Ogromna prośba o pomoc (wystarczą 2 minutki)

Fabianno

Użytkownik
Użytkownik
Cześc wszystkim, potrzebuje duuużo (jak najwięcej) rejestracji :) - moja dziewczyna ubiega się w konkursie o "wrocławski indeks"... dlatego bardzo prosiłbym każdego kto tu zajrzy o pomoc mi (jej?-dostane za to nagrode :D)

Zajmuje to dosłownie 2 minuty (chyba, że e-mail się spóźnia to troche dłuzej) Jedyne co trzeba zrobić to :

1. Rejestracja na stronie Konkurs Wrocławski Indeks Studiuj za Frajer we Wrocławiu Studia za Darmo
2. Dane nie muszą być prawidłowe ale też prosiłbym nie wpisywać typu ABCD czy QWERTY jedyne co MUSI być prawdziwe to e-mail bo na niego przyjdzie link aktywacyjny
3. Sprawdzamy meila klikamy link aktywacyjny (jeśli go nie ma to może być w spamie a jeśli nie ma go i w spamie to przyjdzie w ciągu 10 minut niestety)
4. Kolejny etap rejestracji po aktywacji wpisujemy tam !WAŻNE! mój kod referencyjny czyli :E56CB0225.

Kończycie rejestrację i tyle

Naprawdę baaardzo mi na tym zalezy więc proszę Was dobrzy ludzie o poswiecenie tej chwili :p

jeśli jakoś mogę się odwdzięczyc rejestracją na jakiejś stronie to wysyłac na pw będę sprawdzał kilka razy dziennie a tutaj będę dziękował lub nagradzał wiadomośc osób, które się zgłoszą, że się zarejestrowały

Wszystkim bardzo dziękuje ! I pozdrawiam.
 

Tofu212

Banned
według mnie to oszustwo
 

Fabianno

Użytkownik
Użytkownik
tzn. pod jakim względem? mojego znajomego dziewczyna wygrała indeks na DSW (Dolnośląska Szkoła Wyższa) więc jak dla mnie na pewno nie jest to oszustwem bo mam potwierdzenie w rzeczywistości :)

Tak przy okazji polecam robić konkurs o wrocławiu znalezienie informacji nt. Wrocławia na googlach zajmie z 10 minut ale macie szanse wygrać weekend we wrocławiu w hotelu tumskim, mojej dziewczynie niestety ta szansa już przepadła bo zrobilismy jeden bład w tym teście (10 pytan)
 

Do góry Bottom