Wiedza Ogólny FAQ

olseno105

Świeżak
Świeżak
mam lt 2.0 2.0.13599 a chce wykupić golda i już normalnie używać konsole bez kombinacji. Jak podpina to woła o aktualizację.

czy aktualizacja cofnie mi przeróbkę i będę już mógł normalnie użytkować konsole bez obaw o bana?
Nie aktualizuj nic bo takowe aktualizacje wykrywają przeróbkę i flagują twoją konsole więc kwestia czasu kiedy dostaniesz bana. W ogóle się do neta nie podłączaj najlepiej. Ale wiesz, wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. ;)

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie aktualizuj nic bo takowe aktualizacje wykrywają przeróbkę i flagują twoją konsole więc kwestia czasu kiedy dostaniesz bana. W ogóle się do neta nie podłączaj najlepiej. Ale wiesz, wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. ;)
Co Ty opowiadasz, gdy miałem lt to normalnie grałem w sieci i sciągałem aktualizacje.

BulletPOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dawno temu gdy miałem jeszcze X360 to również grałem po sieci z LT, trzeba było jednak uważać na aktualne premiery gier oraz zabezpieczenia, teraz nie wiem jak to jest, od kilku lat gram na oryginałach.

Szymon640x480

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
teraz nie wiem jak to jest
Każdy posiadacz LT 2.0 tak jakby podnosi rękę i prosi Microsoft o bana.
LT 3.0 ban jest możliwy jeśli grasz w przedpremierową wersję gry lub wgrywałeś jakieś mody i tak zmodowaną grę nagrałeś na płytę i grałeś...
Jeśli robisz weryfikację obrazu przed wypaleniem to wątpliwe jest, by dostać bana na 3.0 (znaczy niby możliwe, ale od kilku lat ludzie którzy dobrze nagrywają gry nie są banowani za przeróbkę, ew. za jakieś tricki z kontami albo płatności przez zablokowane karty kredytowe :p )

firesco

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z początku witam wszystkich forumowiczów.
No to teraz moje pytania, mam xboxa 360 standardowy bez upgrade i ze standardowym systemem z podajże roku 2008.
Mam kilka pytań, z tego co kiedyś się dowiedziałem możliwości dysku zewnętrznego były ograniczone. I tutaj jest pytanie czy teraz jest możliwość podłączenia większego dysku? Coś widziałem na temat nowego upgradu ale nie wiem jak to jest teraz.

Kolejne pytanie :) jak jest z podłączeniem internetu pod x-a, da się bezpośrednio podpiąć pod sieć?

Kolejne pytanko :) Czy da się grę z płyty przenieść na dysk. To dość głupie pytanie ale bardzo dla mnie ważne, z tego co pamiętam standardowo zainstalowany odczyt był bardzo głośny. Do tego pojechał do Niemiec na wymianę ponieważ rysował płyty i dali nowy.

Dziękuję za przeczytanie, proszę o odpowiedzi.

Cześć :)

Na oryginalnym systemie, konsola przez USB wykryje max. 32GB (na tym starym dashu który masz 16GB). Żeby podłączyć dysk zewnętrzny do 2TB, musisz mieć przerobioną konsole na RGH.

Podłączasz kabel i to w sumie wszystko (-:

Na oryginalnym systemie lub przeróbke napędu (LT) możesz zainstalować na dysk, ale płyta i tak będzie musiała być w napędzie. Przy RGH gierki możesz odpalać bezpośrednio z dysku, bez płyt.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

firesco

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale z tego co czytałem przy przeróbce RGH jest kłopot z xbox live

A bardzo mi zależy na diablo 3 i bolderlandsie w multi, to moje ulubione gry z kompa. Bez których się niestety nie obejdę.

Tak, jeśli RGH to tylko gra offline.
Jeśli chces grać na XBL, to nie przerabiaj jej i kupuj gierki albo zrób LT i wypalaj gry.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

firesco

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję za konkretne odpowiedzi, kupię dysk. Troszkę wydam ale wolę to od bana, niestety muszę jeszcze poczekać ale to inna spawa.

Pozdrawiam i życzę miłego klikania

firesco

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam już jedną propozycję od was z forum :)
Czekam też na info od znajomego w sklepie czy będzie miał jakieś na sprzedaż.
Podobno ludzie we wrześniu często sprzedają konsole ;) Ale ile w tym prawdy . . .

siwa171229

Świeżak
Świeżak
Mam przerobionego xboxa 360 wczoraj sciaglam gre call of duty ops III i gdy probowalam ja uruchomic pojawia sie komunikat prosze zaktualizowac gre w xbox live czyli przez internet i teraz pytanie jest takie czy moge to zrobic?Czy po podlaczeniu do internet moja przerobka nie bedzie dzialac?Dziekuje.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam przerobionego xboxa 360 wczoraj sciaglam gre call of duty ops III i gdy probowalam ja uruchomic pojawia sie komunikat prosze zaktualizowac gre w xbox live czyli przez internet i teraz pytanie jest takie czy moge to zrobic?Czy po podlaczeniu do internet moja przerobka nie bedzie dzialac?Dziekuje.
gra powinna się zapytać czy chcesz zrobić aktualizacje. daje się tak(o ile masz przeróbkę lt +, jeśli masz rgh takiej operacji nie możesz wykonać (update serwis lub doczytać proces wykonywania w dziale rgh)

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

siwa171229

Świeżak
Świeżak
Tak pyta sie bo bez tej aktualizacji nie chce sie wlaczyc.Wiec pytanie jest czy ja moge to zrobic czy raczej nie bo nie wiem czy po tej aktualizacji moze sie cos stac z modifikacja xboxa?

jura9

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie do was. Jaki jest numer do pomocy technicznej w jezyku polskim? Jest tak w ogóle? Bo gdy dzwoniłem z numeru podanego na stronie xbox dyspozytor gadał po angielsku.

milman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co jeżeli mam konsole X a kolega ma konsole Y i chcemy korzystać tylko z konsoli X i mieć gry z konsoli Y. Jest to możliwe czy nie czy tak? Jak to jest?
Dzięki za odpowiedź.

Wysłane przez Samsung Galaxy Note 3

Do góry Bottom