Wiedza Ogólny FAQ

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
witajcie mój Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT z zestawem Play&Charge czyli z akumulatorem w zestawie niestety się uszkodził na tyle że odzyskałem pieniądze po 2 latach użytkowania go.
Chciałbym kupić taki sam lub podobny tyle tylko że z akumulatorem w zestawie .
Problem w tym że albo ja nie wiedze takiego kontrolera w sprzedaży albo Microsoft się wycwanił i sprzedaje tylko kontroler na baterie a akumulator można kupić tylko osobno poratuje może ktoś co z tym fantem zrobić?
Wpisałam frazę i znalazłam za pierwszym razem w google, więc chyba słabo szukasz. Nie chce mi sie sprawdzać czy to najtańsza oferta, to już wyszukaj sam: https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-konsoli/microsoft-xbox-one-wireless-controller-play-and-charge-kit.bhtml

https://www.ceneo.pl/32093047

telengus

Świeżak
Świeżak
Wpisałam frazę i znalazłam za pierwszym razem w google, więc chyba słabo szukasz. Nie chce mi sie sprawdzać czy to najtańsza oferta, to już wyszukaj sam: https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-konsoli/microsoft-xbox-one-wireless-controller-play-and-charge-kit.bhtml

https://www.ceneo.pl/32093047
wiesz co miałaś rację nie wiem jak ja patrzyłem na ceneo :p dzięki wielkie jak te 91 to data urodzin to masz piwo a jak nie wiek to nic nie dostaniesz :p

MędrzecUriel

Świeżak
Świeżak
Żaden link nie działa z tego tematu . pomocny FAQ

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie. Próbowałem szukać, ale albo słabo mi to poszło, albo takiego kłopotu nikt nie zgłaszał. Jeśli w złym dziale, to proszę o wybaczenie i przeniesienie. Zastanawiam się, jak mogę po skończonej rozgrywce, wrócić do menu wyboru aplikacji itp. Na ten moment pozostaje jedynie reset konsoli, co jest z deka uciążliwe. Jest jakiś patent na to? Konsola to xbox one.

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witajcie. Próbowałem szukać, ale albo słabo mi to poszło, albo takiego kłopotu nikt nie zgłaszał. Jeśli w złym dziale, to proszę o wybaczenie i przeniesienie. Zastanawiam się, jak mogę po skończonej rozgrywce, wrócić do menu wyboru aplikacji itp. Na ten moment pozostaje jedynie reset konsoli, co jest z deka uciążliwe. Jest jakiś patent na to? Konsola to xbox one.

Grę zrzuca się do dasha na padzie na środku na tym logo MS na X'ie. Jak chcesz całkowicie zamknąć daną grę to wysuwasz lewy boczny panel gałką, najeżdżasz na grę, dajesz opcje (te 3 kreski na padzie) i zamknij, oczywiście po zrzuceniu gry do dasha.

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję Tobie bardzo!!!

kerimus

Świeżak
Świeżak
Konsola ściąga obecnie grę 20 GB a mam wolny net więc wiele godzin to potrwa. Konsola sie samoczynnie wyłącza co jest normalne. Pytanie jest takie. Czy wyłączona konsola pobiera dalej grę czy będzie ja dociągać po ponownym uruchomieniu? Jestem starej daty, więc wybaczcie jeśli to debilne pytanie.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsola ściąga obecnie grę 20 GB a mam wolny net więc wiele godzin to potrwa. Konsola sie samoczynnie wyłącza co jest normalne. Pytanie jest takie. Czy wyłączona konsola pobiera dalej grę czy będzie ja dociągać po ponownym uruchomieniu? Jestem starej daty, więc wybaczcie jeśli to debilne pytanie.
W trybie instant będzie pobierać a trybie oszczędzania energii nie.
Ustawienia > Zasilanie

kerimus

Świeżak
Świeżak
OK, dzięki!

