Opcja "Zagraj na Xbox One"

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Gry, które są kompatybilne z Xbox One mają opcję na 360-tce "Zagraj na Xbox One". Mam np. jedną grę kupioną cyfrowo (XBLA) i chciałbym zagrać na XO, a jak szukam w sklepie na Xbox One to jej nie mogę znaleźć, ale kompatybilna jest (N+). Co po wybraniu tej opcji właściwie się stanie?
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe, że gra wyleciała już z Microsoft Store z uwagi na wygaśnięcie licencji (jak np. Forza Horizon 1, 2, 3). Zeby ja pobrać ponownie musisz wejść w historię zakupów i wyszukać grę.
 

rakus3

Świeżak
Świeżak
Dzień Dobry,
Pozwolę sobie na podpięcie się pod temat - bo mam ten sam problem ale konkretnie z FH2 - mając X360 kupiłem ją w MS Store, niestety X360 padła - obecnie mam XONE - po zalogowaniu się na swoje konto udało mi się ściągnąć inne gry które miałem wczesniej kupione - a przy FH2 widnieje - "PRODUKT NIEDOSTĘPNY" - wiem że wygasły licencje itp. ale czy w tym konkretnym wypadku jest możliwość jakoś pobrania tej gry ? Jako że jestem totalnie "świeży" proszę o info gdzie szukać historii zakupów ?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj przez przeglądarkę wejść na Xbox.com i w wyszykiwarce wyszukać Forza Horizon 2 a potem zlecić instalację na Xbox One :) Niestety taki zabieg z inną grą mi się nie udał na X360, bo Microsoft wyłączył obsługę przeglądarki internetowej i nie działa :(

 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Jak się zalogujesz na xbox.com klikasz lupę, wpisujesz Forza Horizon 2 i trochę niżej na stronie masz "zainstaluj na moich urządzeniach".
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzień Dobry,
Pozwolę sobie na podpięcie się pod temat - bo mam ten sam problem ale konkretnie z FH2 - mając X360 kupiłem ją w MS Store, niestety X360 padła - obecnie mam XONE - po zalogowaniu się na swoje konto udało mi się ściągnąć inne gry które miałem wczesniej kupione - a przy FH2 widnieje - "PRODUKT NIEDOSTĘPNY" - wiem że wygasły licencje itp. ale czy w tym konkretnym wypadku jest możliwość jakoś pobrania tej gry ? Jako że jestem totalnie "świeży" proszę o info gdzie szukać historii zakupów ?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam
Trzeba zacząć od tego czy gra jest we wstecznej kompatybilności bo z tego co pamiętam to nie i miała osobne wydanie na xbox one.
 

rakus3

Świeżak
Świeżak
Trzeba zacząć od tego czy gra jest we wstecznej kompatybilności bo z tego co pamiętam to nie i miała osobne wydanie na xbox one.
Różnie piszą - FH 1 działa - tak czy inaczej chciałem sprawdzić.
 

rakus3

Świeżak
Świeżak
Jak się zalogujesz na xbox.com klikasz lupę, wpisujesz Forza Horizon 2 i trochę niżej na stronie masz "zainstaluj na moich urządzeniach".
No właśnie przy FH 2 tego nie ma , jest tylko info PRODUKT NIEDOSTEPNY i opcja Realizuj KOD - nie ma "zainstaluj na moich urządzeniach" więc chyba ... temat do zamknięcia. Dziekuję za pomoc
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie może być tak jak wyżej ruchu napisał. Były 2 wersje FH 2 (Na 360 i na one'a). Wersja na x one da się pobrać przez stronę (wczoraj sprawdzałem).
 

Do góry Bottom