Okładki do gier + zrzuty ekranu

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Witam , robie tak jak wszystko w waszym artykule .Mam polskie menu freestyle i ustawilem ,,dopusc pobierania innych okladek'' + opcje wys rozdzielczosci ale gdy wchodze w okładki pisze przy każdej ,,missing cover'' , naciskając Y i biorąc ,,odśwież okładke'' pisze brak połączenia z internetem.Jak sobie z tym poradzić ?

+

gdzie zapisują się zrzuty ekranu z kinecta ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Brak połączenia z internetem ??
a masz IP w lewym dolnym rogu w FSD ??
Zrzuty ekranu z kinect'a z gier zapisują się gdzieś na dysku, ale, że tak powiem: nie ma do nich dostępu :D
Jak chcesz sobie zrobić screen'y z gier i je "wyciągnąć" z konsoli, to najnowszy FSD daje taką możliwość :)
 

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
A więc tak sytuacja wygląda następująco
Starszy siedział przed x360 nieprzerobionym bez koszulki ( jest to prezent dla chrześniaka) i mu cyknelo 3 fotki bodajże i sie bardzo wk... . i mowi żebym to wykasowal : d

2) ( moj x360 z rgh) nie ma podlaczenia kablem ethernet.To na nim mam problem z tymi okladkami
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ale połaczenie z netem masz wgl ?? wifi np. czy nie ??
a jak chcesz te foty wyciągnąć, to musisz je w tej grze włączyć - żeby się na TV pokazały, potem jak masz rgh z najnowszym FSD (rev.735) zrobić zrzut ekranu

Domyślnie zrzuty ekranu w grze wykonujemy trzymając START wciskamy BACK
Zapisane screenshot'y z danej gry siedzą w lokalizacji:

Folder FSD/ Plugins/UserData/TITLE ID danej gry/ TUTAJ

Obrazy w formacie: .bmp, są w rozdziałce 1280x720 .
 

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam żadnego połączenia z internetem bo boje sie banana ; p

Czyli na konsoli na ktorej nie ma rgh tych fotek nie da sie odtworzyc ? Powiedzmy ze starszemu zrobil kinect te fotki podczas gry w kinect adventures.Mam tych fotek szukac gdzies w tej grze czy darowac sobie bo i tak sie ich nie odwtorzy ? ( konsola na ktorej sa te fotki jest bez rgh i freestyle )
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to jak bez rgh to se możesz tylko na tv oglądać, chyba się da jak masz XB LIVE GOLD wysłać do jakichś serwisów społecznościowych,
ale głowy nie dam, myślałem że na tej konsoli co ma rgh to chcesz zrobić.

Na rgh normalnie net podłącz,jak chcesz mieć okładki, banana nie dostaniesz bo xbl jest zablokowane.
Chyba ,że wolisz ręcznie okładki zapodać z kompa, to tutaj masz mój tutek:
http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-reczne-dodawanie-okladek-do-fsd-163500/
 

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Czyli podłączając do wifi czy cos nie można dostac bana bo nie będe zalogowany w xlive ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
dla pewności pobierz sobie DASHLAUNCH - mowa oczywiście o konsoli z RGH, i sprawdź linijkę: LIVEBLOCK, ma być: liveblock = true, jeśli tak będzie , śmiało możesz neta podłączać.
 

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
A skąd to pobrać ? Daslaunch wrzucać przez pendrive ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A skąd to pobrać ? Daslaunch wrzucać przez pendrive ?
POBIERZ TUTAJ

przez pendrive'a albo przez FTP z PC'ta, odpal z lokalizacji: Dashlaunch 3.07/Installer/default.xex
 

Do góry Bottom