Ściągnąłem grę, włączyłem. Intro super wszystko. Był dźwięk, był obraz.
Schody zaczęły się dalej.
Brak dźwięku w grze.
Co jest nie tak?
Zainstalowana gra to Tomb Raider: Definitive Edition
W ustawieniach gry gra i muzyka do gry ustawione na full.

OK, pogrzebałem w ustawieniach konsoli. Wyłączyłem (w ustawieniach konsoli) dźwięk w grupach, czy czatach (czy coś w tym rodzaju) i teraz gra odzyskała dźwięk.
Nie wiem o co w tym chodzi ale działa.

Zresetowałem (nie poraz pierwszy) Liveboxa i kiedy włączyłem Xboxa nie mogę sie zalogować na swoje konto. Teraz nie mogę używać żadnej aplikacji ani gry. Xbox jest na sztywno połączony z routerem.
Rozumiem (czy dobrze) że mogę Xboxa połączyć z netem (bezprzewodowo) każdym innym połączeniem niż Livebox?
Naprzykład podać go przez Huawei z netu komórkowego.
Czy dobrze rozumuję?
A może coś sie porąbało z moim kontem?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Naprzykład podać go przez Huawei z netu komórkowego.
Ta

kerimus

Świeżak
Świeżak
Dzięki za info.

A jeśli połączenie z innym netem nic nie zmieni to jak ewentualnie zresetować konsolę.
Wystarczy od napięcia odłączyć czy jak?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jeśli połączenie z innym netem nic nie zmieni to jak ewentualnie zresetować konsolę.
Wystarczy od napięcia odłączyć czy jak?
Nie, w ustawieniach masz ustawienia fabryczne konsoli. Wybierz opcję najpierw z zachowaniem plików (ale to raczej nigdy nic nie pomaga), albo z wyczyszczeniem wszystkiego z konsoli tj. kont, ustawień, gier i aplikacji.

kerimus

Świeżak
Świeżak
O w mordę. Ostatnia opcja będzie bolesna.
Wiem, że na powrót będę mógł ściągnąć zakupione wcześniej gry tylko jak z postępem w grach?
Zapisane to jest w chmurze?

UPDATE:

OK, zresetowałem jeszcze raz Liveboxa i się wreszcie zalogowałem.

Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
O w mordę. Ostatnia opcja będzie bolesna.
Wiem, że na powrót będę mógł ściągnąć zakupione wcześniej gry tylko jak z postępem w grach?
Zapisane to jest w chmurze?

UPDATE:

OK, zresetowałem jeszcze raz Liveboxa i się wreszcie zalogowałem.
Tak zapisy są w chmurze o ile grałeś mając konsole podłączoną do neta ;)

kerimus

Świeżak
Świeżak
A to w ogóle da się na tej konsoli grać off-line?
Chyba raczej nie skoro kiedy wystąpił błąd w komunikowaniu sie Xboxa z Liveboxem co uniemożliwiło w ogóle korzystanie z konsoli.
Żadna aplikacja ani gra nie dała sie uruchomić.
Ale dzięki za info co do chmury.
Rzeczywiście bezproblemowo kontynuowałem grę.

ROBI772

RGH
Użytkownik
Da się, Ustawienia > sieć > tryb offline

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

kerimus

Świeżak
Świeżak
Ale bez zalogowania?
Nie ma netu, nie ma logowania, nie ma grania.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale bez zalogowania?
Nie ma netu, nie ma logowania, nie ma grania.
Logowanie również może odbyć się offline. Po prostu nie połączy z Xbox Live.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gry/programy które potrzebują stałego połączenia z serwerem bądź pobierają z nich informację nie będą działać ale cała reszta tytułów jak najbardziej zadziała tylko osiągnięcia wpadną po połączeniu się do online od razu bądź nawet do kilku miesięcy.

Pawop

Świeżak
Świeżak
Czy jak kupię gre w pudełku, to przypisze się ona od razu do konta jak w Steamie?

Do góry Bottom