Ogromne miasto, zwierzęta, zero randek - MNÓSTWO plotek na temat GTA 5

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

domingta

Banned

Do momentu, w którym Rockstar wreszcie poda jakieś konkrety na temat GTA 5, sieć będzie aż roić się od plotek na temat tej gry. To normalne. Tym razem mam dla Was naprawdę MNÓSTWO informacji. Całkiem wiarygodnych, trzeba dodać.
Zacznijmy od tego, kto jest źródłem tych - niepotwierdzonych, podkreślam - informacji. To pewien użytkownik oficjalnego forum GTA, który twierdzi, że uzyskał je od redaktorów brytyjskiego pisma skupionego wokół PS3. Magazyn ten ma ponoć przygotowywać specjalny materiał o najnowszej grze Rockstara do styczniowego numeru. W związku z tym kilku jego pracowników widziało półgodzinną prezentację gry.

Cóż, to mogą być informacje wyssane z palca... Ale mogą też takimi nie być. Ciężko powiedzieć. Zobaczmy, jak brzmią te plotki.

- Gra na pewno ukaże się na PS3 i 360 (co nie znaczy, że na inne platformy nie)...

- ...i wyciśnie z tych konsol ostatnie soki. Świat gry ma być OGROMNY. Los Santos jest podobno cztery razy większe niż Liberty City z GTA4. A do niego dochodzą jeszcze przecież okoliczne tereny - plaże, farmy, góry i tak dalej. Podróż samochodem z centrum miasta na jego obrzeża może zająć - bagatela - 15 minut.

- Ogromne miasto to jednak nie wszystko. Tym razem dostaniemy także mnóstwo dopracowanych wnętrz budynków, od supermarketów, przez komendy policji i szpitale, po sieć kanałów pod miastem.

- Miasto naprawdę żyje. Pełno w nim ludzi zajmujących się swoimi sprawami - biegających, podrywających kobiety, uciekających przed policją, myjących samochody i tak dalej.

- Główny bohater ma około trzydziestu lat i jest Afroamerykaninem.

- Znacząco poprawiono - w stosunku do poprzedniej części - mechanikę i animację strzelania.

- W grze jest o wiele dużo więcej wspinania.

- Tak, w grze są zwierzęta. Na razie wiemy o psach i bydle.

- Są także samoloty.

- Samochody mogą być ulepszane i reperowane. Co więcej, pojawi się także benzyna. Tak, tak - będzie trzeba regularnie napełniać bak. Co ciekawe, ze zniszczonego samochodu będzie mogło ciec paliwo. Jeśli wtedy strzelić w jego ślad ciągnący się za pojazdem, dojdzie do eksplozji.

- Zrezygnowano z randkowego aspektu gry.

- W kwestii broni spodziewać się możemy wszystkiego tego, do czego GTA nas przyzwyczaiło. Poza tym będzie można wykorzystywać także elementy otoczenia jako broń.

- Znikną stare minigierki, a pojawią się nowe. Na razie potwierdzono: koszykówkę, siłownię, siłowanie się na rękę, hazard, walki w klatkach, triatlon, regaty, pływanie canoe, wspinaczkę linową, skoki spadochronowe (zarówno BASE jumping, jak i skoki z samolotu). I to jeszcze nie wszystko, na razie jednak plotki mówią tylko o tych.

- Zauważyliście siłownię? Tak, wróci możliwość zmiany wyglądu bohatera - pod względem masy mięśniowej, jak i fryzury, ubrania itp. Nie będzie można, co oczywiste, zmienić płci, rasy czy wieku.

- Mogą wrócić misje z włamaniami do domów (jak w GTA: San Andreas).

- W grze nie pojawią się dzieci.

- Ludzi można teraz używać w charakterze żywych tarcz albo zakładników.

- Policja będzie bardziej "realistyczna". Jej zachowanie ma być bliższe temu w "rzeczywistym świecie". Policjanci dostaną także nowe narzędzia do ścigania przestępców: psy, tarany, gaz łzawiący, a także specjalne wyposażenie przeciw zamieszkom.

- Pojawią się umiejętności związane np. z daną bronią czy jazdą na konkretnych pojazdach. Ulepszać się je będzie po prostu korzystając z nich.

- Niektóre bronie będą mogły być ulepszane albo nawet "wykonywane samodzielnie".

- Będzie więcej efektów pogodowych itp., w tym nawet wstrząsy sejsmiczne.

Przypominam jeszcze raz: to tylko niepotwierdzone plotki. Niemniej już teraz możemy pospekulować. Podobałyby się Wam takie zmiany i nowości w serii?

