Oficjalna mapa GTA V!

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
Mapa duża jest, co wy chcecie ;) Myślałem tylko, że będą chociaż 2-3 miasta takie jak Los Santos, a z tego co widzę, to parę wiosek tylko :D
 

Damianoo95

Użytkownik
Użytkownik
Jak tak sobie skale sprawdziłem to samo lotnisko w "V" jest 4 razy większe od tego w GTA IV.. tak maj wancej :D więc nie gadajcie że to wszystko małe bo samo miasto jest tak duże jak 2 wyspy z San Andreas a do tego ogromne tereny offroad.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Widać, że to Polskie forum jest. Dlaczego? wszyscy w koło narzekają. "Myślałem, że będzie większe","małe się wydaje". Gry jeszcze nie ma a w koło tylko narzekania. Zrobili by fest wielką mapę to by było znowu: "jaaa, żeby coś tam zrobić muszę jechać 20min autem, paranoja".
Żal **** ściska jak to czytam.
 

the mistic

Banned
Nawet ciekawie się prezentuje, nie wygląda na jakąś mega duża ale nie o to w tym chodzi tylko o misje. Z mapy trudno coś stwierdzić, jak dla mnie wystarczająca nie lubię godzinami jechać z punktu A do punktu B przez 30 minut.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
ja już widzę, że to będzie Wielkie!
szybka fura i śmiganko przez miasto, przed policją :D
 

mis19

Banned
Nawet ciekawie się prezentuje, nie wygląda na jakąś mega duża ale nie o to w tym chodzi tylko o misje. Z mapy trudno coś stwierdzić, jak dla mnie wystarczająca nie lubię godzinami jechać z punktu A do punktu B przez 30 minut.
Ze co?! Ta mapa jest ogromna!
Swiat z SA byl wielki a popatrz na porownanie!

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

CiNoLs

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam się nie zawiodłem, nawet się cieszę, że dużo takich "dzikich" terenów :D
Oj będzie co zwiedzać :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
moze jak na GTA jest ogromna. ale jezeli chodzi o inne gry to jest taka sobie. na realia gta wystarczy.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czego wy się spodziewaliście? Najlepiej żeby mapa w GTA V była kopią Google Earth. Przecież ta jest ogromna.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam nie jęczę że mała czy nie...
Jęczę jedynie z powodu że JESZCZE NIE MAM GTA5 i nie mogę się już doczekać premiery :pride:
A tu jeszcze całe 7 dni bez GTA V
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
Ta "oficjalna mapa" to fake.


 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Btw: 6 Dni do premiery
Torrentowcy już grają :D
Serio? Jest już GTA V na X'a na **********?
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma. Nie widzę, żadnego działającego release który pozwoliłby odpalić V czy to na Xboxa czy tam PS3
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Może być i takie coś, ważne żeby misji było dużo, i były ciekawe :)
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Ta "oficjalna mapa" to fake.


Ktoś po prostu przerobił oryginalną wypowiedź R* i to dość nieudolnie, (przyjrzyj się dokładnie czcionce w żółtym poście) wrzucił to na neta i teraz każdy myśli, że to fake.

a tu screenshot prawdziwej wypowiedzi R*



BTW. Popatrzcie sobie na skalę. Ta mapa jest duża, naprawdę duża, nie wiem na co wyście liczyli.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mapa jest bardzo duza i tu sie zgadzam, ale widac ze ok polowa to tereny zielona po ktorych pewnie nie bedzie mozna sie poruszac ;)
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
nie lubię godzinami jechać z punktu A do punktu B przez 30 minut.
Całkiem interesująco. :D

Co do mapki to jestem zadowolony i mi się podoba. Myślę, że będzie wystarczająco duża. ;)
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Mapa jest duża i tu nie ma co się kłócić, ale miasto już takie duże nie jest. Będzie mi trochę brakować odblokowywania kolejnych miast.
 

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik


 

Do góry Bottom