Ogromny sukces Watch Dogs!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Opadł już kurz po pierwszych recenzjach najnowszego IP Ubisoftu i z tego powodu włodarze francuskiego studia postanowili pochwalić się sprzedażą Watch Dogs w pierwszym tygodniu od premiery!

Tytuł w siedem dni trafił do 4 milionów graczy i tym samym osiągnął wyjątkowy sukces. Wcześniej podobnymi wynikami mogły pochwalić się jedynie najlepsze produkcje.

Nie jest to poziom Grand Theft Auto V (16.5 miliona egzemplarzy w 3 dni), czy też Diablo III (6.3 miliona w tydzień), jednak wynik ten potwierdza, że marketingowcy z Ubisoftu wykonali świetną robotę. Watch Dogs osiągnął lepszy wynik od Super Smash Bros. w wersji na Wii (2.7 miliona w pierwszy tydzień), czy też Grand Theft Auto: San Andreas na PlayStation 2 (2.06 miliona w pierwszy tydzień).

Darren Bowen, dyrektor sprzedaży Ubisoftu na Wielką Brytanię, powiedział, że ten uzyskany wynik jest niesamowity i udowadnia oddanie Ubisoftu w tworzenie nowych IP.

To jak, szykujecie się już na Watch Dogs 2?​


 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
moga robic nastepna czesc tylko nie co roku aby nie wychodzil schabowy
 

jarek9292

Użytkownik
Użytkownik
Niezły marketing bo ta gra ledwo do średniaków należy na x360 przegrałem 3h i sobie odpuściłem gra ma mnóstwo bugów które biją po oczach "hakowanie" to po prostu wciskanie X WD nie dosięga do piet GTA 4 już nawet o GTA 5 nie wspomnę szkoda nawet ściągać na co mowa kupić
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Przecież jest napisane, że "marketingowcy z Ubisoftu wykonali świetną robotę" a nie "programiści z Ubisoftu wykonali świetną robotę" :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
"jednak wynik ten potwierdza, że marketingowcy z Ubisoftu wykonali świetną robotę. Watch Dogs osiągnął lepszy wynik od Super Smash Bros. w wersji na Wii (2.7 miliona w pierwszy tydzień), czy też Grand Theft Auto: San Andreas na PlayStation 2 (2.06 miliona w pierwszy tydzień)."

Właśnie niezły marketing i niezłe zamieszanie (w negatywnym znaczeniu).

Taa sprzedało się więcej niż San Andreas na PS2 :D hehe ale San Andreas był też na PC, Xbox 1. Natomiast tutaj pewnie brali pod uwagę sprzedaż W_D na : PS4, PS3, X1, X360, PC. więc o czym tu gadać.. 5 platform vs 1? No rzeczywiście sprawiedliwy pojedynek :D

Taki sam jak chcieli W_D vs GTA 5 hahaha :D
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak chcą wypuszczać co roku nową odsłone, jak to zrobili z AC, to wole żeby sobie darowali ..
 

Master50

Banned
To jak, szykujecie się już na Watch Dogs 2?
Śmiechu warte gra przypomina assasina co roku wychodzić ma i jest nudnawa podobnie nawet.
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
na x360 przegrałem 3h i sobie odpuściłem gra ma mnóstwo bugów które biją po oczach
Niestety to pewnie wina starej konsoli bo ja gram w tą grę na ps4 i działa bardzo dobrze i moim zdaniem gra jest bardzo dobra
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Niestety to pewnie wina starej konsoli bo ja gram w tą grę na ps4 i działa bardzo dobrze i moim zdaniem gra jest bardzo dobra
Też uważam, że gra jest nie zła (PC).
 

warone

Banned
Użytkownik
Gra jest nawet fajna nie jest tak zła jak na początku ja krytykowano ale muliplayer a zwłaszcza tryb na 8 graczy to jakaś porażka ścina grę ze dosłownie klatkuje jak w slow motion .Nie wiem czy to wina hostów i ich neta czy gry ale ten tryb to tragedia w 9 na 10 meczach .
 

Do góry Bottom