Źródło: Ogromne miasto, zwierzęta, zero randek - MNÓSTWO plotek na temat GTA 5
 

chmielo20

Użytkownik
Użytkownik
Jacie kręce jeżeli te plotki to prawda to bedzie to najlepsze GTA.
Na 100% znajdzie się w mojej kolekcji.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nieźle :) ale to tylko plotki :)
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Jacie kręce jeżeli te plotki to prawda to bedzie to najlepsze GTA.
Na 100% znajdzie się w mojej kolekcji.
Te plotki są plotkami.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Jaaa ta gra wyjdzie minimum na 8 płytach jak tak dalej pójdzie :D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik

Do momentu, w którym Rockstar wreszcie poda jakieś konkrety na temat GTA 5, sieć będzie aż roić się od plotek na temat tej gry....
No właśnie jeszcze Was głowa rozboli od tych plotek:D
...tyle ich będzie
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Jesli te plotki by sie potwierdzily to jestem kupiony:)

Tapniete z HTC Wildfire S
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to prawda to GTA V będzie w 100% grą roku bez dwóch zdań!
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
- Główny bohater ma około trzydziestu lat i jest Afroamerykaninem.
Pewnie ten koleś z tatuażami co na trailerze uciekał przed policją :D

Policja będzie bardziej "realistyczna". Jej zachowanie ma być bliższe temu w "rzeczywistym świecie". Policjanci dostaną także nowe narzędzia do ścigania przestępców: psy, tarany, gaz łzawiący, a także specjalne wyposażenie przeciw zamieszkom.
To mi się podoba :D
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
do plotek trzeba podchodzić z dystansem. nowe gta na bank bedzie super co by się nie działo :D
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak to się sprawdzi to gra wszech czasów :D
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej bym chciał benzynę. I żeby auta nie znikały jak np. pojedziemy na misję i coś robimy. Bo tego mi brakuje, żeby mieć swoje auto i jeździć nim wszędzie bez obawy, że zniknie, bo np. misja nam każe gdzieś pojechać, wrócimy - a auta nie ma.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Ehhhh... Rozmarzyłem się :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

PS. Ciekawe jak wyglada oprcowanie animacji ruchowej bydła :D Heheh.. Czipy przypiete do krowy w budynku R* - hahahaha

Ja najbardziej bym chciał benzynę. I żeby auta nie znikały jak np. pojedziemy na misję i coś robimy. Bo tego mi brakuje, żeby mieć swoje auto i jeździć nim wszędzie bez obawy, że zniknie, bo np. misja nam każe gdzieś pojechać, wrócimy - a auta nie ma.
Co do benzyny to oka:)
Ale swoj samochod - jedna przejazdzka i juz nie nadaje sie do niczego :D
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej bym chciał benzynę. I żeby auta nie znikały jak np. pojedziemy na misję i coś robimy. Bo tego mi brakuje, żeby mieć swoje auto i jeździć nim wszędzie bez obawy, że zniknie, bo np. misja nam każe gdzieś pojechać, wrócimy - a auta nie ma.
dokładnie, albo jadąc samochodem obracam kamerę w drugą stronę, następnie wracam kamerą na przód a tu auto na moim pasie wyrosło jak spod ziemi. To mnie najbardziej denerwowało w serii GTA.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
GTA zawsze generowalo samochody, tam gdzie aktualnie patrzymy.
Moze to zmienia, mam taka nadzieje.

Serce mi prawie stanelo, jak to czytalem :D CZEKAM!
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja *******E!!!
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Te plotki są plotkami.
To co napisałeś to też plotki.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
To to zapowiada się genialnie.Niech tylko R* coś powie konkretniejszego ;D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
GTA zawsze generowalo samochody, tam gdzie aktualnie patrzymy.
Moze to zmienia, mam taka nadzieje.
Szczerze wątpię, zwłaszcza na konsolach jest problem by wygenerować świat w momencie gdy się na niego "patrzy" a Ty jeszcze chcesz by za plecami Ci generowało? Jak się pytam? Sprzęt nie wyrabia.

Co do plotek, trochę naciągany motyw z benzyną jak dla mnie, tak samo wstrząsy sejsmiczne, w Battlefieldzie z Frostbitem 2.0 ich nie ma a w GTA V na Euphorii ma być? Jeszcze w to ogromne, 3 razy większe od Liberty City i w ogóle największe ever Los Santos ! To chyba na Xboxa wyjdzie w 8 płytach dvd. Reszta w miarę wiarygodna.
 

4Fun

Użytkownik
Użytkownik
Do gry daleka droga ;P
Ale ciekawe te plotki, szkoda, że to tylko plotki ;D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom