Wiedza Ogólny FAQ

ROBI772

RGH
Użytkownik
Oczywiście że możesz ją podłączyć.
Przerobioną na LT(flash napędu), tak? Jeśli chcesz kupić taką to możesz podłączyć a ryzyko bana jest znikome (ostatnio fala banów była w 2009). Są tylko takie zasady: nie grać w grę przed premierą i gierki najlepiej wypalać ihasem z burnermax w 100% (kopia 1:1),wtedy ryzyko bana spada do minimum :)
Jeśli kupujesz konsole FAT to tylko na płycie Jasper, a jeśli Slima to obojętnie z nimi nie było problemów

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Czy pobierając gry z Torrentów muszę się kierować czymś konkretnym, czy mogę pobrać pierwszą lepszą wstawkę?

kamilxxv

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej wszystkim mam taki problem mam nagrywarkę ihas 124 E z opcja burner max (czyli normalnie na verbatimy widzi 8,7)

Próbowałem nagrać 2 gry z różnymi opcjami w imgburnie i niestety 5 plytek kosz bo na konsoli komunikat nierozpoznawalny dysk

Dodam że verbatim MKM 003, zrobiłem wszystkie ustawienia jak w poradniku co jest na forum i też duoa ;(

Może jest to spowodowane że z automatu mi przełącza na prędkość 4x bo niby 2,4 jest nie obsługiwane ale tego nie wiem jak zmienić w tej nagrywarce.

Może ktoś mi pomóc jak ustawić albo co zrobić ??

PS. Mam LT 3.0 i najnowszy daszh

Witam. Jestem w tym temacie kompletnie zielony. Mam xbox 360 przerobiony i szczerze nawet nie wiem jak sprawdzić z jakim LT i te inne informacje o których czytam. Ściągnąłem gre Call of duty Advanced Warfare która jest na 2 płytach i obie nagrałem przez imgburn (było to moje pierwsze nagranie jakiejkolwiek gry). Po włożeniu pierwszej do napędu komunikat o ściereczce a przy drugiej że płyta nie jest obsługiwana. Chciałbym to wszystko pojąć tylko nie bardzo wiem jak liczę że znajdzie ktoś troche czasu i cierpliwośći i wytlumaczy krok po kroku.. Dziękuje i czekam na odpowiedź.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
W tym dziale (dla świeżaków) masz właśnie wszystko wytłumaczone krok po kroku. Poczytaj, zastosuj się do wskazówek, a jak dalej będziesz miał problemy, to wtedy pytaj. Ludzie na forum chętnie Ci pomogą.

Wypaliłem DVD1 oraz DVD2 na płytki programem imgburn bez żadnych błędów wkładam pierwszą płytę do konsoli i błąd ze ściereczką a druga jest nie obsługiwana. Czytam różne tematy poruszane na tym forum i szczerze nie wiem jaki błąd popełniłem. Dodam że mam raczej LT 2.0 bo w danych systemowych konsoli widnieje tak: D:2.0.16547.0. Jestem kompletnie zielony i wiele nie rozumiem z napisanych tu poradników proszę o wyrozumiałość.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Mylisz wersję oprogramowania konsoli (dash 16547) z wersją LT. Jeśli masz LT 2.0 nagrywasz z topologią do 2.0 (użyj programu Xbox Backup Creator). Jeśli LT 3.0 przepuszczasz przez ABGX360 i jeśli potrzeba to sam sobie dogra. Nie napisałeś jak nagrywałeś. Jeśli nagrało się prawidłowo i działa wg sposobu pierwszego to jasne, że masz LT 2.0. Jeśli zrobiłeś sposobem drugim i załapało - to masz 3.0.

Jak sprawdzić jaki mam LT bo szczerze teraz sam nie wiem. Nagrałem przez Imgburn w opcji write pozmieniałem tak jak opisane było na jednym z forum i tyle. Żadnego innego programu nie używałem, plików również nie ruszałem ściągnałem i wypaliłem na płyty.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik

mosiektosiek

Świeżak
Świeżak
No tak to prawda zibi_07 ludzie są tutaj bardzo pomocni i to jest bardzo dobre ; ) Sam kiedyś się zastanawiałem co to znaczy, że jest takie coś jak to 1:1 teraz już przynajmniej wiem ; ) btw zibi bardzo fajny avatar chociaż na kwejkach jest się zaczyna na b please hehehe

Brawo kliknij
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
zostaniesz naszym klientem!

Ostatnia edycja:

Merinda_Wilk

Świeżak
Świeżak
Mam xbox 360 od niedawna. To moja pierwsza "nowoczesna" konsola i powiem, że jakoś trudna jest w obsłudze. Ściągnęłam z z sieci wszystkie instrukcje obsługi ze strony producenta. Mimo to ciężko się w tym wszystkim połapać. Czy znajdę w tym dziale takie poradniki krok po kroku? Bo nawet mam problem z uruchomienie gry, która była w zestawie

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Może być coś łatwiejszego od włożenia płyty do napędu i naciśnięcia A? Z czym masz problem?

Merinda_Wilk

Świeżak
Świeżak
Był problem bo nie chciało odczytywać płyty. Ale już problem udało się rozwiązać. Poczytam tutaj na forum i ogólnie w necie i muszę sobie jakoś dać radę. Wszystko dla ludzi przecież :)

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłaś nowego Xboxa czy używanego? Jeśli to drugie i zrobiłaś to bez znajomości tematu to mogą Cię czekać niemiłe niespodzianki. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie w porządku. Co do samej obsługi - jeśli to oryginalny Xbox bez przeróbki to filozofii nie ma w tym żadnej. Przyjemnego grania :)

matjasz

Świeżak
Świeżak
a ja przymierzam się do zakupu Xboxa 360 i powiem wprost, że jak na razie jestem jeszcze raczej zielony w temacie, nie wiem, czy kupić nowego, czy używanego... porównuje sobie różne wersje, czytam opinie starych graczy na forach, próbuję się jakoś w tym wszystkim zorientować, może iść na żywioł, kupić bez zastanawiania i potem uczyć się tego metodą prób i błędów ;)

qauczuq

Świeżak
Świeżak
mam lt 2.0 2.0.13599 a chce wykupić golda i już normalnie używać konsole bez kombinacji. Jak podpina to woła o aktualizację.

czy aktualizacja cofnie mi przeróbkę i będę już mógł normalnie użytkować konsole bez obaw o bana?

Do góry Bottom