• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Operation Flashpoint Red River: 15 minut gameplay

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
#1
Ktoś miał okazję pograć chwilę w najnowszą odsłonę Operation Flashpoint, a przy okazji nagrać kilkanaście minut gameplayowych scen prosto z gry.Czy nastawiony bardziej na realizm Operation Flashpoint: Red River ma jakieś szanse w starciu z tłumem FPS-ów dużego kalibru, jakie wychodzą non stop w pierwszej połowie bieżącego roku? Oto 15 minutowy gameplay, pochodzący z wersji preview. Sprawdźcie sami czy rzeczywiście twór Codemasters pokaże ostry pazur i porządnie nim udrapie konkurencję. Premiera Operation Flashpoint: Red River nastąpi 21 kwietnia. Czekamy.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
#5
No może być nawet fajna gierka, mnie się w dragon rising na multi nawet fajnie grało taka dosyć realistyczna była 9i to mi się podobało, ale miała trochę błędów, mam nadzieję że w tej części je poprawią, i może z tego wyjść naprawdę fajna gierka. :)
 
Status
Zamknięty.


Do góry