Xbox One Ograniczona: Zakupy i używanie zawartości

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

angge11

Świeżak
Świeżak
Witam.
Po zakupie gry GTA V w Microsoft na konsoli Xbox One, i próbie przejścia na tryb online wyskakuje "Usługi sieciowe Rockstar są chwilowo niedostępne." ,a w ustawieniach pojawia się błąd z Xbox live: Zakupy i używanie zawartości. Co zrobić?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam.
Po zakupie gry GTA V w Microsoft na konsoli Xbox One, i próbie przejścia na tryb online wyskakuje "Usługi sieciowe Rockstar są chwilowo niedostępne." ,a w ustawieniach pojawia się błąd z Xbox live: Zakupy i używanie zawartości. Co zrobić?
Nic. Musisz czekać, aż Rockstar uruchomi swoje serwery, albo MS naprawi możliwość uruchamiania gier. Już od wczoraj jest z tym problem. Status możesz sprawdzać tutaj: https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status?xr=shellnav

angge11

Świeżak
Świeżak
Z tego co pokazuje status to problem jest od dwóch miesięcy

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co pokazuje status to problem jest od dwóch miesięcy
A patrz tego już nie zauważyłam :wacky:. Ogólnie mam problem z zakupem obecnie i dlatego nie przyłożyłam do tego większej wagi. Możliwe, ze serwery R* leżą ;)

angge11

Świeżak
Świeżak
A status serwerów gta online pokazuje że nie ma żadnych problemów i wszystko jest włączone poprawnie :sorry:

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przede wszystkim przekieruj porty, a że sobie nie poradzisz to wstaw konsolę do DMZ. Jeśli masz NAT sctrict z winy operatora to nic to nie da.

Ponadto takie problemy bywają z innych powodów, jak powolne logowanie się do serwera lub niekończące się (w tym łączenie, można to czasem zobaczyć na niektórych www gdzie się strona nie wczytuje do końca, w grze nic nie zobaczysz). W rzadkich przypadkach jest to wina wyłączonych serwerów (dotyczy głównie starych gier, GTA V jest stare ale nadal popularne więc nie ma mowy o wyłączeniu).

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
rowniez mam problem z zakupem i tez mnie zdziwila data 22.06.2018, 23:43:43

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
rowniez mam problem z zakupem i tez mnie zdziwila data 22.06.2018, 23:43:43
Tak dokładnie data wisi już jakiś czas , zagadałem lekko na support , niby pracują nad tym żeby szybko przywrócić zakupy , ogólnie Seth opisał w którymś temacie zeby narazie nic nie kombinoac z zakupami , miejmy nadzieję że szybko się ogarną.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
no to cierpliwie czekamy :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom