Oflagowana konsola - pomocy

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
siema wczoraj zassalem gre assasin 2010 wypalilem i wrzucilem do konsoli ex1.6 niewiedzialem o nowych zabezpieczeniach :( zrobila sie aktualizacjia i ' po ptokach'

co teraz mam zrobic???
czy niemoge grac we wszystkie gry czy tylko w te nowe ???
i czy moge przenoscic profil bez problemow z przerobionej konsoli na oryginalna ???? bo do tej pory tak robilem
 

Domisio

Świeżak
Świeżak
Niedawno kupiłem Xbox 360 Slim 4GB. Nie znam się z bardzo, jest to moja pierwsza konsola. Chciałbym zarejestrować się w Xbox Live oraz używać internetu, ale nie wiem jak to zrobić. Wiem, że moja konsola posiada Wi-Fi, ale nie wiem czy żeby używać internetu bezprzewodowo potrzebny jest Wireless Networking Adapter? Jeżeli nie to jak podłączyć internet? Ja posiadam modem (mam internet w Toya) i zwykły kabel do komputera. Pozdrawiam i proszę o pomoc :)
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Odpada Ci pojawienie się na XBL ban gwarantowany puki co. Obecnie nie możesz grać w nowe gry z ap25, bo nie przejdą testu i nie będą się włączać, gry bez ap25 będą działać jak dawniej. Z tego co się orientuję musisz wrzucić LT+ i będzie chodzić Ci znowu wszystko, tylko na XBL będzie już zawsze czekał ban. Flagi chyba nie da się cofnąć.
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
no wreszcie cos konkretnego
czyli bede musial przerobic konsole znowu z 1.6 na to LT+ i wtedy beda dzialac nowe gry bez active iso
inaczej nieda rady tak?????
 

yugo

Banned
Dokładnie ;)

Ale i tak szkoda , bo już na XBL nie wbijesz ...
pozostanie ci jedynie Xlink Kai (ale to też dużo roboty żeby skonfigurować bo po 1 komp musi być włączony a po 2 ping niższy od 30 , chyba że masz jtaga ale ty pewnie masz nowego dasha ..)
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
xbl na tej konsoli mnie nie dotyczy ^^ ona juz byla zbanowana ale ja odblokowalem i teraz tylko przenosze profil na memory card z oryginalnej konsoli na ta przerobiona i gram sobie i zachowuje wszystkie punkty G itd..
a na oryginalnej konsoli gram sobie online:p:p:p :D :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kur*a, chłopaki, bez jaj, pomóżmy chłopakowi. A więc plan jest taki, za dwa dni o godzinie 12:35 (właśnie! zsynchronizujmy zegarki, u mnie jest teraz 16:21) wbijamy do siedziby Microsoftu, najpierw Ty, potem Ty, a za Wami ja i on, akcja będzie szybka, wpier*olimy się tam przez dach, dzień wcześniej wejdę do nich w przebraniu Gatesa i podłożę ładunki C4, a następnego dnia wszystko wyjeb*emy! Ty 'zdejmujesz' wschód, Ty zachód, on północną część budynku, a ja południowa, pamiętajcie - One shoot = One kill, nie ma czasu na niecelne strzały. Po tym wszystkim, jak wszystkich zakur*imy, ty włamujesz... tak, kur*a, do Ciebie mówię ! O czym to ja... aha, Ty włamujesz się do ich systemu i kasujesz 'flagę' Biopowera, masz na to jakieś 30 sekund, bo zapewne szybko policja przyjedzie. Potem szybko wyskakujemy przez szyby z budynku (ta, wiem, 15 pięter, ale mamy spadochrony) i uciekamy, myślę, że będziemy mieć tak z 5 gwiazdek, więc ciężko będzie im spier*olić, ale damy radę!

Pamiętajcie, robimy to wszystko dla Biopowera, nie możemy go zawieść!
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Potem szybko wyskakujemy przez szyby z budynku (ta, wiem, 15 pięter, ale mamy spadochrony) i uciekamy, myślę, że będziemy mieć tak z 5 gwiazdek, więc ciężko będzie im spier*olić, ale damy radę!

Pamiętajcie, robimy to wszystko dla Biopowera, nie możemy go zawieść!
Owned :D Kolego to jak nie zależy Ci na LIVE to wgrywaj LT+ i ciorasz dalej :D
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli tylko nie podłączyłeś do neta, to konsola nie wysłała monitu, że ma jakiś syf w napędzie - wgraj LT+ , i graj - a jak dostaniesz bana - to nie koniec świata :D
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
nie przerabiasz, nie kradniesz, nie masz problemów.
 

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Co lepsze do długiego grania?
Assassin's Creed: Brotherhood vs Fable III
Wielkim fanem Assasina nigdy nie byłem ale lubię to grę za to w fable grałem tylko w jedynkę i to bardzo dawno temu.
Co mam wybrać?


PS Przepraszam pomyliłem tematy
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wybierz mózg gratis oczy i wtedy zauważysz że od tego nie jest ten temat a co dopiero dział

co do autora to ja chłopakom pomogę i załatwię sprzęt oraz zatrzymam policję i zdejmiemy ci bana nie martw się :)
A tak serio masz bana i co poradzimy ?? na MS napadać nie będziemy chyba że zapłacisz tak z 200 000 000 euro to wtedy przekupimy kogo trzeba za 20 000 000 i będzie ok .
 

dawidmagolan

Użytkownik
Użytkownik
Ja przerobilem nie gram na xbox live tylko SINGLE i jest git ;p
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
LT+ i po sprawie jeśli niechcesz grać na XBL
 

Do góry Bottom