1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

one s pływający obraz

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez roqer1, Czerwiec 10, 2018.

1. roqer1

roqer1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od pewnego czasu (głównie podczas grania w fife 18 ) pojawia mi sie tak jakby falowanie obrazu, najczesciej podczas podania góra, gdy konsola musi szybko przesunąć obraz w lewo, lub w prawo. Podłączyłem pod inny Tv i tez zdarza sie ten problem, zauwazyłem, ze takze w menu gier, gdy szybko zjechałem na doł obraz tak samo jakby płynął (cos tak jakby był problem z antyaliansingiem na komputerach podczas grania) moj Tv to oszukane 4k natomiast na drugim full hd jest to samo, czy ktoś z was miał podobny problem, lub wie coś na ten temat ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Johny Mielony

Johny Mielony Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mielec
    Normalne zachowanie. TV lub monitor z funkcją Freesync powinien rozwiązać Ci ten problem, ewentualnie trochę zniwelować to może odświeżanie 120Hz.

4. roqer1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, no właśnie to raczej nie jest to, bo wczesniej tego nie mialem, ani na jednym, ani na drugim TV a to sie dzieje przewaznie jak konsola jest właczaona co najmniej ponad godzine, gdy włącze i i od razu gram pierwszy mecz to nie zauwazylem zeby to sie pojawialo. Moze cos sie przegrzewa? choc nad konsola nie ma nic, co by blokowało odejscie powietrza .

5. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mówiąc słowem od pewnego czasu to czy to się kiedyś tak nie działa na tych samych telewizorach, czy to się działa od samego początku?

6. roqer1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedyś tego nie miałem. zaczeło sie jakies 2 miesiące temu i zastanawiam sie, czy cos sie nie przegrzewa, zrobiłem reset konsoli i nadal to samo.
    A tak na marginesie, zeby nie zakladac nowego tematu, rozwałila sie gumka na analog od pada białego, kupiłem gumki na alllegro do czarnego pada i sa za duze, czy ktoś jest w temacie, czy sa gdzies gumki do pada od one s, bo na all... nie widze, czy moze całą gałke trzeba wymienic ?

7. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Więc jest jakaś nieoczekiwana zmiana. Jeśli masz możliwość to może spróbuj na innym kablu HDMI lub wymienić zasilacz (o ile jeszcze taki jest) w wersji Xbox One S jako zewnętrzny.
    Konsolę nie masz może już na gwarancji, to by było najlepsze rozwiązanie.

8. roqer1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Patrzyłem na 2 kablach hdmi, gwarancję mam jeszcze trochę, ale wolałbym najpierw wyeliminować, cokolwiek jeśli mogę z mojej strony. W opcjach video jak macie zaznaczone, 50 hz i ta opcja na samym dole też jest zaznaczona, bo się bawiłem i już nie pamiętam jak było domyślnie.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum