest nieznana
 

Asalut

Świeżak
Świeżak
Witam, wiem że odświeżam stary temat, ale nie chce zakładać nowego, a ten wydaje sie pasujący.
Moje pytanie brzmi, jeżeli mam grę piracką i gram sobie w nią OFFLINE(dla bezpieczeństwa kabel z netem się odłączy:) ),a następnie odpalam orginalną gre i powiedzmy że gram sobie ONLINE, to czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że mogą mi zbanować konsolę, w sensie usługę do neta, jak sobie coś tam np w profilu znajdą, że grałem w taką a taką gre?

a i mam pytanie czy odpowiedź w tym temacie nie zaprzecza troche temu http://x360iso.org/gry/10607-update-pirackiej-gry.html ?

Sorry za takie pytanie jeżeli to jakies oczywiste jest:D ale dostałem konsole, jestem w te klocki zielony;D a zawsze wychodzilem z założenia że grając na konsoli zabija się biedne małe foczki:D
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
minimalizujesz ryzyko ale go nie wykluczasz
 

braven

Użytkownik
Użytkownik
O ile się nie mylę, to wysyłanie danych odnośnie tego w jakie gry się grało itd. następuje w momencie logowania się na dane konto użytkownika przy podłączonej do internetu konsoli. Wynikało by z tego, że mając pozakładane kilka kont użytkownika można jednego konta używać offline i grać na nim w 'kopie zapasowe' ściągane z sieci, a drugiego do grania online w oryginały. Oczywiście dotyczy to osób, które posiadają oryginały gier, w które chcą grać poprzez usługę Xbox Live (i chcą te gry aktualizować) i jednocześnie nie zależy im na aktualizacji gier, które ściągnęli z sieci oraz na sumie punktów osiągnięć. W tym momencie uruchamiając konsolę wystarczy odłączyć od niej kabel sieciowy, wylogować się na konsoli, podłączyć ją do sieci i zalogować się na 'legalne konto':) Dane z nielegalnego konta nie zostaną wysłane i po problemie.
 
S

sebool12

Guest
Nie będę zakładał nowego tematu tylko napisze tutaj.
Jeżeli teraz gram na konsoli i nigdy wcześniej nie podłączyłem jej do xbl, to gdy podłącze ją i zarejestruje się to te punkty, które aktualnie zdobyłem wpiszą się od razu czy zrobi się zupełnie inny nowy profil ?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
wpiszą się
 

Do góry Bottom