Wiedza Ogólny FAQ

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co jeżeli mam konsole X a kolega ma konsole Y i chcemy korzystać tylko z konsoli X i mieć gry z konsoli Y. Jest to możliwe czy nie czy tak? Jak to jest?
Dzięki za odpowiedź.

Wysłane przez Samsung Galaxy Note 3
Jeśli pytasz o XO to na konsolę X dodajesz konto kolegi (konto z konsoli Y na której są te gry) i grasz na konsoli X w jego gry. Tylko musisz kontem się logować w tle żeby grę odpalić, a później przejść z powrotem na swoje i grać na swoim.
 

milman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli pytasz o XO to na konsolę X dodajesz konto kolegi (konto z konsoli Y na której są te gry) i grasz na konsoli X w jego gry. Tylko musisz kontem się logować w tle żeby grę odpalić, a później przejść z powrotem na swoje i grać na swoim.
Mam nadzieję, że gdy korzystam z X360 i kolega również to nie zrobi to żadnej różnicy? (sory, że tak późno, ale powiadomienie o odpowiedzi trafiło do sp@mu :/ )
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@milman to w konsoli X360 nie mam pojęcia jak to działa. Nigdy tak nie dzieliłam gier ;) Musi Ci odpowiedzieć ktoś inny na to.
 

Matthewpi

Świeżak
Świeżak
Zaktualizujcie te linki w faq bo bez nich jest ono bez sensu

Jak sprawdzić jaka się ma wersje przeróbki? zdobyłem jaspera mam fifke 16 gtaV które smigaja z płyt ale żadnych informacji co siedzi w środku nie posiadam .
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Słyszałem coś o emulacji gier z Xbox'a 1. gen., jednak nie jestem do końca zapoznany z tematem, tak więc mam następujące pytania:
1. Gdzieś mi wyleciała strona z głowy - mógłby ktoś podesłać link z listą tych gier?
2. Czy do grania w takie gry wystarczy wykonywać te czynności po kolei:
a) Wsadzić płytę do napędu,
b) nawiązać połączenie internetowe z Xbox Live,
c) Trzeba mieć dodatkową pamięć zewnętrzną (np. pendrive) na tą grę z emulatorem,
d) Gra gotowa do grania (?) - coś pominąłem, czy wszystko wymieniłem jak zacząć grać w grę z Xbox 1. gen krok po kroku?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Słyszałem coś o emulacji gier z Xbox'a 1. gen., jednak nie jestem do końca zapoznany z tematem, tak więc mam następujące pytania:
1. Gdzieś mi wyleciała strona z głowy - mógłby ktoś podesłać link z listą tych gier?
2. Czy do grania w takie gry wystarczy wykonywać te czynności po kolei:
a) Wsadzić płytę do napędu,
b) nawiązać połączenie internetowe z Xbox Live,
c) Trzeba mieć dodatkową pamięć zewnętrzną (np. pendrive) na tą grę z emulatorem,
d) Gra gotowa do grania (?) - coś pominąłem, czy wszystko wymieniłem jak zacząć grać w grę z Xbox 1. gen krok po kroku?
1. Lista łącznie ze szczegółami jest na wikipedii.
2. Musisz posiadać dysk HDD wewnętrzny, żaden pendrive ano dysk HDD pod USB nie zadziała.
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2. Musisz posiadać dysk HDD wewnętrzny, żaden pendrive ano dysk HDD pod USB nie zadziała.
Dysk musi być pusty/czysty z przeznaczeniem wyłącznie na gry emulowane ze starszego Xbox, czy też na nim mogą się znajdować jakieś dane/zapisy z gier z Xbox 360?
Tak na 1-2 gry ile będzie potrzebowała konsola miejsca?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dysk musi być pusty/czysty z przeznaczeniem wyłącznie na gry emulowane ze starszego Xbox, czy też na nim mogą się znajdować jakieś dane/zapisy z gier z Xbox 360?
Tak na 1-2 gry ile będzie potrzebowała konsola miejsca?
Zwykły dysk Xbox-owy. Gry się nie instalują tylko odtwarzane są z płyty.
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli pobieramy i instalowany jest sam emulator z Xbox Live (1 GB wystarczy?).
Przeszukuję wszystkie kategorie i strony Wikipedii o Xbox, Xbox 360, Xbox Live jak i próbuje coś znaleźć na stronie pomocy technicznej Xbox i tej listy nie mogę zlokalizować za nic. Czyżby MS pozbył się artykułów związanych z X360?
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mogę znaleźć tej strony na Wikipedii nie wiem gdzie się zapodziała bo normalnie wyskakiwała na pierwszym miejscu.
Na stronie ms jest ale taka bez informacji dodatkowych.
http://support.xbox.com/pl-PL/legacy-devices/original-console/play-original-games
 

CHESTERRROOO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Piraty z pierwszego xboxa będą działać we wstecznej kompatybilności na xbox 360?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nagrywasz ''kopie bezpieczeństwa'' jak gry na X360 i działają.
 

Tomos BTM PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
xbox 360 najlepszy
 

MCMVIII

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z kinectem do x0 co jakiś czas się restartuje ktoś miał podobny problem x0 aktualizowany na bieżąco.
 

czanklas22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z czułością pada xbox one s. To moja pierwsza konsola i grając w fifa 17 czy forza 3 nie mam kontroli nad sterowaniem gdyż reaguje zbyt mocno. Nie mogę znaleźć ustawien

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Znalazłem jakieś ustawienia pada ale jak w to wchodzę pyta kim jestem a po wybraniu coś wczytuje bez rezultatu
 
Ostatnia edycja:

eloszki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak wyłączyć na xbox aby przy liście znajomych przestali mi pojawiać się jacyś sugerowani gracze bo jest znajomym gracza a lub b ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Janosik289

Świeżak
Świeżak
Mój xbox 360 one nie chce czytać zewnętrznego dysku , ma ktoś jakiś pomysł
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Napisz poprawnie którą masz konsole i jaki dysk.
 

Janosik289

Świeżak
Świeżak
XBOX 360
 

telengus

Świeżak
Świeżak
witajcie mój Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT z zestawem Play&Charge czyli z akumulatorem w zestawie niestety się uszkodził na tyle że odzyskałem pieniądze po 2 latach użytkowania go.
Chciałbym kupić taki sam lub podobny tyle tylko że z akumulatorem w zestawie .
Problem w tym że albo ja nie wiedze takiego kontrolera w sprzedaży albo Microsoft się wycwanił i sprzedaje tylko kontroler na baterie a akumulator można kupić tylko osobno poratuje może ktoś co z tym fantem zrobić?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom