Onrush na premierowym zwiastunie. Pierwsze recenzje zapowiadają solidną grę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Onrush, duchowy spadkobierca Motorstorma już dziś ląduje na półkach sklepowych. Z tej okazji Codemasters przygotowało niezwykle dynamiczny zwiastun. Produkcja zbiera już też pierwsze oceny. Jak wypadła gra byłych pracowników Evolution Studios?

Trailer opublikowany z okazji premiery Onrush to spora dawka adrenaliny i emocji upchnięta na ciasnym, półtoraminutowym materiale.


Codies przygarnęło byłych pracowników Evolution Studios (ojców serii Motorstorm oraz DriveClub) po tym, jak Sony zamknęło ich biuro. Efektem ich nowej pracy jest gra równie zwariowana (a może i bardziej) jak ich najlepsze odsłony Motorstorma, dodając do formuły inspiracje rodem z... Overwatch.


Gra zbiera też już pierwsze oceny w recenzjach i są one całkiem pozytywne. Obecnie średnia na Metacritic wynosi 77%. Recenzje wskazują plusy w postaci efektownej oprawy, modelu arcade'owej jazy, świetnej sieciowej rozgrywki oraz niekonwencjonalnego podejścia do wyścigów, ale narzekają przede wszystkim na małą zawartość, która nie usprawiedliwia wysokiej ceny i może zaważyć na krótkiej żywotności tytułu.

Oto oceny niektórych mediów zagranicznych:

Twinfinite 90
Hardcore Gamer 80
God is a Geek 80
Destructoid 80
Video Chums 79
SpazioGames 75
Push Square 70
We Got This Covered 70
Game Revolution 60
 

Do góry Bottom