Oficjalna obniżka cen Xboksa One w Polsce - dobre ceny zestawów z grami

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Polski oddział Microsoftu walczy o klientów i tym razem chce zainteresować graczy sympatyczną promocją na Xboksa One. Konsole w specjalnych zestawach można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzęt bez gier można nabyć za 1499 zł, jednak należy zwrócić uwagę, że w tej samej cenie można otrzymać konsolę z produkcjami. W moim odczuciu najlepiej prezentuje się bundle pack z Sunset Overdrive oraz Halo: The Master Chief Collection + Forza Motorsport 5. Oba zestawy wyglądają wyjątkowo dobrze.

Za niespełna 1500 zł nie otrzymacie sensora Kinect. Z tego powodu jeśli zamierzacie kupić sprzęt z kamerą, to musicie przygotować 1999 zł – ponadto w pudełku znajdziecie jeszcze trzy pozycje.

Również bardzo interesująco prezentuje się zestaw dla fanów Asasynów – Xbox One + Unity + Black Flag za 1599 zł? Brzmi kusząco.

  • Konsola Xbox One 500 GB w sugerowanej cenie detalicznej 1 499 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z grami Minecraft, Max: The Curse of Brotherhood i Zoo Tycoon w sugerowanej cenie detalicznej 1 499 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB w kolorze białym z grą Sunset Overdrive w sugerowanej cenie detalicznej 1 499 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z pakietem gier Halo: The Master Chief Collection i Forza Motorsport 5 w sugerowanej cenie detalicznej 1 499 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z grą FIFA 15 w sugerowanej cenie detalicznej 1 599 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z grami FIFA 15 i Forza Motorsport 5 w sugerowanej cenie detalicznej 1 599 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z grami Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed IV: Black Flag w sugerowanej cenie detalicznej 1 599 zł*
  • Konsola Xbox One 500 GB z sensorem Kinect i grami Kinect Sports Rivals, Max: The Curse of Brothehood i Dance Central Spotlight w sugerowanej cenie detalicznej 1 999 zł*
*Końcową cenę konsol oraz pakietów ustalają ich sprzedawcy. Sprzedawcy nie są związani ceną sugerowaną i mają pełną swobodę w ustalaniu cen produktów.

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
LOL "*Końcową cenę konsol oraz pakietów ustalają ich sprzedawcy. Sprzedawcy nie są związani ceną sugerowaną i mają pełną swobodę w ustalaniu cen produktów. ". Czyli dają sobie taką jaką chcą i odpowiada im w danej chwili.. Typu sztuczne "promocje..".
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Tomsi, byłeś w sklepach, że takie głupoty mówisz? Najpierw się przejdź po znanych sieciówkach, zanotuj ceny i porównaj z tymi podanymi tutaj.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@Tomsi, byłeś w sklepach, że takie głupoty mówisz? Najpierw się przejdź po znanych sieciówkach, zanotuj ceny i porównaj z tymi podanymi tutaj.
Nie. Robiłem przez 3 lata w handlu i wiem, że takie "obniżki" idzie świetnie wykorzystać jako "promocje", które ludzie łykną.

W sensie zostawienie starej ceny powiedzmy przez tydzień, a później nagle promocja w sklepie i w gazetce na nowy tydzień ładnie wyszczególnione. O ile wiesz co mam na myśli.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Obniżone ceny już są w MM, Saturnie, Media Expert itd. Bez szczególnego wyróżnienia, super ceny, czerwonych cen, czy czegokolwiek innego. Po prostu są obniżone. Konsola jest moim zdaniem już bardzo tania. Jakbym podchodził tak do zakupu XO jak masa ludzi na forum i czekał, aż stanieje do wyimaginowanych cen to nigdy bym go nie kupił. Mam to w dupie, ile kosztuje teraz, kosztował wcześniej, czy będzie kosztował w przyszłości - tak czy siak kupiłbym nawet za 3 tysiące. Najlepiej nic nie kupować, bo za 10 lat wyjdą kolejne 3 nowe generacje i co wtedy? No tak stracicie ogromny majątek jakim jest 1500 zł.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Obniżone ceny już są w MM, Saturnie, Media Expert itd. Bez szczególnego wyróżnienia, super ceny, czerwonych cen, czy czegokolwiek innego. Po prostu są obniżone. Konsola jest moim zdaniem już bardzo tania. Jakbym podchodził tak do zakupu XO jak masa ludzi na forum i czekał, aż stanieje do wyimaginowanych cen to nigdy bym go nie kupił. Mam to w *****, ile kosztuje teraz, kosztował wcześniej, czy będzie kosztował w przyszłości - tak czy siak kupiłbym nawet za 3 tysiące. Najlepiej nic nie kupować, bo za 10 lat wyjdą kolejne 3 nowe generacje i co wtedy? No tak stracicie ogromny majątek jakim jest 1500 zł.
Eee co się tak oburzyłeś, jakbym ci kurczaka z obiadu zjadł?- masakra. Że Ty tak masz to nie znaczy, że reszta 99,9% społeczeństwa też ma taki pogląd jak Ty. Każdy ma swój. Niestety u mnie nie ma Saturna (ubolewam nad tym bardzo..) i Media Marketu. Jest tylko tania podróba Media Expert o którym mam niezbyt miłe zdanie - ale to nie w tym rzecz :).
Jaka to jest wyimaginowana cena - bo, aż wzbudziłeś mą ciekawość.

Ogólnie to fajnie jakbyś dał nawet i 3K (3,000zł). Pewnie jakby było więcej to dałbyś jeszcze więcej :)..
Jak najlepiej nic nie kupować to dlaczego kupiłeś?

EDIT: Nawet Avansu nie ma bo splajtował .
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak najlepiej nic nie kupować to dlaczego kupiłeś?
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem i zauważ, że to był sarkazm.
Nie wiem jaka jest wyimaginowana cena dla takich ludzi, może najlepiej jakby za darmo dostali?

Konsola jest tańsza od średniej jakości smartfona, a przynajmniej mi daje o wiele więcej radości.

Dlaczego się oburzyłem? Dlatego, że zwracam coraz częściej uwagę na twoje posty, w których tylko non stop narzekasz.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem i zauważ, że to był sarkazm.
Nie wiem jaka jest wyimaginowana cena dla takich ludzi, może najlepiej jakby za darmo dostali?

Konsola jest tańsza od średniej jakości smartfona, a przynajmniej mi daje o wiele więcej radości.

Dlaczego się oburzyłem? Dlatego, że zwracam coraz częściej uwagę na twoje posty, w których tylko non stop narzekasz.
Oj tam, oj tam. Widzisz wszystko w czarnych barwach :). Aczkolwiek chciałbym zaznaczyć, że non stop nie narzekam. Zresztą od kiedy wyrażanie swych poglądów na forum (o ile ma się odmienne od np. Ciebie - bo masz swoje nastawienie, Ja swoje) to narzekanie? I od razu wielki foch sarkastyczny . - okej. Przez ten twój "sarkazm" nawet nie chce rozumieć co piszesz.. Tą pogardę i negatywne nastawienie pozostaw z boku i będzie gut :). Dalszej części wypowiedzi nie komentuje bo temat się wyczerpał :).

PS. Nie ma tutaj podanej (dość ciekawej wersji) z Wieśkiem 3

 

00000

Świeżak
Świeżak
Wiesiek jest w postaci kodu czy pudełko ?
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiesiek jest w postaci kodu czy pudełko ?
Kod. MS nie daje pudełek do swoich zestawu (chyba nigdy)..
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Wow zestaw forza + halo czyli jedyne gry dla których warto kupić XO, zestaw jak dla mnie idealny! :D czekam na halo 5 i kupuję...
 

00000

Świeżak
Świeżak
Kod. MS nie daje pudełek do swoich zestawu (chyba nigdy)..
To fajnie, na allegro może coś się uda taniej kupić
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Eee co się tak oburzyłeś, jakbym ci kurczaka z obiadu zjadł?- masakra.
Epic nic dodać nic ująć. :D
 

bzyker

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft Xbox One 500GB + Wiedźmin 3 + Dying Light w cenie 1549zl?

Co o tym sądzicie?
 

Do góry Bottom